رویایی ترین بهار را در این مکان ها بیابید
مجله اینترنتی برترین ها


سال نو مبارک! شما را به تماشای تصاویری زیبا از بهار در دیدنی ترین مکان های دنیا دعوت می کنیم. به امید آنکه یکی از این مکان ها مقصد سفر بعدی شما باشد.
برترین ها: سال نو مبارک! شما را به تماشای تصاویری زیبا از بهار در دیدنی ترین مکان های دنیا دعوت می کنیم. به امید آنکه یکی از این مکان ها مقصد سفر بعدی شما باشد.

1. جنگل های هالربوس (Hallerbos) بلژیک
هالبروس نام جنگلی بسیار زیبا و باشکوه در بلژیک است که در بهار هر سال جمعیت بالایی از افراد دنیا را شیفته خود می کند. این جنگل یکی از 10 جاذبه گردشگری برتر کشور بلژیک است. هالبروس با مساحت 1360 هکتار در بهار سرتاسر پوشیده از گل های آبی و بنفش می شود و منظره ای باشکوه می آفریند.
. کاسرس (Caceres)، اسپانیا

شهر کاسرس واقع در غرب اسپانیا، به دست نخورده ترین منطقه قرون وسطایی در اروپا مشهور است. این شهر تاریخی در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. کاسرس به دلیل غنای منابع طبیعی یک مکان بی نظیر برای تماشای پرندگان و شکوفه های گیلاس در فصل بهار . فلورانس (Florence )، ایتالیا

در بهار، پیش از آغاز گرما و هجوم گردشگران، شاید بهترین زمان برای تماشای شهر ستودنی فلورانس باشد. این شهر که به طور کلی یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری دنیا است، در فصل بهار حقیقتا چیز دیگری است و بهترین فصل برای تماشای آن است.
کوه فوجی (Mount Fuji)، ژاپن

به شما اطمینان می دهیم تصویری که می بینید فتوشاپ نیست؛ شکوفه های گیلاس مشهور ژاپن، پاگودای Chureito را در بر گرفته و کوه فوجی در پسزمینه منظره ای ترکیبی جادویی پدید آورده است. فصل بهار بهترین فصل برای تماشای این کوه سمبولیک است.
Sognefjord، نروژ

Sognefjord با مساحت 205 کیلومتر، بزرگترین آبدره (یا فیورد) در نروژ، و سومین آبدره بزرگ جهان است. در فصل بهار و با آب شدن برف ها، این منطقه پوشیده از گل های وحشی می شود و منظره ای شگفت آور می س کوکنهوف (Keukenhof)، هلند

تعجبی ندارد که باغ های کوکنهوف و گل های هلندی نیز جزو مجموعه بهاری مان باشد. این باغ با بیش از 7 میلیون گل لاله، نرگس و سنبل یکی از دیدنی ترین مقصد های بهاری شناخته شده در دنیا نورث آمبرلند (Northumberland)، انگلستان

همه می دانیم که انگلستان به طور کلی سرزمین سرسبز و بسیار زیبایی است، اما بهار بهترین و دیدنی ترین فصل آن است. بخصوص در نورث آمبرلند (شمال شرقی انگلستان) که به دشت شقایق تبدیل می شود.
8. نیویورک (New York )، آمریکا


در نیویورک اگر صبح خیلی زود برای گردش بهاره از خواب بلند شوید و به سنترال پارک (پارک مرکزی) نیویورک بروید به احتمال زیاد با چنین صحنه ای روبرو می شوید.
روستای Hortobágy، مجارستان

به سرزمینی با آسمان وسیع خوش آمدید. سرزمینی که دشت های وسیعش مرکز شرق اروپا را پوشش داده است. تالاب ها و مراتع این روستا و گونه ها و تعداد بسیار زیاد پرندگان این منطقه را به یکی از جذاب ترین مقصدهای بهاره تبدیل کرده است.

الگاروه (The Algarve)، پرتغال

الگاوره نیز یکی از شگفت انگیزترین مقصدهای سفر برای طبیعت دوستان و بهشتی برای گلف بازان در فصل بهار است. الگاروه چشم گیر ترین سواحل را دارد.
سونات

.