عرضه رایانه ایسر با سیستم عامل کرومبرترین ها

شرکت ایسر رایانه تازه خود با سیستم عامل کروم به نام Chromebase را در دسترس علاقمندان قرار داد که نمایشگر لمسی 21.5 اینچی IPS با دقت 1920 در 1080 مهم ترین ویژگی این رایانه است.
خبرگزاری فارس: شرکت ایسر رایانه تازه خود با سیستم عامل کروم به نام Chromebase را در دسترس علاقمندان قرار داد که نمایشگر لمسی 21.5 اینچی IPS با دقت 1920 در 1080 مهم ترین ویژگی این رایانه است.


به گزارش کانادین ریویوئر، پردازنده گرافیکی NVIDIA Tegra K1، بهره*مندی از پورت های USB 3.0 و USB 2.0، سازگاری با وای – فای و Bluetooth 4.0 و سه بلندگوی استریو همراه با وب کم HD از ویژگی های رایانه مذکور است. البته میزان RAM و حافظه رایانه مذکور هنوز اعلام نشده است.

ایسر هنوز قیمت و زمان دقیق عرضه این رایانه را اعلام نکرده است، اما عرضه آن بر مبنای سیستم عامل کلود کروم نشان دهنده تغییر سیاست شرکت یاد شده و تلاش آن برای تولید محصولاتی با سیستم عامل*های گوناگون است. پیش از این ال جی هم رایانه ای با این سیستم عامل عرضه کرده بود.

نمایشگر لمسی رایانه مذکور بسیار پرقدرت است، به گونه ای که در آن واحد از لمس 10 نقطه توسط انگشتان پشتیبانی می کند. زاویه دید آن نیز بسیار گسترده و 178 درجه است.
سونات