[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

****پیش گفتار نویسنده
وقتی خواستم کتابی به نام [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]را بنویسم فکر می کردم کتابی درباره ی مذهب،امور معنوی ،تجارت و خانواده درکنار سلامت ،تناسب اندام و امور مالی را طوری بنویسم که مردم رابطه ی بین این موضوعات را درک کنند و بدانند اینها چگونه جنبه های مختلف یک سکه را تشکیل می دهند که زندگی نامیده می شود. و همچنین دریچه ای برای درک این مطلب که کل زندگی پر است از امور معنوی حتی زمانیکه درباره ی امور دنیوی ، خاکی ، بد ، فیزیکی و مادی حرف می زنیم. اینها همه به نوعی معنوی هستند.
واژه ی معنوی ممکن است آن جور که می خواهید معنا نشود یا به ما اجازه ندهد که از انرژی این واژه درمورد بار احساسی آن بهره ببریم. در این کتاب براین باوریم که هر چیزی از انرژی بوجود آمده است. بنابراین هیچ چیزی خارج از انرژی وجود ندارد و هر چیز یکه وجود دارد انرژی است. همه چیز از انرژی بوجودآمده و انرژی همه چیز را نگه می دارد ، احاطه می کند و درهمه چیز نفوذ میکند.
(برای بعضی ها این مطالب ممکن است مربوط به خدا ، منشاء وجود ، عشق بدون قید وشرط ، جهان هستی ، پوچی ، معنویت ، نیستی ، تائو و امثالهم به نظر برسد. پس لطفا استفاده من از واژ ه ی انرژی را تحمل کنید زیرا بار احساسی اش کمتر از آن است که از اصطلاح خدا و جهان هستی استفاده کنم . پدربزرگم همیشه می گفت "در ابتدا خدا انسان را به عنوان تصویری از خودش آفرید و سپس انسان این تصویر را عوض کرد" پس با استفاده از واژه ی خنثی "انرژی " می توانیم امور را واضح تر بررسی کنیم.
همانطور که زمانم را درمورد یافتن پاسخی درمورد اینکه چه چیزی و کجا برایم انگیزه ای درمورد نوشتن "گ[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]" بوجود آورده است صرف می کردم، دریافتم که به مسیری هدایت شده ام که انرژی مرا به آنجا می برد.
اگر میخواستم از یک جهت به نوشتن بپردازم و کار سختی به نظر می رسید اینکار را متوقف می کردم زیرا می دانستم برای انگیزه کار می کنم نه الهامی که به من شده است. انگیزه چیز بدی نیست فقط استفاده از انگیزه نیازمند کار بیشتری از الهام است و این روزها توجه بیشتری به مسیری می کنم که مانع کمتری دارد زیرا کارها درآن مسیر واقعا ساده تر ، سریعتر و راحت تر برای هر کسی انجام می شود.
به من الهام شد که از چند تن از دوستانم بخواهم در بعضی از فصل های این کار مشارکت کنند و از آنجائیکه فصل های مختلف را از نویسنده های مختلف گرفته ام، حالا جریان را بهتر می فهمم.
این کتاب طوری نوشته شده است که در هر جای زنجیره ی معنوی تا فیزیکی که قرار داشته باشید می تواند باعث الهام بخشیدن به شما گردد. چیزی که در مورد این کتاب دوست دارم این است که بدلیل روشی که جمع آوری شده،کتابیست انعطاف پذیر. اغلب ما شنیده ایم که می گویند "مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد". حقیقت این است همیشه در حال یاد گرفتن هستیم اما ممکن است ندانیم چه کسی به ما درس می دهد. و اینکه چیزی که زمانی می خوانیم و معنایی برایمان ندارد وقتی بعدها می خوانیم کاملا معنا دار خواهد بود.
یادم میاد وقتی روحانی یه کلیسا بودم هر چی رو که باید یاد می گرفتم از یک معلم یاد گرفتم. مساله این نبود که اون معلم خوب یا بدی بود. من فقط تمام دانشی که باید می داشتم رو از این معلم گرفتم. عصبانی، افسرده،غمگین یا دلشکسته نبودم. اون منو تو مسیری قرار داد که دیگه نیازی بهش نداشتم.
دیگران آنچه که اون به من یاد داده بود رو خالص تر و تصفیه کردند که باعث شد بیشتر و عمیق تر متوجه دانش و چگونگی کارکرد امور شوم. حال اگه می خواستم قبل از آشناییم با اون معلم اولیم،از همین معلمین چیزی یاد بگیرم قطعا امیدی نداشتم چون پایه ی به اندازه کافی محکمی نداشتم که بتونم مشارکت کنم و از دانش جدیدی که بدست می آرم استفاده کنم.
این کتاب دقیقا بر همین اساس عمل می کنه. تنها تفاوتش اینه که تمام مراحل تو همین صفحات توضیح داده شده. بعضی از روش ها ساده تر و بعضی دشوارترن. وقتی که این کتاب رو می خونید بعضی از بخش هاش بار آموزشی بیشتری داره. اما این خودش یه ویژگی مثبته این کتاب هست چون بخش هایی که بار آموزشی بیشتری دارند ممکنه که هنوز هم مقداری انرژی داشته باشند و در نتیجه می بینید که از بخش هایی که تا حالا چیزی نیاموختید دارید چیزهای بیشتری یاد می گیرید وبه پول وسایر چیزهایی که می خواهید در زندگیتون بهشون برسید با تلاش کمتر دست پیدا می کنید.
این امر لذت بخشیه چون نشون میده "ویبره ی انرژی" داره پیداش میشه و فرکانس هاتون داره به جایی میره که کار کمتری انجام میدین و از هرچیزی بیشتر به دست می آرید و این شامل پول هم می شه.
می خوام بفهمید که هر کی هستید و هرچی از این کتاب یاد می گیرید و هر چی که یاد نمی گیرید کاملا OK هست. کارتون اشتباه نیست و لازم نیست واقعا سخت کار کنید تا تغییر ایجاد کنید. توجه ساده به همراه کنجکاوی و بدون قضاوت، تغییر رو براتون ایجاد می کنه.
راه های زیادی برای[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] و مقداری زیادی پول بدست آوردن وجود داره. بعضی از این راه ها آسانتر، کم استرس تر و جالب اند در حالیکه بعضی نیازمند جدیت،فداکاری و تلاش زیاد اند. خوشبختانه در این کتاب مسیر آسان براتون توضیح داده می شه.
با آرزوی موفقیت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]