سلام و وقت بخیرخیلی ها دنبال کار میگردن خیلی جاها سر میزنند ولی کار نیست ولی میخوام کار مناسب پیشنهاد بدم که امیدوارم به درد خیلی ها بخورد ما تو سایت هاریکاشاپ برای جوانان جویای کار بسته های زیر رو طراحی کردیم بسته ترکیه ای ویژه کافی شاپ ها بسته موادغذایی ترکیه ویژه سوپرمارکت ها بسته شکلات ترکیه ویژه سوپرمارکت ها و اما شرح کار : شما یکی یا چند تا از بسته های بالا رو تهیه کرده و سپس با همراه داشتن نمونه ها به سوپر مارکت های محل خودتون یا شهرتون یا کافی شاپ ها مراجعه کرده و با نشان دادن اجناس مشتری جذب کرده و به ما درخواست میدهید که مثلا برای این ماه من با 10 تا کافی شاپ هماهنگ کردم و 100 بسته قهوه ترک نیاز دارم ماهم از ترکیه تهیه و براتون ارسال می کنیم به این کار میگویند ویزیتوری به همین راحتی صاحب شغل ثابت شوید ولی یک فرقی دارد که همه چی متعلق به خودتان است واگر بتوانید ماه با 10 سوپرمارکت و فروشگاه کار کنید درامدی بالای دومیلیون خواهید داشت یعنی همه چی بستگی به قدرت شما در ویزیتوری دارد فرق کار ما با کارهای باقی این است که مواد غذایی که ما ارائه میدیم همگی پرمصرف و رو بورس می باشد قیمت بسته ها از 250 تا 550 هزار متغییر بوده اگر دنبال کار واقعی هستید ما به شما این کار را پیشنهاد می کنیم هاریکاشاپ harikashop.com 09104563459