کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سفال های بسیار زیبا

کاربر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ [ ۱۶:۳۹]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

سفال های بسیار زیبا

دوستان خوشحال می شویم از فروشگاه ما دیدن فرمائید. فروشگاه کادو کارت ویژه کالاهای قابل کادو دادن . کلی هم سفال قشنگ داریم.اگر دوستان تولید کننده نیز داریم می تونیم محصولاتشون رو تو سایتمون بزاریم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

کاربر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ [ ۱۶:۳۹]
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

اسم سایت

اسم سایتمون کادوکارت هست که نمی دونم چرا نیافتاده.توضیحات همکاری نیز در بخش شرایط همکاری تو منوی بالای سایت اورده شده . [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

Banned

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۵ [ ۱۲:۰۰]
    سطح
    1
    Overall activity: 99.7%
    دستاوردها:
    Overdrive5000 Experience PointsYour first Group1 year registered
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست
    ههههههههههههههههههه وااااااااااااای ههههههههههههههههه چه صبح قشنگی :-)خوب اسم سفالگری که میاد اولش یادبابام می افتم!!!! ههههههههههه قطعن شغل دوم بابام ونه حتی سوم وچهارمش سفالگری نیست!!! هههههههههههه آخه من پارسال مسافرت رفته بودم وبعدش یه کلیپ بامزه ازاموزش سفالگری گرفته بودیم ومن اصلن مهلت حرف زدن به آقاهه رونمیدادم!!! مطمئنم لابدتودلش اون لحظه عمیقن آرزو میکرده ایکاش باهمون گلها خفم کنه ههههههههههههه ولی جالبترش اینه که وقتی ازمسافرت اومدم یه دفه بادقت زیادداشتم اینو نگاه میکردم که بابام اومد تواتاق من اون شب هیچوقت یادم نمیره تاصبح خندیدم ههههههههههههه آخه بابام خیلی بامزه وشوخ طبع وبانمکه :-)بابام ملتمسانه بهم نگاه کرد وگفت بابایی چیه؟؟؟ چرااااااا داری اینقدربادقت نگاه میکنی!!! نکنه میخوای کارشویادبگیری!!!؟؟؟منم..... هههههههههههههههه بگذریم یه کوچولو طولانیه. بزارین آخرش روبگم ههههههههههههههه بابام دودستی زدتوسر خودش وبعدش مامانمو صدازد گفت حاج خانوم بیاببین دخترمون شغل آینده شوپیداکرده!!! ههههههههههههههههه ازفردا میخواد همش گل بازی کنه!!! هههههههههههههه ولی من ادامه ندادم سفالگری رو ینی ترسیدم پوست دستم باگل خراب بشه ههههههههههههه بعدش بابام غش کردازخنده!!! گفت واسه تو بزرگترین ومنطقی ترین دلیل می تونه همین نگرانی ازخراب شدن پوست دستت باشه!!!! وااااااااااااای دخترا چرا اینطوری ان ههههههههههههههههه :-)

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۵ [ ۱۷:۲۶]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sun6173 نمایش پست ها
    ههههههههههههههههههه وااااااااااااای ههههههههههههههههه چه صبح قشنگی :-)خوب اسم سفالگری که میاد اولش یادبابام می افتم!!!! ههههههههههه قطعن شغل دوم بابام ونه حتی سوم وچهارمش سفالگری نیست!!! هههههههههههه آخه من پارسال مسافرت رفته بودم وبعدش یه کلیپ بامزه ازاموزش سفالگری گرفته بودیم ومن اصلن مهلت حرف زدن به آقاهه رونمیدادم!!! مطمئنم لابدتودلش اون لحظه عمیقن آرزو میکرده ایکاش باهمون گلها خفم کنه ههههههههههههه ولی جالبترش اینه که وقتی ازمسافرت اومدم یه دفه بادقت زیادداشتم اینو نگاه میکردم که بابام اومد تواتاق من اون شب هیچوقت یادم نمیره تاصبح خندیدم ههههههههههههه آخه بابام خیلی بامزه وشوخ طبع وبانمکه :-)بابام ملتمسانه بهم نگاه کرد وگفت بابایی چیه؟؟؟ چرااااااا داری اینقدربادقت نگاه میکنی!!! نکنه میخوای کارشویادبگیری!!!؟؟؟منم..... هههههههههههههههه بگذریم یه کوچولو طولانیه. بزارین آخرش روبگم ههههههههههههههه بابام دودستی زدتوسر خودش وبعدش مامانمو صدازد گفت حاج خانوم بیاببین دخترمون شغل آینده شوپیداکرده!!! ههههههههههههههههه ازفردا میخواد همش گل بازی کنه!!! هههههههههههههه ولی من ادامه ندادم سفالگری رو ینی ترسیدم پوست دستم باگل خراب بشه ههههههههههههه بعدش بابام غش کردازخنده!!! گفت واسه تو بزرگترین ومنطقی ترین دلیل می تونه همین نگرانی ازخراب شدن پوست دستت باشه!!!! وااااااااااااای دخترا چرا اینطوری ان ههههههههههههههههه :-)
    ببخشید تکراز هههههه در جملاتتون صورت زیبایی نداره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع