همیشه بودن در صفحه اول گوگل یکی از مهم ترین مسایلی بوده که طراحان سایت به ان پرداخته اند و از نظر [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]ی این قضیه حایز اهمیت است. در واقع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] بدون در نظر گرفتن بهینه سازی ان بی معنا خواهد بود.در اینجا چند ترفند را به شما خواهیم آموخت تا در این زمینه به شما کمک کند.

اولین قدم انتخاب یک کلمه کلیدی به عنوان هدف است:به عنوان مثال شما می خواهید با هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی خاص بزرگ شروع کنید. این می تواند هر چیزی باشد تا زمانی که آن به موضع مقاله شما مربوط می شود. کلمات مشخص تر بهتر هستند، به عنوان مثال،* من یک محصول قرص رژیم غذایی دارم که قصد فروش دارم و به طور طبیعی کلید واژه* "رژیم غذایی" هدف قرار میگیرد.
و اما چگونه این کار را انجام دهیم. به گوگل بروید و به جستجوی کلمات هدفمند گوگل بپردازید.با با ابزار کلمات کلیدی Google ، you`ll قادر به دیدن* مقدار رقابت کلمه کلیدی خود خواهید بود. اما شما نیاز به حداقل مقدار صرف رقابت دارید که چه کلماتی میتواند برای رقابت با شما وجود داشته باشد! اگر شما میزان ترافیک کلمه کلیدی انتخاب شده را پیدا کردید و این ترافیک بالا بود، پس* به شدت توصیه میکنیم آن* را تغییر دهید.*شما با نگاهی به نتیج جستجو میتوانید ده کلمه کلیدی نسبی را پیدا کنید.* توجه داشته باشید از 10 کلمات کلیدی برای اولین بار در آن جستجو استفاده شود. بهتر است، کلمات کلیدی که* به نسبت مهم تر هستند و کلماتی که مربوط به کار شما است و می توانید با هم نوشتن کلمات به هدف خود برسید را* انتخاب کنید.
با نگاهی به کلمه کلیدی مورد هدف خود ، 10 کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید.مقاله و مطلب خود را ایندکس کنید. با ارائه آن به ارائه آن را به Monkee*Social و SocialAdr می توانید به سرعت آن را ایندکس کنید. برای این کار، همه شما نیاز به انجام آنچه گفته شد، یک شرح و یک لیست از کلمات کلیدی در نظر بگیرید(در اینجا شما می توانید به سادگی کپی پیست کنید کلمات کلیدی را که می خواهید به هدف قرار دادن [کلمه کلیدی مورد هدف + انتخاب 10 کلمات کلیدی]).
چک کنید مطلب شما ایندکس شده باشد.بعد از چند ساعت، چک کنید سایت شما فهرست بندی شده است یا نه، این بسیار مهم است، شما می خواهید موتورهای جستجو تشخیص بدهند که مطلب و مقاله شما منتشر شده است یا نه. به این ترتیب زمانی که شما به انتشار مقاله خود در* سایت های دیگر پرداختید،* مطمعنا میدانید این لینک دادن ها برای وب سایت شما مفید خواهد بود.علاوه بر تمامی موارد گفته شده که باید در زمینه مقاله نویسی انجام دهید تلاش کنید مطلب مورد استفاده در سایت شما داری عکس مناسب باشد از این روست که بحث گرافیک سایت به میان خواهد آمد.در این زمینه به مقالات مربوط به گرافیک رجوع کنید.