کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فال روزانه شنبه 29 فروردین 1394

 1. #1
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۰۱ اردیبهشت ۹۴ [ ۱۶:۵۲]
  سن
  30
  نوشته ها
  48
  امتیاز
  246
  سطح
  1
  Points: 246, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 81.0%
  دستاوردها:
  100 Experience Points7 days registered
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 7 در 7 پست

  فال روزانه شنبه 29 فروردین 1394


  فال روزانه متولدین فروردین ماه
  امروز شما می*توانید یک کاه را به کوهی تبدیل کنید و خودداری کردن از این رفتار برایتان خیلی سخت است، برای اینکه امروز محدوده دیدتان کمی کوچک شده است. زندگی به این پیچیدگی که شما فکر می*کنید نیست. اما بدون اینکه مانع تحقق پیدا کردن آروزهایتان بشود از تعداد آنها می کاهد. صحبت کردن در مورد شکستهایتان زمانی می*تواند بهتان کمک کند که از افراد دیگر نخواهید مشکلات شما را حل کنند.

  فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه
  شما امروز خیلی راحت رویاپردازی کرده یا توسط فردی که بهش اطمینان دارید به سمت رویاها و خیالات واهی کشیده می*شوید. اگرچه این کار بهتان کمک می*کند که دید مثبت تری در مورد خود داشته باشید، اما شما را از کارهای که باید امروز انجام دهید دور می*کند. توجه کردن به جزئیات در ابتدا ممکن است برایتان مایه دلخوری و ناراحت کننده باشد. اما در هفته*هایی که پیش رو دارید احتمالا تلاشی مضاعف لازم است.

  فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین خرداد ماه
  امروز برایتان جالب*تر است که به جای کار کردن وقتتان را با فردی که دوستش دایرید سپری کنید، و دوست دارید که شادی*هایتان را با او سهیم شوید. هرچقدر هم که این عمل شما زیبا باشد، ولی بسیار مهم است که در این کار زیاده روی نکنید، چون قبل از اینکه متوجه بشوید چه اتفاقی افتاده است خسته خواهید شد. همه محبت خود را وقف دیگران نکرده و به خودتان هم برسید. وقتی که خودتان کاملاً سرحال بودید آن وقت انرژی کافی دارید که به دیگران هم محبت کنید.

  فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین تیر ماه
  شاید شما دوست نداشته باشید بخشی از وقت خود را به پروژه ای خلاقانه اختصاص دهید، امروز شما به انجام دادن کارهای جالب ترغیب می شوید و به سمت ورزشهای رقابتی تمایل بیشتری دارید. امروز روزی عالی برای شرکت کردن در فعالیتهای بدنی است، پس زودتر دست به کار شوید.

  فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین مرداد ماه
  شما امروز خیلی استرس دارید، چرا که به جز محیط امنی که برای خود برگزیده*اید نمی*توانید هیچ جای دیگری را قبول کنید. اما امروز روز آرامی نیست و رویاهای شما نیز نمی*توانند استرس*های بیرونی را ناپدید کنند. یکی از پیشنهادات خوبی که بهتان می*دهیم این است که حساب بانکی خود را به دقت بررسی کنید، برای اینکه اگر دقت کافی نداشته باشید ممکن است زیادی پول خرج کنید. فکرتان را محدود کنید، یک هدف را را انتخاب کنید و به آرامی در جهت رسیدن به آن کار کنید تا در مسیر درست قرار بگیرید.

  فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین شهریور ماه
  شما امروز بالاترین میزان خلاقیت خود را دارید، اما قصد دارید مثل همیشه به جای اینکه خودتان اثری هنری خلق کنید برای دیدن آثار هنری به تماشای موزه بروید. از سخت تر کار کردن و ساختن بعضی از چیزها به تنهایی طفره نروید! شما می*توانید با چشم عقل آن را ببینید. ولی زمانی که این موهبت را با اطرافیان*تان در میان می*گذارید احساس می*کنید مسئولیت سنگینی بر روی دوشتان سنگینی می*کند، مگر اینکه این منبع الهام از دل شما باشد.

  فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین مهر ماه
  شما امروز اصلا نمی*خواهید دیگران شما را به زحمت بیندازند، به خاطر اینکه به هیچ وجه دوست ندارید با مسائلی روبرو شوید که خارج از برنامه تان باشد. متاسفانه ممکن است واقعیت با آرزوهای شما هماهنگ نباشد و نتوانید هرچه می*خواهید داشته باشید. توجه کردن به مسائل احساسی افراد دیگر به خودتان نیز کمک می*کند و لازم است بهتان یادآوری کنیم که باید به این احساسات از دید جدی تری رسیدگی کنید.

  فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین آبان ماه
  الان زمان این رسیده که افسار زندگی*تان را خودتان به دست گرفته و خودتان امور را کنترل کنید، به خصوص اگر اخیرا تسلیم نظرات یک نفر دیگر شده باشید. حالا اوضاع برگشته و شما می*توانید نقش یک آدم متنفذ و پرنفوذ را بازی کنید. خوشبختانه شما می*توانید با دلسوزی این کار را انجام دهید و نیازی به کمک فرد دیگری ندارید. اما خیلی مهم است که از حق خودتان دفاع کنید؛ اگر شما این کار را نکنید هیچ کس دیگری برایتان کاری نمی*کند!

  فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین آذر ماه
  شما احساس می*کنید اگر شخصی احساسات نامتعادلی داشته باشد این موضوع می*تواند به زندگی شما هم رخنه کند. امکان دارد امروز شما به خاطر شرایطی ناراحت کننده به مرز ناامیدی برسید و حتی از شدت عصبانیت کاملاً از کوره در بروید. فراموش نکنید که عصبانیت و ناراحتی غیر قابل کنترل هیچ مشکلی را حل نمی*کند و حتی باعث خستگی بیش از حدتان و نارضایتی شما خواهد شد. فقط صبور بودن و قدرت درک داشتن راه شما را هموار خواهد کرد.

  فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین دی ماه
  کار کردن داخل خانه شاید به نظر شما جالب نباشد و برایتان روز عالی را به همراه نداشته باشد، اما اگر یک بار پروژه ای را داخل خانه تمام کردید بسیار لذت خواهید برد و به خودتان افتخار می*کنید! پس وقت را تلف نکنید، چراکه اگر کاری را به فردا موکول کنید انجام دادن آن کار سخت تر خواهد شد. اگر در مورد وظایفی که قبول کرده*اید جدی عمل کنید، در حالیکه فردا برای تفریح خانه تان را ترک می*کنید و می*بینید که در دوره زمانی کوتاه مدت چه مقدار کار کرده*اید خودتان هم شگفت زده خواهید شد!

  فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین بهمن ماه
  صحبت کردن قبل از اندیشیدن طریقه شما نیست، با این حال امروز روز دیگری است. شما از نظر فکری در اوج هستید و رازی در سینه دارید که باعث شده احساس ناخشنودی کنید. نگران این نباشید که ممکن است امروز کسی را برنجانید؛ در این صورت تنها خودتان را اذیت کرده و تمرکز را از کارتان می*گیرید. اگر قلب تان در جای درستی از زندگی تان قرار دارد،* پس حرفهای تحمیلی اصلا برای تان مهم نخواهد بود.

  فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 29 فروردین 1394 - فال روزانه متولدین اسفند ماه
  امروز بسیار راحت می*توانید برای آینده برنامه ریزی کنید اما اگر بخواهید دیگران را نیز درگیر کنید این کار دیگر زیاد آسان نیست. شاید شما در نظر داشته باشید که دوستان تان را نیز در این قضیه دخالت دهید اما این کار بسیار سخت تر از آن است که فکر می*کنید. به نظر می*رسد فقط دیگران را دور هم جمع می*کنید و به جایی نمی*رسید. پس عاقلانه ترین کار این است که شخصی را که از این جریان بی اطلاع است را ترک کرده و خود به تنهایی به پیش بروید.بهتر بشناسید. درنهایت شما به مقصود خود خواهید رسید.


 2. #2
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۱۴ خرداد ۹۷ [ ۰۲:۰۶]
  نوشته ها
  1
  امتیاز
  3,649
  سطح
  1
  Points: 3,649, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  1000 Experience PointsVeteran
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  New 2 فال و طالع جدید 94

  برای دریافت فال خود به لینک زیر مراجعه نماییدredirect.php?a=sefid.ir/سایت عاشقانه ، وب سایت عاشقانه : redirect.php?a=sefid.ir/

 3. کاربر روبرو از پست مفید ehsanmessi سپاس کرده است .

  salamatism (سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۰۶ فروردین ۹۴, ۱۷:۵۹
 2. فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)
  توسط sonat در انجمن انجمن ادبیات
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۰۳ فروردین ۹۴, ۱۲:۱۲
 3. کیف های 1394
  توسط bi aasab در انجمن مد و پوشاک
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۱۵ اسفند ۹۳, ۱۶:۰۰
 4. فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
  توسط sonat در انجمن انجمن ادبیات
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۳, ۱۷:۴۳

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •