سن ازدواج

موضوع: سن ازدواج

برچسب ها: هیچ یک
  1. **4hoo** گفت:

سن ازدواج

[COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B]سلام دوستای [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=6][FONT=arial][B]خوبــــــــم....[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B]
    به نظر شما بهترین [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=6][FONT=arial][B]سن ازدواج[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B] چه سنیه؟[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B]
    دلیلتون چیه؟[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B]
    خودتون اگه [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=6][FONT=arial][B]متاهل[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B] هستید چه سنی ازدواج[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B] کردید؟ [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B]
    اگه [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=6][FONT=arial][B]مجرد[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#66cc00][SIZE=6][FONT=arial][B] هستید دوست دارید چه سنی ازدواج کنید؟
    [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#dda0dd][SIZE=5][FONT=arial][B]
    میدونستین طی تحقیقاتی که تو اروپا انجام دادن بهترین سن ازدواج رو برای دختر ها 27 یا 28 سال و برای پسرها 32 سال اعلام کردن؟؟؟؟؟؟[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
    [COLOR=#dda0dd][SIZE=5][FONT=arial][B]علتش هم اینه که تو اون زمان انسان به بلوغ کامل فکری میرسه...

[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=6][FONT=arial][B]آیا شما با این [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ee82ee][SIZE=6][FONT=arial][B]سن[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=6][FONT=arial][B] موافقــــــید؟[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
    ویرایش توسط **4hoo** : چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۴:۴۷
    Khandeye Talkhe Man Az Gerye GhamAngiZ tAr aStTtTtT
  2. zahra گفت:
    [B][SIZE=5]راستش من که تا الان به طور جدی به ازدواج فکر نکردم

ولی همیشه تصورم این بوده که تو سن 25 سالگی ازدواج می کنم

دلیل خاصی هم براش ندارم

[/SIZE][/B]

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!

3. **4hoo** گفت:
    [QUOTE=zahra;7241][B][SIZE=5]راستش من که تا الان به طور جدی به ازدواج فکر نکردم

ولی همیشه تصورم این بوده که تو سن 25 سالگی ازدواج می کنم

دلیل خاصی هم براش ندارم

[/SIZE][/B][/QUOTE]
    [COLOR=#66cc00][SIZE=5][FONT=arial][B]
    با سن 27 یا 28 سالگی هم موافقی؟
    [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  4. zhrnazari گفت:
    Salam
    az nazare man dar che seni ezdevaj kardan mohem nist mohem ene k kasio ro k dostesh dari va doset dare be ham berresin dir ya zodesh mohem nist mohem vesale
  5. مینا گفت:
    من به نظرم سن 21-23 سالگی برای خانما خوبه
    من همیشه 23 رو دوست داشتم به خاطر اینکه احساس میکردم این سن بعد از فارغ التحصیلیم .ه . دغدغه درس هم ندارم .
    سنی که یه خانم قشنگ تجربه داره . پخته شده ولی بعدا به این نتیجه رسیدم که به نظرم سن مهم نیست . همه چیز به رفتار آدم بر میگرده ... خوب و بد شدن ازدواج رو خودمون میسازیم نه سنمون ... البته تجربه هم تاثیر زیادی داره

با 27-28 سالگی مخالفم . خیلی دیره .

من خودم 18 سالگی ازدواج کردم . به نظرم با یکمی چشم پوشی، خوب بوده . یعنی من که راضیم . فقط به درسم خیلی لطمه خورد برای همین دوست داشتم اول درسم تموم میشد بعد ازدواج میکردم .
    ویرایش توسط مینا : چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۵:۰۰
  6. **4hoo** گفت:
    [QUOTE=zhrnazari;7244]Salam
    az nazare man dar che seni ezdevaj kardan mohem nist mohem ene k kasio ro k dostesh dari va doset dare be ham berresin dir ya zodesh mohem nist mohem vesale[/QUOTE]
    [COLOR=#66cc00][SIZE=5][FONT=arial][B]
    یعنی شما حاضرید با کسی که در نظر دارید تو سن 17 یا 35 سالگی ازدواج کنید؟
    خوبه که به حرف مردم توجه نمیکنید...
    اما آیا فکر میکنید اگه 17 یا 35 سالگی یا اونیکه تو ذهن دارید ازدواج کنید واقعا خوشبختید؟
    دوست خوبم فارسی تایپ کنی ممنون میشم[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:-gol5
  7. zahra گفت:
    [QUOTE=**4hoo**;7243][COLOR=#66cc00][SIZE=5][FONT=arial][B]
    با سن 27 یا 28 سالگی هم موافقی؟
    [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

می گم به طور جدی روش فکر نکردم

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!

8. **4hoo** گفت:
    [QUOTE=مینا;7245]من به نظرم سن 21-23 سالگی برای خانما خوبه
    من همیشه 23 رو دوست داشتم به خاطر اینکه احساس میکردم این سن بعد از فارغ التحصیلیم .ه . دغدغه درس هم ندارم .
    سنی که یه خانم قشنگ تجربه داره . پخته شده ولی بعدا به این نتیجه رسیدم که به نظرم سن مهم نیست . همه چیز به رفتار آدم بر میگرده ... خوب و بد شدن ازدواج رو خودمون میسازیم نه سنمون ... البته تجربه هم تاثیر زیادی داره

با 27-28 سالگی مخالفم . خیلی دیره .

من خودم 18 سالگی ازدواج کردم . به نظرم با یکمی چشم پوشی، خوب بوده . یعنی من که راضیم . فقط به درسم خیلی لطمه خورد برای همین دوست داشتم اول درسم تموم میشد بعد ازدواج میکردم .[/QUOTE]

[COLOR=#66cc00][SIZE=5][FONT=arial][B]عزیزم ایشالله موفق باشی...
    و زندگیه خوب و خوشی داشته باشی...
    همیشه تو زندگی یکم چشم پوشی لازمه...[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  9. saman گفت:
    [CENTER][B][COLOR=#006400][SIZE=3]به نظر من سن ازدواج 21تا23 هست ....[/SIZE][/COLOR]

بهترین فرصت واسه هر دو طرف ....

دلیل : اقا پسرا دیگه کمتر دنبال دخترا میرن و ....

دختر خانوم ها هم بهترین موقع هست چون سنی هست که همه قبولش دارن

[COLOR=#800080]
    من خودممممممممممم مجـــردم ... وتو سن 23 اگه خدا بخاد ازدواج میکنم ...

چون زیبای زندگی تو این سن هست نه سن بالا ...[/COLOR]

عزیزم تحقیقات در اروپا با تحقیقات در ایران از زمین تا اسمون فرق میکنه ...

محیط و ادمای اروپا با ایرانی ها یکی نیستن ...

طرف اروپای زن داره دوتا بچه هم داره با چندتا دیگه دختر هم دوست هست چون فرهنگشون این رو اقتضاء میکنه

ولی ایرانی ها تو یکی اون هم موندن ....

[/B][/CENTER]
    تلــــــــــــخ تـــــرين قسمت زندگی اونجاست که آدم به خودش میگه :

چی فکر میکردیم وچـــــي شــــــــد...!!

10. **4hoo** گفت:
    [QUOTE=zahra;7247]می گم به طور جدی روش فکر نکردم[/QUOTE]

[COLOR=#66cc00][SIZE=5][FONT=arial][B]باشه عزیزم...
    فکراتو کردی اگه دوست داشتی ما رو هم در جریان بذار[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:-gol5