زمانی که با این نوع سس آشنا شدم احساس کردم که گونه ی جدیدی از کشک بادمجان محلی کشور خودمان را برایم آورده اند اما چون نمیدانند نامش چیست به این عنوان آن را در منوی غذایی خود گنجانده اند، اما زمانی که از آن چشیدم و از دستور العمل و مواد اولیه ی آن با خبر شدم متوجه شدم که این یک نوع پیش غذا نیست که برایم آماده کرده اند، بلکه نوعی سس لذیذ و بسیار خوش طعم و عطر است که می توان آن را به همراه غذاهای زیادی سرو کرد. موادی که برای تهیه بابا گانوش یا سس به یادماندی امروزمان نیاز خواهیم داشت به شرح زیر است:2 عدد بادمجان بزرگ ( نزدیک به 1 کیلوگرم)یک دوم پیمانه روغن زیتون خالص3 قاشق غذاخوری آبلیمو ( می توانید از آب لیموی طبیعی استفاده کنید )1 قاشق غذاخوری ارده2 قاشق چای خوری فلفل تند پاپریکا1 قاشق چای خوری سیر خرد شده تازه1 قاشق چای خوری زیرهنمک به مقدار لازم1 قاشق غذا خوری جعفری تازه خرد شده ( برای تزئین )اکنون به روش زیر سس بابا گانوش خود را تهیه نمایید:بادمجان ها را پوست کنده و آن ها را به از طول به دو نیم تقسیم کنید و روی آن ها را با چنگال شیار های متعدد بیندازید به طوری که رشته رشته شوند.منقل کباب خود را با ذغال های تازه گداخته آماده کنید، توجه داشته باشید که ذغال ها باید حسابی داغ شده و گر گرفته باشند، تمام بادمجان ها را با روغن زیتون و نمک ماساژ داده و مطمئن شوید که تمام سطح آن ها به مواد مذکور آغشته است و سپس آن ها را بر روی توری های مناسب برای منقل پهن کرده و بر روی ذغال های داغ قرار دهید و اجازه دهید کبابی شوند.پس از آن که رنگ بادمجان ها تیره شده و مطمئن شدید که آن ها کبابی شده اند، توری ها را از روی آتش برداشته و اجازه دهید حنک شوند.بادمجان های نسبتاً خنک شده را از توری خارج کرده و در یک ظرف بریزید و با ته قاشق آن ها را له کنید. ( در این مرحله بادمجان ها شبیه به همان مرحله می شوند که در تهیه کشک بادمجان با آن سر و کار داریم.)اکنون موادی که را در لیست بالا به آن ها اشاره کردیم به بادمجان ها اضافه کنید، یعنی روغن زیتون، آبلیمو، فلفل، سیر و زیره. مواد را به خوبی هم زده و آن را شبیه به یک سس غلیط یک دست درآورید، اکنون به مدت یک ساعت ظرف حاوی مواد خود را که دهانه ی آن را با سلفون پوشانده اید در یخچال قرار دهید و اجازه دهید در هوای خنک و مطبوع یخچال تمامی مواد طعم و مزه ی یکدیگر را بگیرند و به خوبی جا بیفتند. سپس ظرف را خارج کرده و در انتها مقداری روغن زیتون بر روی آن بریزید، در این مرحله می توانید به کمک جعفری های خرد شده سس خود را به آن روشی که مطابق با سلیقه ی شماست تزئین کنید.سس بابا گانوش شما آماده است ، مقداری از آن را می توانید بر روی پاستای ساده، اسپاگتی بدون گوشت و یا همراه با گوشت و مرغ و حتی غذاهای دریایی به خصوص سالاد تن ماهی و دیگر سالاد های سرد یا گرم سرو کنید و از آن لذت ببرید. به یاد داشته باشید که بابا گانوش نوعی سس است که نباید به عنوان پیش غذا سرو شود و مزه آن به همراه غذاهای اصلی کامل می شود. امیدواریم از تهیه این سس لذت کافی را برده و آن را در کنار خانواده ی خود میل نمایید.منبع : بانک مقالات ویکیوز