21دسامبر

موضوع: 21دسامبر

برچسب ها: هیچ یک
  1. ya30 گفت:

21دسامبر

سلام بچه ها شایداگه این موضوع رو مطرح کنم بعضیا ناراحت شن اماخیلی ذهنم رو مشغول کرده می خوام نظرشماروهم بدونم شما شنیدین که21دسامبر2012 یعنی 1دی1391دنیاازبین میره؟؟اگه اعتقاددارین چیکار توی این زمون باقی مانده میکنین؟؟اگر هم ندارین دلیلش چیه؟؟
  2. zahra گفت:
    [QUOTE=ya30;7385]سلام بچه ها شایداگه این موضوع رو مطرح کنم بعضیا ناراحت شن اماخیلی ذهنم رو مشغول کرده می خوام نظرشماروهم بدونم شما شنیدین که21دسامبر2012 یعنی 1دی1391دنیاازبین میره؟؟اگه اعتقاددارین چیکار توی این زمون باقی مانده میکنین؟؟اگر هم ندارین دلیلش چیه؟؟[/QUOTE]

[SIZE=4]ازبین رفتن دنیا زمانیه که قیامت بشه و هیچ کس از زمانش اطلاع نداره جز خداوند همه ما می دونیم که بلاخره قیامت می یاد ولی همیشه به یک زمان بسیار دور فکر می کنیم این مطلب یه جورایی تاریخ نزدیکی رو به ما القا می کنه ولی در کل تموم شدن دنیا تموم شدن همه چیز نیست شاید من حتی قبل از این تاریخ بمیرم ولی یه جرقه در ذهن ایجاد می شه که واقعا باید خوب زندگی کرد[/SIZE]

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!

3. zahra گفت:
    [SIZE=5]داریم به 21 دسامبر نزدیک می شیما به نظر شما حقیقت داره ؟ فکر نکنم اتفاقی بیو فته [/SIZE]

و

4. topolijoon گفت:
    [B]من اعتقاد دارم و میترسم ولی به قول مردم اگه بخواد دنیا از بین بره نمیان به ماها بگن که اخه مگه میشه؟ ولی امکانش هس من شنیدم 3روز صبح میشه 3روز شب ولی خدا کنه اتفاقی تیوفته من میترسم [/B]
    جســـارت مـــی خــــواهــد!!!

نــزدیــک شــدن بــه افــکــار دختــری...

کــه روزهـــا...

مــردانــه بـــا زنــدگــی مــی جنـــگد ...

امــا شـــب هــا......

بالــشـتـش از هـــق هـــق هـــای دختــــرانه خیــــس اســـت ... !
  5. ناجی گفت:
    [COLOR=#ff0000][B]همه چیز ممکن اتفاق بیافته[/B][/COLOR]
  6. zahra گفت:
    [SIZE=5]من که دلم روشنه اتفاقی نمی یوفته در کل هر چی خدا بخواد میشه [/SIZE]

و

7. silish!!! گفت:
    [B][FONT=arial][SIZE=3][COLOR=#000000]اوني كه به خدا و كتابش اعتقاد داشته باشه خوب ميدونه كه اين حرفا پوچ و بي ارزشه [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
    [SIZE=3][B][FONT=arial]ما كه منتظر ناجي[/FONT][/B][/SIZE] ( [COLOR=#008000][SIZE=5][FONT=arial][B]صاحب الزمان[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR])[SIZE=3] [FONT=arial][B]هستيم [/B][/FONT][/SIZE].

کودکی که میداند دستان پینه بسته ی پدرش، ادامه تحصیل نکردن خواهرش و گریه ی مادرش از بی پولی است، در مدرسه چطور بنویسد علم از ثروت بهتر است؟!!