کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: جمع سپاری( Crowdsourcing ) و کاربردهای آن

کاربر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵ [ ۲۱:۲۵]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredCreated Blog entryTagger Second Class1000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    3
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 8 پست

Post جمع سپاری( Crowdsourcing ) و کاربردهای آن

جمع سپاری همانطور که از مفهموم کلمات پیداست به معنای سپردن انجام کاربه جمع می باشد.اجتماعی بودن انسان تا کنون باعث پیشرفتهای بسیاری در زمینه های علمی شده است و هر روز شاهد گسترده شدن این روابط وآثارفوق العاده آن در زندگی بشر می باشیم. جمع سپاری از گذشته در زندگی انسانها به شکلهای گوناگون وجود داشته اما در اینجا میخواهیم از کاربردهای جمع سپاری در دنیای مجازی صحبت نماییم. فرض کنید وبسایت فروشگاهتان را راه اندازی کرده اید و در ابتدای راه هستید ، قاعدتا زمان طولانی را باید بگذرانید تا فروشگاه شما در میان متقاضیان شناخته شود و گذراندن این پروسه هزینه های زیادی بر شما تحمیل می کند در اینصورت میتوانید از مزایای جمع سپاری حداکثر بهره را برای رونق فروشگاه خود ببرید. در اینجا با کمک سایتهایی که فعالیتشان در زمینه جمع سپاری می باشد در زمان اندکی می توانید بازدید سایت فروشگاهتان را بالا برده و به طبع آن مشتریان بسیاری را جذب کنید مثلا شما به عنوان کارفرما از مجریان فعال در اینگونه سایتها می خواهید که نظرشان را درموردخدماتتان درسایت ثبت نمایند که بااین روش بازاریابی کالا وخدماتتان نیزباکمترین هزینه صورت می گیرد و علاوه بر آن از نظرات کاربران برای بهبود کسب و کار خود استفاده نمایید. همچنین اگر قصد دارید در مورد موضوع خاصی تحقیق و بررسی کنید نیز می توانید از جمع سپاری استفاده کنید . برای این منظور می توانید ازمنابع دانش سایر افراد کاردان استفاده کنید بدین صورت که از کاربران فعال در دنیای مجازی میخواهید که در صورت برخورداری از دانش موردنظر مقاله ای درمورد موضوع انتخابی تان نوشته و بفرستند ویا امورمربوط به ترجمه مطالب را نیزبا جمع سپاری خیلی سریع تر و کم هزینه تر می توان انجام داد. همانطور که سایتهای بزرگی مثل ویکی پدیا از طریق جمع سپاری تبدیل به بزرگترین سایت در زمینه بانک اطلاعاتی شده است شما نیز می توانید کیفیت و کمیت محتوای سایت یا وبلاگ خود را بدین روش بهبود دهید که موجب بالا بردن رنکینگ سایت نیزخواهد شد. به طور کلی ظرفیت انجام امورمختلف در جمع سپاری بسیار گسترده است وبا تعامل هرچه بیشتربین مجریان و کارفرمایان شاهد پیشرفتهای بسیاری درآینده خواهیم بود. نویسنده : م . ساجدی

Banned

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۵ [ ۱۱:۰۰]
    سطح
    1
    Overall activity: 99.7%
    دستاوردها:
    Overdrive5000 Experience PointsYour first Group1 year registered
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست
    شمااصلن وجودنداری.... این کارسیستمه... اینجا بجزمن هیچ کاربری نداره....

Banned

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست
    یک... دو... سه.... حالا سریع ناپدید شین.... من مطمئنم اینجاجز من هیچ کاربردیگه ای نداره.... این آمار وارقام کاربران هم الکیه دقیقن مثه شما...

Banned

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست
    سیستم محترم.... میتونی دیگه بری!!!! مثلن الن من باورم شد که این کاربرواقعیه!!!!!!! ههههههههههههه خسته نباشی..... دیگه میتونی بری!!!! ههههههههههههه منم که باورم شد!!!

Banned

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست
    من خیلییییییی وقته اینجا روزیرنظردارم میخواستم مطمئن بشم که شدم... اینجا بجزمن هیچکس نیست.... حسم میگه اینجاخیلییییییییی مشکوکه.....

کاربر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵ [ ۲۱:۲۵]
    سطح
    1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredCreated Blog entryTagger Second Class1000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    3
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 8 پست

New 2

نقل قول نوشته اصلی توسط sun6173 نمایش پست ها
    سیستم محترم.... میتونی دیگه بری!!!! مثلن الن من باورم شد که این کاربرواقعیه!!!!!!! ههههههههههههه خسته نباشی..... دیگه میتونی بری!!!! ههههههههههههه منم که باورم شد!!!
    سلام دوست عزيز چرا فكر مي كني تنهايي البته با وجود شبكه هاي اجتماعي نظير تلگرام و لاين و .... شايد كمتر افراد ديگر به چنين شبكه ها و انجمن ها سر بزنن ولي هنوز افرادي مثل من هستند كه بخواهند مطالبشان را در اين انجمن ها ار سال نمايند و و مطالب بقيه را كه باب ميل آنها باشد در اين انجمنها مطالعه كنند موفق باشيد

Banned

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2175 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز چرا فكر مي كني تنهايي البته با وجود شبكه هاي اجتماعي نظير تلگرام و لاين و .... شايد كمتر افراد ديگر به چنين شبكه ها و انجمن ها سر بزنن ولي هنوز افرادي مثل من هستند كه بخواهند مطالبشان را در اين انجمن ها ار سال نمايند و و مطالب بقيه را كه باب ميل آنها باشد در اين انجمنها مطالعه كنند موفق باشيد
    سلام. خیلی ممنونم. ولی همینطوره که من میگم. شماباورکنین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)