کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: طراحی سایت و مرورگرها در کنش و واکنش با یکدیگر

کاربر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ [ ۲۰:۵۳]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 13 در 13 پست

طراحی سایت و مرورگرها در کنش و واکنش با یکدیگر

طراحی سایت و مرورگرها در کنش و واکنش با یکدیگریکی از اشتباهاتی که بیشتر افراد مرتکب می شود این است که از یک سیستم عامل بر روی رایانه خود استفاده می کنند که باید بدانند این کار در طراحی سایت بسیار اشتباه است. قطعاً دیده اید که مرورگرهای مختلف قرار گرفته بر روی سیستم عامل یک صفحه از سایت را به شیوه های گوناگونی نشان می دهند. در این نوشتار برخی از این تفاوت ها را که اهمیت بیشتری دارند را مورد بررسی قرار می دهیم.نوع فونت هنگام طراحی سایت یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که وقتی مشغول طراحی سایت هستید این را در نظر بگیرید که این امکان وجود دارد که فونت مورد نظر شما در برخی سیستم ها در دسترس نباشد به همین دلیل باید برای آرامش خاطر از نوع نمایش صفحات سایت خود چند فونت مختلف را طراحی و انتخاب کنید و ارائه دهید که خواسته مورد نظر شما نمایش داده شود.سایز فونت در طراحی سایتاگر با سیستم های عامل گوناگون کار کرده اید باید اطلاع داشته باشید که سیستم عامل مکینتاش معمولاً فونت ها را در اندازه کوچکتری در رایانه نشان می دهد. برای اینکه از بروز مشکل در این زمینه جلوگیری کنید بهتر است از شیوه نامه آبشاری استفاده کنید و نه از تگ فونت زیرا استفاده از خلاصه ای از آن اندازه فونت را تعریف می کند.اینترنت اکسپلورردر سیستم مک نسخه اینترنت اکسپلورر برای طراحان و توسعه دهندگان ارائه شده است و به همین دلیل بیشتر نسخه های مختلف در کامپیوتر های مختلف وجود دارد و اهمیت زیادی دارد که در هنگام طراحی سایت آن را در IE با هر دو نوع سیستم عامل بررسی کنید. در نظر گرفتن سایز های مختلف صفحه نمایش در طراحی سایت عامل دیگری که در ظاهر سایت شما تأثیر عمده ای دارد کیفیت و وضوح صفحه نمایش بازدید کننده می باشد یا همان (Screen resolutiom). طبق آماری که از سایت های معتبر دریافت کرده ایم محبوب ترین اندازه صفحه نمایش در میان استفاده کنندگان 1024*768 است که نزدیک به شصت درصد از کاربران از آن استفاده می کنند. در جریان باشید که برای بهبود طراحی سایت خود می توانید از برنامه های آنلاین مختلفی بهره مند شوید.
    طراحی سایت طراحی سايت

کاربر سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۲۷ خرداد ۹۶ [ ۲۰:۲۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

New 1 بهینه سازی و سئو

سلام به همه عزیزان. تشکر می کنم بابت راه اندازی این انجمن و راهنمایی دوستان. من به تازگی وارد حرفه بهینه سازی و سئو سایت شده ام و چندین پروژه در حال اجرا دارم. در یکی از پروژه ها که مربوط به صنعت ابزار و یراق است به مشکل عجیبی برخورد کرده ام. از من خواستن که 4 کلمه برایشان سئو کنم که توانستم 3 کلمه را در صفحه اول گوگل نمایش دهم. اما صفحه مربوط به سیم بکسل در صفحه دوم است اما نوسان شدید داره یعنی یک روز در صفحه 2 یک روز در صفحه 5 یا اصلا دو روز در گوگل نمایش داده نمی شود. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره در اختیارم بگذاره . اینم لینک صفحه سیم بکسل که در موردش صحبت کردم: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] لینک 3 صفحه ای که در صفحه اول گوگل در سطر اول نمایش داده شده اند در زیر است: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)