کسب درآمدازاینترنت (خودم تجربه کردم تلفن مشاوره: 09353547592) با سلام به دوستان انجمن یه ایده جدید هست من اجرا کردم جواب گرفتم سایت forushgahfile.com یک سایت رایگان یعنی یک سابدامنه به شما میده مثل (yourname.forushgahfile.com) با یک درگاه اینترنتی بانک ملت و شما میتونین هر فایل ارزشمند مثل مقاله و پروژه و برنامه های خاص و تحقیق ترجمه و هر چیز با ارزشی رو بزارید توش و بفروشید تنها کار اینه که چیزای ارزشمندتون را دقیق تنظیم کنید و توضیحات کامل و قیمت منطقی بدهید و بزارید تو سایت بعد تو کل ایران هر کس به اون فایل نیاز داشته باشه میاد و از شما میخره . بعدش اگه میخواهید فروشتون بالابره باید فایلهاتون رو با توضیح کامل بزارید و کلمات کلیدی مناسب بزارید و محصولاتتون هرچی منحصربه فرد تر باشه فروشش بیشتره مثلا من یکی از فایلام هر 3 روز یک فروش انجام میشد. حالا فکر کنید 100 تا فایل دارید و سال اول روزی یکیش فروش بره سال دوم 200 تا فایل داری و روزی 3 تاش فروش بره میشه حقوق یک کارمند ، شما تو خونتی ولی داره محصولا فروش میره . تازه چند تا طرح درآمدی دیگه هم توش داره که بعد ثبت نام تو راهنمای سیستم میتونید مطالعش کنید برای مشاوره با من تماس بگیرید : 09353547592 ندیم ناظمی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]