کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دلم میخواد بهت بگم

کاربرفعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۳ [ ۰۱:۲۵]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Three FriendsCreated Blog entryRecommendation Second ClassTagger Second Class1 year registered
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    146
    سپاس شده 326 در 176 پست

Post دلم میخواد بهت بگم

[FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواهد بهت بگم ، اين رسم عاشقي نبود[/FONT]

[FONT='times new roman', times, serif]هق هق آخر صدات ، براي قلب من نبود
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم ، اين روزا بي قرارتم[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]حتي اگه مي بيني تو ، اينجوري سرد و ساكتم[/FONT]

[FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم ، چرا صدام نمي كني[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]مثل گذشته هاي دور حتي نگام نمي كني[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم نبض نفسهاي مني[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]حتي اگه نبينمت ، هميشه روياي مني[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم ، از اين زمونه خسته ام[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دراي قلبمو واسه همه ، به جز تو بسته ام[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم ؛ ديگه ترانه ندارم[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]اگه تو از پيشم بري بدون تو كم مي يارم[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم نرو ، ترو خدا بمون[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]اين همه بي قراري رو از توي چشم بخون[/FONT]

[FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم ، آره واسه چشات كمم[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]خودت كه بهتر مي دوني ، شريك درد و ماتمم[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم كنار لحظه هام بمون[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]اين همه اشك و حسرت رو ، از روي دلتنگي بدون[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]دلم مي خواد بهت بگم ، اگه تو تنهام بذاري[/FONT]
    [FONT='times new roman', times, serif]بايد براي قبر من گلاي مريم بياري[/FONT]
    [/FONT]

2. 2 کاربر از پست مفید nima سپاس کرده اند .

Eastern girl (سه شنبه ۰۴ مهر ۹۱),salvia (پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)