جانواریو: وقتی قلعه*نویی می*گوید قهرمان می*شویم، حتما می*شویم/ همه ما منتظر بازگشت جباری هستیم

فابیو جانواریو هافبک برزیلی استقلال در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان امیدوار است که تیمش 3 امتیاز را گرفته و وارد کورس قهرمانی شود.

جانواريو در گفت*وگويي اختصاصي با خبرنگار خبرآنلاين در مورد اين بازي حرف*هايش را اينگونه آغاز مي*كند:« ما در بازي*هاي گذشته امتيازهاي حساسي را در بازي*هاي خانگي از دست داديم و حالا براي جبران بايد در بازي*هاي بيرون از خانه دنبال برد باشيم. بازي با صنعت نفت آبادان آسان نيست و آنها خيلي خوب در زمين خودشان فوتبال بازي مي*كنند ولي ما بايد اين تيم را ببريم تا به طور جدي وارد كورس قهرماني شويم. پيش بيني نتيجه سخت است ولي فقط دنبال 3 امتياز هستيم.»
استقلال هنوز از لحاظ سبك بازي توقع هوادارانش را برآورده نكرده و اين در حالي است كه قلعه*نويي گفته تيمش قهرمان مي*شود. جانواريو در اين خصوص می*گوید:« ما هم نمي*خواهيم واقعيت*ها را كتمان كنيم. بازيكنان و كادرفني استقلال هنوز از بازي*هاي اين تيم راضي نيستند ولي زمان زيادي تا پايان ليگ باقي مانده و مطمئن باشيد ما به زودي به همان تيمي تبديل مي*شويم كه هواداران مي*خواهند.آقاي قلعه*نويي هم به اندازه كافي تجربه دارد و وقتي مي*گويد استقلال قهرمان مي*شود حتما اين اتفاق خواهد افتاد.»
جانواريو منتظر بازگشت مجتبي جباري است و قلعه*نويي هم در مصاحبه*هاي خود در اين خصوص صحبت كرده است. فابيو در اين مورد مي*گويد:« مجتبي يك بازيكن باهوش و فوق*العاده است كه وقتي در خط هافبك قرار مي*گيرد نظم خاصي به بازي مي*دهد. او بازيكن خوبي است و همه ما بي*صبرانه در انتظار بازگشت مجتبي هستيم و اميدواريم او خيلي زود به تركيب استقلال ملحق شود.»