قلعه قصه های پریان در آلاباما

مجله اینترنتی برترین ها


در گوشه ای از جنگل، در نزدیکی شهر «فیرهوپ» در ایالت «آلاباما» قلعه ای دیده می شود که گویی از قصه ها آمده، اما در اصل حدود 30 سال پیش ساخته شده است.

برترین ها: در گوشه ای از جنگل، در نزدیکی شهر «فیرهوپ» در ایالت «آلاباما»، قلعه ای دیده می شود که گویی از قصه ها آمده، اما در اصل حدود 30 سال پیش ساخته شده است. «دین موشر»، صاحب این خانه و طراح خارق العاده آن است.

آقای موشر با همسرش«پاگان» و 3 فرزندشان در اینجا زندگی می کند. با زیاد شدن تعداد فرزندان، بخش های جدیدی به این خانه اضافه شده، که تماما سفارش و طراحی آقای موشر است. این قلعه، پیش از این برای مراسم بخصوصی اجاره داده می شد و مشهور بود به «کتاب قصه های خواب و بیداری». اما بار دیگر توسط صاحبان این ;انه اشغال شده است.

تمام قسمت های «قلعه موشر» ساخته دست است و در کوچکترین جزییات این ساختمان طراحی ویژه ای صورت گرفته است. این قلعه بخصوص برای کسانی که نخستین بار آن را مشاهده می کنند یک سورپزایز واقعی است. (بازدید و عکاسی از این قلعه منحصربفرد برای عموم آزاد است، بشرط آنکه از قبل هماهنگی صورت گیرد).

این قلعه خانه آن هاست: آقا و خانم موشر مقابل خانه شان در فیرهوپ آلاباما. این خانه یکی از غیرمعمول ترین مکان های مسکونی ایالت آلاباما است.

چه کسی در این خانه زندگی می کند؟ تزیینات ظریف و جزیی این قلعه را جادویی تر می کند. حتی بنظر می رسد برای ساخت در و پنجره اش خلاقیت بالایی بکار گرفته شده است.


سونات