مینی کار مینی کار چیست ؟؟ مینی کار یک سایت کسب درامد از اینترنت به روش اسان است این سایت پروژه های انلاین قرار دارد و کاربر با انجام انان و تایید توسط کارفرما کسب درامد میکند . هدف این سایت تبلیغات با هزینه کم در سراسر کشور است . چطور ثبت نام کنم ؟؟ برای اینکار وارد سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] شده و در قسمت ثبت نام اطلاعات دقیق خود را وارد کنید . کارفرمایان چه کسانی ان ؟؟ هر فردی می تواند کارفرما باشد . اگر صاحب تجارت انلاین هستید ، وبلاگ دارید و.... قصد افزایش کلیک را دارید مجریان زیادی به شما در این زمینه کمک می کنند . چگونه مینی کار ایجاد کنم ؟ پس از ورود به حساب خود در قسمت ایجاد مینی کارجدید مینی کار را وارد کنید و سپس سایر گزینه ها مثل مبلغ را وارد نمایید چگونه مینی کارها را تایید کنم ؟ پس از انجام مینی کارها در قسمت مینی کارهای من اسامی کسانی که مینی کار را انجام داده اند و تایید انان وجود دارد پس از بررسی می توان ان را تایید یا رد کرد مجریان چه کسانی ان ؟؟ مجریان کسانی هستند که کار در منزل انجام داده و به دنبال کسب درآمد هستند و با انجام مینی کارها کسب درآمد اینترنتی می کنند . چگونه و چه زمانی وجه را دریافت می کنم ؟ هر زمانی که مبلغ حساب به 5000 تومان رسید می توان برداشت کرد . همین حالا عضو شده و درامد خود را داشته باشید ..
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] - My iteg - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]