کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: با چه روشی همسر پنهانکار را بشناسیم؟

 1. #1
  کاربرفعال

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۴ [ ۲۰:۱۰]
  نوشته ها
  3,967
  امتیاز
  113,580
  سطح
  1
  Points: 113,580, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 8.0%
  دستاوردها:
  Created Blog entryThree FriendsYour first GroupCreated Album picturesTagger First Class
  نوشته های وبلاگ
  168
  سپاس ها
  32
  سپاس شده 342 در 299 پست
  حالت من
  Sepasgozar

  با چه روشی همسر پنهانکار را بشناسیم؟  با چه روشی همسر پنهانکار را بشناسیم؟
  پارس ناز
  شاید این روزها رابطه شما و همسرتان مثل همیشه نباشد یعنی، نمیتوانید مثل همیشه از کنار او بودن لذت ببرید، او نیز مثل همیشه با شما رفتار نمیکند، احساس میکنید چیزی بین شما فاصله انداخته است ولی نمیدانید چه میتواند باشد، به همهچیز شک دارید، حتی به احساسات خودتان و نمیدانید مشکل کجاست؟ شاید مشکل این است که همسرتان به هر دلیل موضوعی را از شما پنهان میکند یا مشکل چیز دیگری است؟ اگر میخواهید بدانید که آیا همسرتان چیزی را از شما پنهان میکند یا نه باید با نشانههای پنهانکاری مردها آشنا شوید. بیشتر مردها هنگام پنهانکاری به گونهای ویژه رفتار میکنند که اگر شما بتوانید تشخیص دهید میتوانید قبل از اینکه خیلی دیر شود رابطهتان را نجات دهید و دوباره تبدیل شوید به همان زوج عاشقی که قبلا بودید.
  احساس میکنید همیشه تشنه است؟
  وقتی همسر یا نامزدتان چیزی را از شما پنهان میکند، احتمالا عصبی میشود و به طور کلی تمام حالت بدنش خونسردی و آرامش خود از دست میدهد بهخصوص زمانهایی که راز بزرگی دارد و از برملا شدنش وحشت دارد و میترسد با فاش شدن راز چیزهای زیادی را از دست بدهد. تحقیقات نشان میدهد در این مواقع ماهیچههای مری شروع به گرفتن و سفت شدن میکند و در نتیجه این گرفتن گلو خشک میشود بنابراین اگر هنگام صحبت با شما مدام آب دهانش را قورت میدهد نشان میدهد میخواهد کمی گلویش را از خشکی دربیاورد و ماهیچههای گلویش را باز کند. وقتی از او سؤال میكنید به عکسالعملهایش دقیق شوید. همچنین دقت کنید در کجای صحبت بیش از همه گلویش خشک شده و آب دهانش را قورت میدهد تا بفهمید در کجا از شما موضوعی را پنهان میکند.
  اگر زیاد از جزئیات میگوید
  شاید فکر کنید وقتی شوهر یا نامزدتان جزء به جزء و با جزئیات تمام برایتان تعریف میکند که کجا بوده است، چه کرده است و… یعنی هیچ چیزی را از شما پنهان نکرده و با شما روراست است و میتواند خیالتان راحت باشد اما باید بدانید که کاملا در اشتباهید، چون وقتی او خیلی به تعریف جزئیات میپردازد یعنی در حال پنهان کردن موضوعی است و میخواهد با تعریف داستانی طول و دراز موضوع اصلی را پنهان کند. نشانهای مهم که میتواند عدم صداقت را نشان دهد زمانی است که شروع به تعریف کردن داستانی میکند و در آن بیشتر به جزئیات بیاهمیت میپردازد و مدام از موضوع اصلی طفره میرود، باید بدانید در این مواقع احتمالا در حال پنهان کردن موضوعی است، بهخصوص اگر هنگام صحبت مدام مکث کند، چون در حال ساختن یک واقعیت خیالی است در این مواقع شما میتوانید با سؤال کردن او را تا حدی مجبور به گفتن حقیقت کنید.
  اگر کمی با خود فکر کنید به این نتیجه میرسید که وقتی خودتان هم در حال گفتن حقیقت و تعریف کردن یک واقعه خاص هستید خیلی به جزئیات نمیپردازید (مثل اینکه دیوار اتاق چه رنگی بود یا اسم فروشنده مغازه چه بود یا…) به این دلیل که شما همه این اطلاعات زائد را در زندگی هر روزه در ذهنتان نگه نمیدارید پس…
  با دستهایش چه میکند؟
  هرگاه احساس کردید همسر یا نامزدتان چیزی را از شما پنهان میکند کمی به دستهایش توجه کنید و ببینید با آنها چه میکند. وقتی یک نفر خیلی ناگهانی دستهایش را پنهان میکند یا با آنها قسمتی از بدنش را لمس میکند(مثلا با دستهایش پشت گردنش را لمس میکند یا میگیرد) یعنی میخواهد به نوعی به خودش آرامش دهد و خونسردیاش را حفظ کند چون میداند در حال انجام کار اشتباهی است. البته توجه کنید که بعضی آدمها به طور طبیعی بیشتر اوقات دستهایشان را در جیبشان قرار میدهند و این نشاندهنده پنهانکاری آنها نیست بنابراین اگر مرد شما هم عادت دارد بیشتر اوقات دستهایش را در جیبش کند نباید تصور کنید که چیزی را از شما پنهان میکند یا دروغگو است.
  ناگهان مهربان شده است؟
  شاید همسرتان خیلی گرفتار باشد، همیشه سرکار است و شما خیلی کم او را میبینید؛ این موضوع به خودی خود اصلا شکبرانگیز نیست ولی زمانی باید به پنهانکاری او کمی شک کنید که همسرتان یکباره و به طور ناگهانی و بدون اینکه سابقه داشته باشد شروع به خریدن کادوهای خیلی گرانقیمت برای شما میکند، چون احتمالا بهدلیل پنهانکاریای که دارد دچار عذاب وجدان شدهاست و میخواهد به نوعی جبران کند (البته همیشه هم این موضوع نشانه پنهانکاری نیست).
  گاهی نیز پیش میآید كه همسر بیاعتنای شما ناگهان بیش از حد مهربان میشود و بیش از اندازه به شما توجه نشان میدهد همه اینها میتواند نشانهای از احساس گناه او باشد بنابراین بهتر است در این مواقع در رفتارهای او دقیق شوید تا متوجه شوید واقعا چرا ناگهان اینقدر مهربان شده و آیا به راستی دچار تحول شده یا
  از سؤال خوشش نمیآید؟
  هنگامیكه از او میپرسید «چرا دیر كردی؟» یا «چرا تلفن همراهت خـامـوش بود؟» او با لحنی تند و چهرهای برافروخـته شـروع بـه توجـیه میكـند و با اسـترس پاسخ سؤال را میدهد. برای هر موضوع بیاهمیتی شروع به بهانهتراشی و تندخویی میكند. اگر وقتی از او چیزی میپرسید به خود حالت دفاعی میگیرد به طوری که حتی شما را میترساند میتواند نشاندهنده این باشد که شریک شما چیزی را پنهان میکند و از افشا شدنش میترسد، در واقع او حالت دفاعی میگیرد چون یک قسمت ذهن او میداند که ممکن است شما رازش را کشف کنید، به همین دلیل جوری رفتار میكند که شما کمتر سؤال كنید.به طور کلی هـمیشه نسبت به فردی كه حتی از پاسخگویی به سادهترین و منصفانهترین سؤالات شما سر باز میزند یا سـؤالات شما را از خودتان میپرسد (این امر نشانگر یافتن یك جستوجوی ذهنی برای دروغگویی است) مشكوك باشید.
  راز تلفنهای مشکوک چیست؟
  وقتی تلفن همراه همسر شما وقت و بیوقت، مثلا شبهای دیروقت مدام زنگ میخورد و او زمانی که شما در اتاق هستید به راحتی به تلفنهایش جواب نمیدهد و وقتی هم كه شما علت را جویا میشوید و میپرسید چه کسی پشت خط است جواب سربالا میدهد و حتی گاهی اهانت هم میکند یا گاهی پیش میآید كه در حال صحبت با تلفن است ولی وقتی شما وارد اتاق میشوید به سرعت گوشی را قطع میکند و… اگر این اتفاقات خیلی بیشتر از یک بار پیش آمده است مسلما تصادفی نیست و نمیتوان خیلی به آن خوشبین بود. او هنگام وارد شدن شما به اتاق گوشی را قطع میکند چون نمیخواهد شما متوجه شوید چه کسی پشت خط است، این پنهانکاری او زمانی آشکارتر هم میشود که وقتی از او میپرسید چه کسی پشت خط است و او به لکنت میافتد.
  همیشه در حال دعوا کردن است؟
  انگار آن روزهای تفاهم، همدلی و رضایت كه با هم داشتید به پایان رسیـده است و این روزها او با هر كار شما شروع به مشاجره و شكایت میکند و از هـر بـهـانـهای بـرای نـزاع و تخریب شخصیت شما استفاده میكند. نقزدنها به او كمك میكند تا احساس گناه ناشی از پنهانکاری خود را از بین برده یا حداقل كمتر كند بنابراین اگر عیبجوییهای او از شما بهصورت یك عادت درآمده كمیدقت كنید ببینید چه اتفاقی در حال افتادن است.
  دوستانش تغییر کردهاند؟
  اگر او به طور ناگهانی شروع به معاشرت با دوستانی کرد که قبلا با آنها چندان رفتوآمد نداشته یا دوستان جدیدش را از شما پنهان کرد و وقتی هم از او سؤال میکنید جواب درستی نمیدهد، به او مشكوك باشید.یكی از نشانههای شروع پنهانکاری قرار گرفتن فردی جدید در سر راه فرد است كه ممكن است از طرف او «همكار» یا «دوست قدیمی» اطلاق شود. اما مسلما او از بیان جزئیات دوستی با افراد جدید خودداری كرده و سعی در پوشاندن آنها دارد.

  از هم دور شدهاید؟
  به طور طبیعی هر رابطهای بالا و پایین دارد گاهی رابطه صمیمیتر است و گاهی اختلافات کوچک افراد را از هم دور میکند. اگر احساس میکنید همسرتان از شما دور شده است باید به دنبال پیدا کردن دلیل این دور شدن باشید، شاید او چیزی را از شما پنهان میکند، ا گر متوجه شدهاید بهتازگی زیاد توی فكر است، معمولا به یك نقطه خیره میشود و در افكار خود فرورفته است باید کمی مشکوک شوید بهتر است از او بپرسید آیا مشكل كاری دارد؟ با كـسی دعوایـش شده؟ اگر نـه پس چه مشکلی پیش آمده است، حتما مشکلی پیش آمدهاست که باید آن را کشف کنید.
  توضیحی ندارد؟
  اگر همسر شما هیچ توضیح منطقیای برای برنامههای خود ندارد، اینکه وقت و بیوقت از خانه بیرون میرود و دیر به خانه بازمیگردد میتواند نشانگر پنهانکاری او باشد. اگر ملاقاتهای کاری مثل همیشه است جای نگرانی نیست اما اگر مدام ملاقاتهای جدید دارد، منطقی است که نگران شوید که مبادا چیزی را از شما پنهان میکند. شتابزدگی، وقت و بیوقت خانه را ترک کردن و توضیحات غیر منطقی دادن از علائم پنهانکاری است.
  سونات
  مدیران محترم مشاهده مینمایند؟ قصه گو نیستم ارسال مطالب
  برای سایت محترم است که ممکن است برای یک انجمن و
  دیگرانجمن های مرتبط محترم چندین مطلب باشد.سپاسگزارم
  نکته دیگر بارها نوشته های وبلاگم که فرم سایت محترم
  است بصورت نیمه در میاید و با موس باید
  مثل پاک کن تمیز کنم تا ببینم , این کارها
  چه مفهومی دارد جز نشان دادن
  شخصیت شما در یک سایت بزرگ!!

  ویرایش توسط sonat : پنجشنبه ۲۱ اسفند ۹۳ در ساعت ۱۲:۲۸ دلیل: رفع اشکال و ارسال میگردد با احترام
  دانوب آبی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •