گجتی برای افزایش بهره*وری : با «کیچن سیف» در مقابل وسوسه*ها مقاومت کنید

منبع : برای فردا , جالبتسلیم شدن در برابر وسوسه*های گوناگون می*تواند تلاش ما برای تغییر زندگی*مان را به نابودی بکشاند؛ اما چه می*شد اگر می*توانستیم با استفاده از یک گجت، رفتارهای بهتری ایجاد کنیم و در موقعیت*هایی که بی*اراده هستیم یا از اراده*ی کافی بهره*مند نیستیم بتوانیم با بهره*گیری از این گجت در مقابل اعتیادهای روزانه*ی خود مقاومت کنیم و این عادت*های مخرب را کنترل کنیم؟

Kitchen Safe شرایط لازم را برای ما فراهم کرده است. در واقع این گجت ابزاری بی*نظیر برای تقویت مسئولیت*پذیری و حس تعهد ما نسبت به زندگی ست که با کنترل محیط پیرامونمان به مقاومت ما در برابر هوس*های غذایی*مان کمک می*کند.

Kitchen Safe اساساً گاوصندوقی هوشمند برای تنقلات است اما کاربردهای سودمند دیگری نیز دارد. مشتریان راضی این گجت این مطلب را که با استفاده از Kitchen Safe بهره*وری آن*ها افزایش یافته است را تائید کرده*اند و گفته*اند که با زندانی کردن گوشی*های هوشمند، کنترل تلویزیون و کنسول*های بازی و متعلقات وابسته به این کنسول*ها توانسته*اند وقت بیشتری را به خانواده و اعضای خانواده*ی خود اختصاص دهند. در همین حال گروهی دیگر از مشتریان Kitchen Safe از آن برای رهایی از دست مواد اعتیادآور مانند داروها، مواد مخدر، الکل، سیگار و کارت*های اعتباری استفاده کرده*اند.

اگر می*خواهید دسترسی خود به یک ابزار خاص را برای مدتی معین محدود کنید آن ابزار را درون Kitchen Safe بگذارید، درب آن را ببندید و تایمر را تنظیم کنید. وقتی که تایمر تنظیم شود و دکمه*ی آن فشار داده شود، قفل ایمنی فعال می*شود و تا زمانی که زمان تنظیم شده*ی تایمر به صفر نرسد نمی*توانید درب Kitchen Safe را باز کنید. زمان تایمر هم می*تواند از یک دقیقه تا ۱۰ روز تنظیم شود.

گجت Kitchen Safe می*تواند برای همیشه به خوردن تنقلات شبانه و درگیری اعضای خانواده بر سر این تنقلات پایان دهد. در ضمن افراد علاقه*مند به کاهش وزن می*توانند با استفاده از این گجت زودتر به هدف خود برسند زیرا همان*طور که قبلاً هم گفتم یکی از ویژگی*های بی*نظیر Kitchen Safe افزایش تعهد و مسئولیت*پذیری کاربرانش است.

ابعاد Kitchen Safe عبارت است از : ۶/۲۵ اینچ عرض در ۶/۲۵ اینچ طول در ۷/۵ اینچ ارتفاع. بزرگ*ترین شکایت خریداران ، تک سایز بودن این گجت است. اکثر مصرف*کنندگان دوست دارند شرایط لازم برای خرید Kitchen Safe در اندازه*های مختلف فراهم شود.

هم*اکنون می*توانید با ۴۹ دلار Kitchen Safe را از وب سایتش خریداری کنید. شرایط ارسال رایگان برای کشورهای منتخب نیز برای مدت محدودی فراهم شده است.

این مقاله را مطالعه کنید : حقه*ی آمازون برای فروش محصولات بیشتر : آیا واقعاً محصولات آمازون ارزان*ترین محصولات بازار هستند؟

یکی از مشتریان Kitchen Safe گفته :

«این محصول واقعاً عالیه! شما بهش «Kitchen Safe» می گید ولی من بهش میگم «Vault به معنای سردابه یا غار». مثل دوران بچگی که باید برای گرفتن آب نبات به مامانم التماس می*کردم حالا می تونم شکلات هام رو در Kitchen Safe بگذارم و تا صفر شدن زمان تایمر منتظر بشم و برای رسیدن به شکلات هام به این گجت التماس کنم به همین دلیل اسم این گجت رو گذاشتم «مام». بچه*ها تشکر!»-مونیکا

شما چه چیزهایی رو درون Kitchen Safe خواهید گذاشت؟
سونات