کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بازاریابی ویروسی چیست؟

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۱۶ تیر ۹۸ [ ۱۳:۱۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsCreated Blog entryTagger Second ClassVeteran
    نوشته های وبلاگ
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

بازاریابی ویروسی چیست؟

در بازاریابی ویروسی، همان*طور که ویروس از شخصی به شخص دیگر منتقل می*شود، در این نوع بازاریابی تبلیغ محصولات یا خدمات برند نیز از یک شخص به شخص دیگر منتقل می*شود. در دنیای اینترنت همه چیز کمی متفاوت*تر است و بازاریابی ویروسی به تکنیکی از بازاریابی گفته می*شود که در آن یک برند از خدمات شبکه*های اجتماعی، ایمیل و سایر تکنولوژی*ها برای تبلیغات خود استفاده می*کند. با توجه به همه گیر شدن اینترنت می*توان این*طور نتیجه*گیری کرد که این روش یکی از راه*های قدرتمند بازاریابی محسوب می*شود. تا به حال برای همه ما پیش آمده است که نتوانیم بین چند فیلم سینمایی یا رستوران یک مورد را انتخاب کنیم. در چنین شرایطی معمولا به بخش نظرها مراجعه کرده و با خواندن پیشنهاد دیگران اقدام به تصمیم*گیری می*کنیم. یا زمانی که یکی از دوستانمان از کیفیت محصولی راضی است ما نیز نسبت به خریدن آن محصول تشویق می*شویم. این موارد نمونه*هایی از بازاریابی ویروسی هستند و امروزه به لطف شبکه*های اجتماعی این نوع بازاریابی بیش از پیش قوی شده است. طبق تحقیقات صورت گرفته کاربران فعال توییتر که حداقل یک شرکت را دنبال کرده*اند 59 درصد بیشتر از دیگران تمایل دارند که خدمات آن شرکت را به دیگران توصیه کنند.redirect.php?a=*modireweb.com/viral-marketing

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۵ مرداد ۹۷ [ ۱۰:۳۶]
    سطح
    1
    دستاوردها:
    31 days registered
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

آیا وب سایت من نمونه بازاریابی ویروسی هست ؟

با توجه به مطالبی که مطرح کردید آیا مقالات موجود در وبسایت من که سعی کرده همیشه سبز باشه ویروسی هست یا نه؟ آدرس وبسایت من این هست: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۵ مرداد ۹۷ [ ۱۱:۵۱]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

بازاریابی ویروسی چیست

در بازاریابی ویروسی فاکتور هایی وجود داره که باعث میشه پیغام مثل ویروس پخش بشه مثل احساسی بودن،ایجاد حالت اجتماعی زنجیره یاد اوری و... توصیه میکنم کتاب مسری رو بخونید [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت].
    آکادمی مهندسی شیمی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)