خانم ها از این ۱۰ ویژگی آقایان رضایت ندارند!


منبع : پورتال آسمونی
وقتی از خانم*ها می*پرسید که از چه چیزهایی درمورد مردها بدشان می*آید، لیستی بی*انتها جلو رویتان می*گذارند.

بااینکه چیزهایی که زن*ها درمورد مردها بدشان می*آید ترکیبی از ویژگی*های کوچک و بزرگ است، در این بخش آسمونی به ۱۰ مورد از آزاردهنده*ترین این ویژگی*ها اشاره می*کنیم:

۱- قسم دروغ

بااینکه بیشتر خانم*ها از قسم خوردن آقایان وقتی خودشان ناراحتند بدشان نمی*آید اما از مردهایی که فکر می*کنند قسم خوردن تنها راهی است که حرفشان را باور کنند متنفرند.

۲- سلطه*گری

بیشتر خانم*ها مردی می*خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت دهد اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند. زنان از مردانی که قصد کنترل دارند می*ترسند و از آنها فرار می*کنند.

۳- متعهد نشدن

خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می*شود، زن*ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن*ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می*ترسد متنفر هستند.

۴- رمانتیک نبودن

زن*ها عشق واقعی همراه با حس ارتباط عاطفی به مردشان را می*خواهند. اگر طرفتان احساس کند که فقط بخاطر رابطه*جنسی سراغ او می*آیید خیلی زود از شما دور شده و حتی اجازه دست زدن به خود را هم به شما نخواهد داد.

۵- نرسیدن به خود


بااینکه ظاهر همه چیز نیست اما زن جذب مردانی که به خود نمی*رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می*دهند، ناخن*هایشان بلند شده، دهانشان بو می*دهد و لباس*های چروک می*پوشند نمی*شوند. علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم*ها نشان می*دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی ندارید.

۶- قابل پیش*بینی بودن

زن*ها واقعاً از مردان قابل پیش*بینی که هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی*دهند بدشان می*آید. آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند.

۷- اولویت دادن به دوستانشان

اگر از گذراندن وقت با دوستانتان خیلی بیشتر از همسر یا نامزدتان لذت می*برید و همسرتان هیچوقت نمی*تواند ساعتی دونفره با شما داشته باشد، مطمئناً یک جای کار می*لنگد.

۸- مدام بحث کردن

زن*ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی ادامه*دار و مشاجره تبدیل می*کنند و باعث می*شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی*آید.

۹- دید زدن خانم*های دیگر جلو چشم آنها

بااینکه نگاه کردن به خانم*ها برای برخی آقایان مسئله*ای عادی است (البته نه زیاد از حد آن)، اما وقتی اینکار را جلو زن زندگیتان انجام دهید مشکل*ساز خواهد شد.


۱۰- وابستگی

اعتمادبه*نفس و استقلال ویژگی*هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و ناامنی اینطور نیست. زن*ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی*هایشان نیاز به تایید دائمی دارند.

سونات