مساحت آمریکا دو برابر اتحادیه اروپا میباشد،و جمعیت آن بیش از 300 میلیون نفر است.در سال گذشته به تنهایی 10 میلیون نفر مهاجر جدید برای کار و زندگی به آمریکا مهاجرت کردند. مهاجرتهای اخیر ازآسیاوآمریکای لاتینبهتنوع فرهنگی در آمریکااضافه شده است.
دولت ایالتی و محلی بخش آموزش را اداره کرده وبچه ها از سن 6 سالگی تا 16-18 سالگی به مدرسه میروند. کشورآمریکاروابط نزدیکی باانگلستان،استرالیا،نیوزی لند دارد و همچنین روابط تجاری نزدیکی با کانادا و مکزیک دارد. به ازای هر 1000 نفر ساکن درآمریکا759 عدد خودرو وجود دارد که این میزان دو برابر اروپا است. بر اساس سرشماری آمریکا در سال 2007 متوسط درآمد هر خانواده آمریکایی 50،233$ میباشد. سن امید به زندگی در آمریکا 77.8 سال است که یک سال کمتر از اروپای غربی می باشد. آمریکاییها 5 ساعت در روز تلویزیون تماشا میکنند که این میزان از همه جای دنیا بیشتر است.

تور آمریکا
نرخ تور امریکا تابستان 94
5 شب نیویورک- 5 شب شیکاگو- 5 شب واشنگتن- 5 شب لوس آنجلس

هر نفر در اتاق دو تخته: 4600 دلار
هر نفر در اتاق یک تخته: 6900 دلار

2 شب لاس وگاس -3 شب لس آنجلس -1 شب مونتمری 3 شب سانفرانسیسکو

قیمت تور :هر نفر در اتاق دوتخته: 1900 دلار


در یک سفر به یادماندنی* از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب آمریکای شمالی را تجربه کنید! بهترین مکان*های دیدنی آمریکا و و شهرهای مشهور تا آبشارها ،جنگل*ها و کوه*های خوش*منظره*، حال و هوای شهرهای کوچک تا پرطرفدارترین پارک*های ملی ، شهرهای بازی ، دیزنی لند ، پارکهای آبی ، مراکز خرید و .....
منبع : اخذ ویزای امریکا
kttca.com