سلام به همه ی عزیزان و اف ال بیتی ها،امیدوارم حالتون خوب باشه. بریم سر اصل مطلب یکی از دوستان عزیزم موزیکی با نام عید امسال آماده کرده،برای حمایت از کودکان کار هستش خیلی کار زیبایی شده،طبق برنامه ریزی هایی که شده قراره موزیک ویدئو شه و پخش سراسری و این حرفا به کمکتون احتیاج دارم بچه ها قراره دابسمش های این موزیک هم میکس شه رو موزیک ویدئو ازتون خواهش میکنم وقت بزارین و یه تیکه ازین موزیک رو دابسمش بسازین و به آیدی تلگرام من بفرستین 4 قسمت از موزیک رو آپ میکنم،هر تیکه ای رو که دوس داشتین دابسمش بسازین،لطفا به دوستان و عزیزانتون هم بگین دابسمش بسازن تا یه موزیک ویدئو کامل بسازم و پخش سراسری هم میشه معروف میشین خخخ خواهش میکنم همه همکاری کنن ممنونتون میشم کلی دعاتون میکنم --------------- redirect.php?a=s8.picofile.com/file/8289222084/1.mp3.html ------------------- redirect.php?a=s8.picofile.com/file/8289222100/2.mp3.html ------------ redirect.php?a=s8.picofile.com/file/8289222126/3.mp3.html --------------- redirect.php?a=s8.picofile.com/file/8289222142/4.mp3.html ----------------- آیدی واس فرستادن دابسمشا: ------------------------------------ redirect.php?a=*t.me/Mlimusic