سلام دوستان خوبم میخوام بدونم چه راه هایی رو پیشنهاد میکنید برای جذب کاربر فعال سیستم من فقط افزایش بازدید هست نه کسب در امد میخوام نظرات خودتونو اعلام کنید و در ضمن جوایز نقدی برای زیر مجموعه گیران عزیز قرار دادم مبلغی مابین 5 تا 50 هزار تومن با توجه به زیر مجموعه گیریشون داده میشه و به بهترین ها داده میشه حدود 3 تا از بهترین ها که فعلا هست و بیشتر هم میشه در ضمن به این نتیجه رسیدم تو هر میلاد و هر مناسب تعرفه ی بازدید رو زیاد کنم 15 در صد زیر مجموعه گیری هست در ضمن سیستم ما بسیار خوبه و هر کسی هم خواست بازدید خریداری کنه راه و روش مناسب بهش یاد میدم تا با هزینه ی کم بازدید بصورت 24 ساعته به مدت یک ماه بکنه که امار امتیازاش میتونه بره بالا و میتونه امتیازاتشو بفروشه به کسانی که نیاز دارن برای کاربران برتر هر ماه جوایز خوبی در نظر گرفتم مثل: هاست سی پنل 11 یا دامنه ای ار یا بازدید گوگل یا وی پی اس یا چت روم فول امکانات و اگه خواستن میتونیم براتون وبلاگتونو تبدیل به سایت کنیم بدون نیاز به هیچ اطلاعات جانبی با پنل ساده و با نفر برتر شدن در دومین بار میتونیم تمامی مطالب وبلاگو به سایت انتقال بدیم هر چند تا باشه مهم نیست برای کاربران برتر ما جونمونم فدا میکنیم نظراتتونو اعلام کنید میخوام با مردمی بودن رو تجربه کنم لرد بازدید lordbazdid.ir