نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: خودکشی

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴ [ ۲۳:۲۴]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

خودکشی

سلام اسمم علیه الان 18 سالمه دیپلم گرفتم دو ساله کار میکنم چند وقته از زندگی نامید شدم اصلا اشتیاقی ب چیزی ندارم همیشه بقیه میزننن تو سرم هیچکس منو دوست نداره پدر و مادرم هم بهم اهمیت نمیدن .عشقمو از دست دادم خدا هر روز بیشتر اذیتم میکنه یه شب نشده خوب بخواببم الان چشام خیسه دوست دارم بمیرم میخوام خودمو بکشم اما جراتشو ندارم .چیکار کنم؟

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴ [ ۲۳:۲۴]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

.

بنظرتون من بمیرم برا کسی مهم هست؟

Banned

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۵ [ ۱۱:۰۰]
    سطح
    1
    Overall activity: 99.7%
    دستاوردها:
    Overdrive5000 Experience PointsYour first Group1 year registered
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست

New 1

روزی مومنی دراثر حادثه ی آتش سوزی برحمت خدامیرود، یکی ازشاگردان امام صادق علیه السلام نزدایشان شرف یاب میشوند وچنین عرضه میدارند که یا جعفربن صادق شنیده ام فلانی که شخصی بسیارمومن ومتدین بوده است دراثر آتش سوزی ازدنیارفته، چگونه میشود؟؟؟ مگرانسان مومن هم اینگونه مرگ وحشتناکی میتواند داشته باشد، درجواب آن مرد حضرت می فرمایند :مومن با بیماریهای مختلفی میتواند ازدنیابرود ودست خداست، مومن هم با آتش سوزی، هم فراموشی، وهم بیماری برس میتواند ازدنیابرود لکن مومن تنها بایک بلا ازدنیانمیرود وآن هم خودکشی است، مومن. هرگز خودکشی نخواهد کرد، زیراازگناهان نابخشودنی کبیره است.

کاربر سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ [ ۲۰:۵۹]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

Lightbulb راه حل

نقل قول نوشته اصلی توسط ali(a.e) نمایش پست ها
    سلام اسمم علیه الان 18 سالمه دیپلم گرفتم دو ساله کار میکنم چند وقته از زندگی نامید شدم اصلا اشتیاقی ب چیزی ندارم همیشه بقیه میزننن تو سرم هیچکس منو دوست نداره پدر و مادرم هم بهم اهمیت نمیدن .عشقمو از دست دادم خدا هر روز بیشتر اذیتم میکنه یه شب نشده خوب بخواببم الان چشام خیسه دوست دارم بمیرم میخوام خودمو بکشم اما جراتشو ندارم .چیکار کنم؟
    سلام داداش خوبم. من بی مقدمه میرم سر حرف اصلیم. به هیچ وجه خودکشی نکن و حتی بهش فکر هم نکن. خداوند در قرآن می فرماید: خدا در هر حال به شما مهربان است. و در ادامه مضمونی هست که میگه خودکشی به معنی ناامید شدن از رحمت خداست در حالی که خدا در هر شرایطی نسبت به بنده هاش مهربونه. از طرفی خود خدا دو بار به صراحت مطرح می کنه همراه با هر سختی آسانی است. اگه شما الآن توی شرایط سخت قرار دارید بدون شک اوضاع بهتر میشه. از طرفی از نظر علمی خودکشی یه جنون آنی هست که فرد موقع جان دادن بلافاصله از اون پشیمون میشه اما دیگه دیر شده. از طرفی زندگی ما توی این دنیا خیلی محدود و موقته در حالی که زندگی ما در جهان آخرت ابدی و جاودانه است. حالا به نظرتون عاقلانه است که برای فرار از رنج و سختی کوتاه مدت خودتون رو به یه عذاب ابدی بندازید. خودکشی گناه کبیره است و مجازات سنگینی داره. پس به خاطر این دنیا اون دنیا رو خراب نکنید. از طرفی توی قرآن نقل شده که افراد هنگام مرگ به شدت خواهان این هستن که فرصت دیگه ای بهشون داده بشه تا اعمال خیر انجام بدن. حالا فکر کنید که اگه ما فرصت زندگی رو با دستای خودمون از خودمون بگیریم چه افسوس و حسرتی در انتظارمونه. شما سن کمی دارید و مطمئن باشید که روزهای خوب زیادی در آینده منتظر شماست و ممکنه که یک عشق در آینده در انتظار شما باشه. پس با خدا قهر نکنید و بهش نزدیک بشید. حتما یه روزی حکمت این درد و رنج ها رو درک خواهید کرد. به خدا میسپارمتون... همه چیز را به خدا بسپار. تو اولین بار است فرصت بندگی پیدا کرده ای ولی او قرن هاست که خداست...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع