[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]
towards excellence-how to study

خلاصه:

پیامی از والریان دسوزا

این کتاب که نوشته ی دکتر تیرومالشوار می باشد مرجعی بسیار عالی است که بویژه برای جامعه ی دانشجویان طراحی شده است. نویسنده با حجم زیادی از تجربیاتش در تدریس و تعامل با دانشجویان هندی و خارج از هند قادر است مشکلاتی که دانشجویان با آن روبرو هستند را بررسی کند. وی راه حل های نوآورانه ای پیشنهاد می کند که در حذف فشار و اضطرابی که بیشتر دانشجویان حس می کنند یاری کننده است.

زیبایی این کتاب در نیروی آن در مورد ایجاد امگیزه برای دانشجویان است تا دانش ذهنی شان را با ارزش های انسانی ترکیب کرده و بیشتر و بیشتر انسانیت را بیاموزند و شهروندان خوبی در دنیا باشند.یک فرد دانشگاهی خوب، یک مهندس خوب، یک پزشک خوب درابتدا باید انسان خوبی باشد. مطمئنم که با استفاده از این کتاب نیروهای درونی تان بیدار شده و انرژی هایتان در مسیر درست قرار می گیرد و بنابراین انسانهایی خوب خواهید بود و جامعه ای مملو از عشق، صلح و برادری را خواهید ساخت.

یادگیری هنری است که دکتر تیرومالشوار بصورت علمی فرآیند آن را برای دانشجویان دوره های حرفه ای تجزیه و تحلیل نموده است. درمان هایی که نویسنده ارائه می کند در طول زمان امتحان خود را پس داده اند. وی از سخنان شخصیت های بزرگ بهره برده است که همانند ویتامین هایی عمل می کنند برای نگه داشتن شما در مسیرتعالی و پیشرفت.

والریان دسوزادرباره ی نویسنده

دکتر ام.تیرومالشوار در رشته ی مهندسی مکانیک از دانشکده ی مهندسی کارناتاکای هند در سال1965فارغ التحصیل شد. وی کارشناسی ارشدش را از دانشگاه سوت هامپتون انگلستان و Ph.Dاش را موسسه ی علوم در بنگلور هند دریافت نمود.
فهرست مطالب:

پیامی ازوالریان دسوزا، کارگردان

درباره ی نویسنده

پیش گفتار

مقدمه

تبریک گویی

آگاه باشید

چهار دلیل احتمالی

چگونه قله ی المپوس را فتح نمودم؟

وقتی وارد دانشگاه می شوید...

فشارهایی که دانشجویان تحمل می کنند:

چگونه بر استرس فائق آییم؟

سیستم آموزشی

گردآوری دانش

تقویت دانش

تکنیک های حافظه:

آماده شدن برای امتحانات:

امتحان دادن:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]:

چگونه از این کتاب استفاده کنیم؟

چگونه موفقیت کسب کنیم؟

هفت گام تا موفقیت:

الهام بگیریدنهایت عقل، آزادیست؛

نهایت فرهنگ، کامل شدن است؛

نهایت دانش، عشق است؛

نهایت آموزش، شخصیت است؛

ساتیا سای بابا