یون های منفی همان اتم اکسیژن البته با یک الکترون اضافه هستند. این یون ها در طبیعت از اثرات آب، هوا، نور خورشید و امواج ذاتی زمین ایجاد می شوند. یون های با بار منفی در مکان های طبیعی تجمع دارند، به ویژه در اطراف آب های جاری و یا پس از رعد و برق ایجاد می شوند.
شما می توانید در ساحل دریا، در نزدیکی یک آبشار یا پس از یک طوفان منافع حاصل از یون های منفی اشباع شده در هوا را در بدن خود احساس کنید. چه راهی برای نگه داشتن این احساس در داخل اتاق خواب، سالن پذیرایی، آشپزخانه و یا دفتر کار شما وجود دارد؟ در این مقاله قصد داریم به بیان نحوه استفاده از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]را برای از بین بردن مواد آلرژی زا هم چنین استفاده از اثرات شگفت آور یون های منفی برای سلامت خودتان بپردازیم.
نحوه عملکرد یون های منفی یون های منفی
در غلظت های بالا می توانند هوا را از رشد قارچ، گرده، شوره حیوانات خانگی، بو، دود سیگار، باکتری ها، ویروس ها، گرد و غبار و سایر ذرات خطرناک موجود پاکیزه نگه دارند. این کار توسط اتصال با ذرات باردار مثبت در تعداد زیاد انجام می شود؛ این کار باعث می شود میکروب ها، قارچ ها ،دانه های گرده و سایر عوامل آلرژی زا بیش از حد سنگین شوند و توانایی نقل و انتقال و حرکت در هوا را نداشته باشند. در این روش این ذرات در سطح زمین باقی می مانند و یا به نزدیک ترین سطح می چسبند. این روش باعث می شود که این ذرات از هوایی که تنفس می کنیم حذف شوند و از مشکلات تنفسی و سایر مسائل مربوط به سلامت جلوگیری می کند. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]نیز می تواند با یک روش متفاوت دیگر هوا را پاکیزه گرداند. چراغ ها و شمعدان های طب سنگ نمک ، همچنین مزیت های مفید دیگری هم دارد از جمله اینکه توانایی تولید [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]را دارد.
متأسفانه منازل و محل کار ما از مزایای طبیعی و مفید یون های منفی به دور مانده است، حتی اگر شما پنجره ها را باز کنید؛ با صرف نظر از آلودگی هوای موجود در یک شهر بزرگ، در این صورت غلظت یون های منفی در موجود در هوا تنها یک دهم مقدار آن در محیط های طبیعی روستایی است. علاوه بر آن یون های مثبت تولید شده توسط دستگاه های الکتریکی مانند تلویزیون، خشک کن لباس و حتی فرش و لوازم داخلی موجب می شود که خانه های ما تبدیل به "زندانی برای یون مثبت" توصیف شود. برای مشاهده اطلاعات بیشتری درباره آثار زیان بار یون های مثبت برای سلامتی شما؛ می توانید به لینک [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]مراجعه کنید. منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]
همچنین بخوانید: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]