رمانتیک ترین مکان ها برای ماه عسل


در دنیا مکان های گردشگری بیشماری وجود دارند که هر کدام به ویژگی خاصی شهرت پیدا کرده اند. برخی برای مناظر طبیعی، برخی برای غذا یا قهوه، برخی جزو ترسناک ها هستند و برخی دیگر رمانتیک، آرام، زیبا!


ده تا از رمانتیک ترین مکان هایی که می توانید در ماه عسل به آنجا بروید


پاریس فرانسه
Paris, France

اینجا شهر عشق است. در این شهر همیشه و در همه جا شاهد زوج های عاشقی خواهید بود که دست در دست هم قدم می زنند. داریم در مورد پاریس حرف می زنیم.

شهر مد و فرهنگ. در امتداد رود سن در این شهر گردشگران زیادی روزهای ماه عسل شان را می گذرانند. در هر فصلی که به اطراف این رود پرآب بروید، غذاهای محلی و فصلی عالی سرو می شود. در رستوران های آنجا می توانید از انواع غذاهای محلی و قهوه لذت ببرید.


فیجی
Fiji


هاوایی
Hawaii


تایلند
Chiang Mai Yii Peng Festival, Thailand


ایتالیا
Cinque Terre, Italy


کلمبیا
Colombia


مالدیو
Underwater Restaurant, Maldives


نیوزلند
Beach Horse Riding, New Zealand


یونان
Santorini, Greece

از دیگر شهرهایی که می توان به آن اشاره کرد، شهرهای یونان است. این جزیره بسیار زیبا برای سپری کردن دوران ماه عسل برای گردشگران سراسر دنیا جاذبه های فراوانی دارد.

جزیره مشهور با صخره ها و سنگ های سفید، سواحلی شنی تمیز و آب های فیروزه ای و چشم اندازهای طبیعی و معماری جالب ساختمان ها، سالانه زوج های بسیاری را به سمت خود می کشانند. بهترین فصل برای سفر به آن، بهار و پاییز است. در تابستان مسافران و گردشگران بسیاری آنجا می روند و بسیار شلوغ است.


ونیز
Venice, Italy