نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جدیدترین رژیم لاغری آنلاین ویژه تابستان 97

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۴ تیر ۹۷ [ ۱۵:۵۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

جدیدترین رژیم لاغری آنلاین ویژه تابستان 97

شماهایی که دارید نوشته های من رو میخونید یا تازه میخواید اراده کنید و رژیم بگیرید و یا مثل من دنبال رژیم لاغری سریع و موثر هستید و احتمالا رژیم های زیادی رو دیدید که هیچ کدوم واسه شما نبوده!یه روز با یه دکتر صحبت می کردم می گفت این رژیم های سریعی که می بینید، بدن آدم رو داغون می کنه. درسته وزن کم می کنی ولی کلی عضله و آب و املاح، از دست میدی و به مرور دچار پیری زودرس پوست میشی. حالا بماند که مقاومت بدنت چقدر کم میشه.حالا اینا رو نگفتم که شما رو بترسونم. من می گم همه چیز باید اصولی باشه. مثلا همین مکمل ها که تبلیغات ماهواره ای وحشتناک دارن، اگه خیلی جوابگو بودن پس دیگه این همه رژیم و دکتر لاغری برای چیه!! یا عوارضشون که بعضی هاش واقعا دردناکه و یه سری آدم بی وجدان که به فکر منافع خودشون هستن و میان اینا رو وارد می کنن و و یواشکی تو باشگاه ها و غیره دست به دست می کننمن تمام اینا رو درک می کنم. میدونم بعضی ها حوصله رژیم گرفتن رو ندارن، بعضی ها حوصله باشگاه رفتن تو این گرما رو ندارن و بعضی ها کلا تهران نیستن و دنبال یه رژیم سریع و موثر هستن. می گم سریع منظورم یه هفته ای نیست…یه چیزی که براتون بمونه و موندگار باشه.واسه همین ایده آل شو تصمیم گرفت تا یه برنامه جامع رژیم لاغری برای شما بچینه. یه پکیج جامع که توش همه چی باشه حتی مکمل هایی که مثل نیروی غیبی به شما تو لاغری سریع کمک می کنن. حتی در نظر گرفتیم که ممکنه نتونید باشگاه برید و خودمون به شما تمرین بدیم چون مدیر کلینیک خودشون بدنساز حرفه ای هم هستن و از این نظر مشکلی نیست. برای دریافت این رژیم آنلاین کافیه به سایت ما سر بزنید و فرم رژیم آنلاین رو پر کنید. idealsho.com

2. کاربر روبرو از پست مفید najafi سپاس کرده است .

farzaneh_ (شنبه ۱۶ تیر ۹۷)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع