*حجم است که در عین حال خیلی هم سریع آماده می*شوند و اگر سعی کنید از آن میل بفرمایید، کاری جز ته*بندی شکمتان از دستشان بر نمی*آید.من تصمیم گرفتم چند تا فینگرفود خیلی خوب بهتون معرفی کنم که علاوه بر معرفی و آموزش آن، کلیپ ویدئویی آموزشی*شان را هم برایتان پست می*کنمامیدوارم لذت" /> فینگرفود، آشپزی ساده، رژیم سالم
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فینگرفود، آشپزی ساده، رژیم سالم

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۸ شهریور ۹۴ [ ۱۴:۳۱]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 28.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

فینگرفود، آشپزی ساده، رژیم سالم

یکی از کلمات نوظهوری که این روزها تعددا به گوش میرسه، همان کلمه*ی وزین و شریف "فینگر*فود" است. این کلمه یا بهتر است آن را اصطلاح بدانیم، یادآور غذا*های خیلی کوچک و کم*حجم است که در عین حال خیلی هم سریع آماده می*شوند و اگر سعی کنید از آن میل بفرمایید، کاری جز ته*بندی شکمتان از دستشان بر نمی*آید.من تصمیم گرفتم چند تا فینگرفود خیلی خوب بهتون معرفی کنم که علاوه بر معرفی و آموزش آن، کلیپ ویدئویی آموزشی*شان را هم برایتان پست می*کنمامیدوارم لذت ببریدredirect.php?a=cheee.ir/3493/%D9%81%DB%8C%D9...6%DB%8C%D8%9F/

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۱۷ بهمن ۹۵ [ ۰۱:۰۲]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 20.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

چند تا ایده برای تهیه فینگرفود

فینگرفود ها به علت نکات مثبتی که دارند، روز به روز در انواع میهمانی ها و منوهای غذایی، جایگاه بهتری پیدا می کنند. به طور مثال، فینگرفود بهترین انتخاب برای میهمانی دوستانه است، فینگرفود بهترین انتخاب برای میهمانی های سلف سرویسی است، فینگرفود بهترین انتخاب برای پیش غذای یک میهمانی مجلل مانند عروسی است.فینگرفود بهترین انتخاب برای منوی غذای یک مهد کودک است و هزاران دلیل دیگری که می توانید برای انتخاب فینگرفودها داشته باشید..redirect.php?a=www.seoclass.ml/131-2/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)