ماجرای ساخت فیلم های ورزشی به خصوص درباره فوتبال و حواشی متعدد آن چند سالی است که رواج پیدا کرده و شاید اولین مورد آن نیز که با قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران همراه شد، به فیلم مردان پرسپولیس به کارگردانی مهدی زریباف باز می گردد. اما گویا به تازگی افراد جدیدی هم در این حوزه وارد فعالیت شده اند و قصد دارند با توجه به محبوبیت ویژه ورزش فوتبال در کشور ما فیلم هایی درباره این ورزش پرطرفدار بسازند.

نیکی کریمی، بازیگر معروف سینما نیز یکی از افرادی است که به تازگی قدم در این کار نهاده است. نیکی کریمی که کارگرانی و تهیه کنندگی فیلم «روزی روزگاری فوتبال» را بر عهده دارد روز گذشته در تمرین آبی پوشان حاضر شد و به تهیه قسمت*های این فیلم پرداخت. نکته قابل توجه پا به توپ شدن این بازیگر سینما در تمرین آبی پوشان بود. این حرکت باعث شد عکاسان از این صحنه عکس بگیرند و کریمی را در حالت پا به توپ شدن به تصویر بکشند.امیر قلعه نویی نیز در طول برگزاری تمرین تیمش با کادر تصویر برداری نیکی کریمی همکاری می*کرد و از بازیکنان می*خواست در برخی از صحنه*ها حاضر شوند و پاسخگوی سؤالات باشند.

در همین خصوص خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» سراغ منصور پورحیدری رفت و درباره علت اصلی حضور نیکی کریمی در تمرینات استقلال گفتگویی با وی انجام داد.

حضور نیکی کریمی و همراهانش با هماهنگی بود
سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص علت حضور بازیگر سینما و تلویزیون در تمرینات استقلال و پا به توپ شدن وی در زمین تمرین استقلال اظهار داشت: بحث حضور ایشان و همراهانشان با هماهنگی باشگاه و شخص امیر قلعه نوعی انجام گرفته و پابه توپ شدن وی نیز قسمتی از فیلم بوده که باید صحنه های آن روی زمین چمن گرفته می شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: زمانی که خانم نیکی کریمی پا به توپ شد بازیکنان تیم در قسمتی دیگر از زمین مسابقه مشغول تمرین بودند و ضبط تصاویر این بخش از فیلم نیز در گوشه ای از چمن زمین تمرین استقلال انجام گرفت.

مدیر فنی باشگاه استقلال تهران افزود: این برای دومین بار است که خانم کریمی با گروه تصویر برداری خود در تمرینات استقلال حاضر می شوند و همه کارها هم با هماهنگی باشگاه انجام می گیرد. به خاطر همین هیچ بی نظمی اتفاق نمی افتد.

تحریم رسانه ها از سوی بازیکنان را نمی پسندم
منصور پورحیدری در بخش دیگری از اظهارات خود درباره تحریم رسانه ها از سوی بازیکنان تیم ملی گفت: اشکالی که وجود دارد این است که رسانه ها فوتبال را با سایر رشته ها مورد مقایسه قرار داده اند این درحالی است که فوتبال در همه دنیا با سایر رشته های ورزشی تفاوت دارد. اما در کل من کار بازیکنان تیم ملی را نمی پسندم و معتقدم نباید نسبت به رسانه ها جبهه گیری کرد.

وی در ادامه افزود: در شرایط کنونی تیم ملی فوتبال کشورمان نیاز به کمک دارد و همه باهم باید با اتحاد دست در دست هم دهیم تا کاری کنیم که تیم ملی بتواند به جام جهانی صعود کند.

فکر نمی کنم کی روش موفق شود
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال ایران نیز اظهاراتی را مطرح کرد و گفت: همانطور که قبلا گفتم باید کی روش از تیم ملی جدا می شد. اما گویا فدراسیون به این نتیجه رسیده که تیم ملی با کی روش موفق می شود و حالا که این تصمیم گرفته شده باید حمایتی همه جانبه از تیم ملی صورت گیرد. اما بعید می دانم که کی روش در کارش موفق شود.

پورحیدری همچنین خاطر نشان کرد: کی روش باید به باشگاه و مربیان تیم های لیگ برتری اعتماد کند و از آنها برای هدایت تیم ملی کمک بگیرد.

نمی دانم فتح الله زاده پول رضایتنامه نکونام را از کجا آورد
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران در بخشی از اظهارات خود به تشریح آخرین وضعیت باشگاه استقلال پرداخت و گفت: با توجه به مشکلاتی که وجود دارد تیم نتایج قابل قبولی گرفته و هر روز بهتر می شود. اگر برنامه های تیم ملی بگذارد و دائما لیگ را به خاطر اردوهای تیم ملی تعطیل نکنند مطمئن باشید که استقلال بهتر از این هم خواهد شد.

مدیر فنی باشگاه استقلال در ادامه تصریح کرد: در خصوص مسائل مالی متاسفانه باید بگویم که از ابتدای لیگ تا کنون هیچ یک از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم حتی یک ریال هم دریافت نکرده اند. اگر پولی هم برای جذب آقای نکونام خرج شده بابت گرفتن رضایتنامه این بازیکن بوده است. من نمی دانم که آقای فتح الله زاده پول رضایتنامه نکونام را از کجا آورده است.

پورحیدری دربخش پایانی گفتگوی خود عنوان کرد: در صورتی که مصدوم ها به جمع بازیکنان اضافه شوند می توانیم بگوییم که استقلال شانس زیادی برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر خواهد داشت.