کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: یک مانکن آمریکایی، مسلمان شد

مدیر بازنشسته

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۶ آذر ۹۳ [ ۱۴:۵۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryThree FriendsTagger First ClassCreated Album picturesOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    81
    سپاس ها
    1,858
    سپاس شده 761 در 357 پست

Post یک مانکن آمریکایی، مسلمان شد

جیمی مانکن آمریکایی، هفته پیش به دین اسلام مشرف شد. او دلیل مسلمان شدنش را همسر مسلمان و ایرانی خود و همچنین حمایت دین اسلام از زنان می داند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، جیمی که هفته گذشته به دین مبین اسلام مشرف شده، پیش از آن به عنوان مانکن در یک مزون لباس مشغول به کار بوده و آنطور که خود بیان می کند برای حفظ ظاهرش، دست به اقداماتی چون مصرف مواد مخدر زده و به مدت پنج سال اعتیاد شدید به اینگونه مواد داشته است.
    جیمی دلیل اصلی مسلمان شدنش را احترام اسلام به زنان عنوان کرد و گفت: «من در یک خانواده مسیحی به دنیا آمدم؛ ولی هیچ وقت جوابی برای سؤالاتم درباره خداوند پیدا نکردم و تا سن ۳۱ سالگی نتوانستم خدا را احساس کنم. دلیل این که به دین اسلام جذب شدم، همسر ایرانی ام بود. تحقیقات بسیاری درباره دین اسلام انجام دادم. در اخبار خشونت ها و ظلم و ستمی که به مسلمانان می شد را می دیدم و می خواستم دلیل اینکه مردم، از مسلمانان بیزارند را بدانم. بنابراین تصمیم گرفتم تا اسلام را بهتر بشناسم و بدانم که چطور دینی است! هر چه بیشتر درباره اسلام تحقیق می کردم، بیشتر به آن علاقه مند می شدم و دلیل اصلی این علاقه، احترامی بود که اسلام برای زنان قائل می شد.»
    وی در ادامه افزود: هرگز تصور نمی کردم که روزی مسلمان شوم، اکنون متوجه می شوم که تصویر ذهنی بسیار بدی که از مسلمانان داشتم کاملاً اشتباه بود؛ و علت این طرز تفکرم رسانه ها بودند. چون آن زمان هر آنچه که رسانه ها می گفتند را باور می کردم. هرگز تصور نمی کردم که من نیز جزیی از جامعه مسلمانان شوم؛ اما اکنون به مسلمان بودن خود افتخار می کنم و از این بابت بسیار خوشحالم.
    جیمی که پس از تشرف به دین اسلام از حجاب اسلامی نیز در خارج از منزل استفاده می کند، معتقد است اسلام برای او نه تنها مانعی برای انجام فعالیتهای اجتماعی اش نیست بلکه او همچون سابق به کارهای مورد علاقه اش چون ساز زدن و ورزشهایی چون اسنوبورد و اسکی روی آب ادامه می دهد.
    جیمی در ادامه افزود: قبل از این که مسلمان شوم، رویای هالیوود را در سر داشتم؛ اما وقتی شهادتین را گفتم تمام این رویاها برایم رنگ باخت. من در آن زمان مشروب می خوردم، مواد مصرف می کردم؛ اما حالا اصلاً نمی خواهم که هیچ کدام از آن کارها را انجام دهم. از این که مسلمانم در قلبم احساس آرامش می کنم. قبل از این که مسلمان شوم هیچ هدفی در زندگی ام نداشتم. زنده بودن و ادامه زندگی برایم هیچ معنا و مفهومی نداشت. اما اسلام به من حس آرامش و امنیت داد و به زندگی ام رنگ و بوی تازه ای بخشید.
    صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

2. 3 کاربر از پست مفید وکیل سپاس کرده اند .

DayaN (دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱),mahdi (دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱),خطیره (جمعه ۰۶ مرداد ۹۱)

مدیر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ [ ۱۱:۴۸]
    سطح
    1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger First ClassYour first GroupThree FriendsCreated Album pictures
    نوشته های وبلاگ
    1126
    سپاس ها
    487
    سپاس شده 2,942 در 1,278 پست
    حالت من
    Shad
    مانکن دیروز: پرستار مهربان امروز

( فا بیان ) دختر 28 ساله فرانسوی است تا چندی قبل مدل لباس بسیار معروفی بود که شرکت های بزرگ با او قرارداد های کلانی می بستند. عکس او در مجله ها و شبکه های مختلف تلویزیونی به نمایش در می آمد ولی حالا در روستاهای دور دست افغانستان به درمان بیماران می پردازد و از زندگی خودش بسیار راضی و خوشحال است چرا که او حالا اسلام را پذیرفته و یک مسلمان است. فابیان با اعتماد به نفس کاملی می گوید: ((اگر لطف و رحمت خداوند شامل من نمی شد * هیچگاه نمیتوانستم مسلمان شوم و تا آخر عمرم مانند یک حیوان زندگی می کردم. من درآن زندگی فقط به دنبال سیراب کردن هوس و شهوت های خود بودم و هیچ اصول و ارزشی برای خود نداشتم. از کودکی آرزو داشتم پرستار شوم اکنون که مسلمان شده ام به آرزوی خود رسیده ام)) بله او به آرزوهای خود رسیده است و حالا راه هدایت را پیدا کرده است او تا دیروز همه خواسته دنیایی را داشت * ثروت و شهرت و.... اما حالا حقیقت را دارد. آرامش را دارد. اعتماد به نفس را دارد چیزی را دارد که قبلا هیچگاه نداشته (( ایمان )).
    او می گوید: (( در حال و هوای کودکی همواره خودم را در حالت کمک به کودکان بیمار تخیل میکردم اما وقتی بزرگ تر شدم به دلیل زیبایی ظاهری که دارم ناخودآگاه به سمت دنیای مدل کشیده شدم و از شکل من استفاده ابزاری می شد. دقیقا مانند یک وسیله مدت دار که بویی از انسانیت در آن نبود)) این دختر تازه مسلمان شده همچنین می گوید: (( تا اینکه برای شرکت در یکی از برنامه ها به بیروت پایتخت لبنان دعوت شدم وقتی به آنجا سفر کردم صحنه هایی دیدم که در همه عمرم مانند آن را ندیده بودم در آنجا پیش از گذشته از خودم منفور شدم و کم کم به سمت متحول شدن حرکت کردم تا اینکه در نهایت به اسلام که انسانیت واقعی در آن وجود دارد رسیدم. پس از مسلمان شدن در بیروت به پاکستان سفر کردم و از مرز این کشور به افغانستان رفتم و با کمک به کودکان و مجروحان یکی از آرزوهای دیرینه و کودکی خود را محقق ساختم))
    وقتی فابیان مسلمان شد خیلی ها تلاش کردند او را از راهی که انتخاب کرده بود منصرف کنند. فابیان در این باره گفت)): شرکت های مدل پس از اینکه از مسلمان شدن من با خبر شدند سعی کردند مرا به راه قبلی باز گردانند از همین رو هدایای بسیار زیادی برایم فرستادند و پیشنهاد دستمزد سه برابری نسبت به قبل را به من دادند اما من که تازه راه اصلی را یافته بودم هدایا را پس فرستاده و همه پیشنهادات آنان را رد کردم و اکنون احساس می کنم که در خوشبختی کامل به سر میبرم))
    خانواده او هم تلاش زیادی کردند جلوی کار او را بگیرند و اما فابیان برای راهی انتخاب کرده بود مصمم بود. حالا او زندگی اش را صرف کمک به دیگران می کند تا به ما هم یاد بدهد که مهم ترین داشته یک انسان ایمان اوست به خاطر ایمان حتی میشود از ثروت و شهرت هم گذشت.redirect.php?a=*

4. 2 کاربر از پست مفید DayaN سپاس کرده اند .

وکیل (دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱),خطیره (جمعه ۰۶ مرداد ۹۱)

مدیر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ [ ۱۱:۴۸]
    سطح
    1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger First ClassYour first GroupThree FriendsCreated Album pictures
    نوشته های وبلاگ
    1126
    سپاس ها
    487
    سپاس شده 2,942 در 1,278 پست
    حالت من
    Shad

اسلام تا کجاها که نرفته حتی توی دورترین نقاط دنیارو هم بگردی مسلمون پیدا میشه.

6. کاربر روبرو از پست مفید DayaN سپاس کرده است .

خطیره (جمعه ۰۶ مرداد ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع