اولین خودروی نیسان مدل جدید نیسمو جوک است که از اوایل سال ۲۰۱۳ ابتدا در اروپا و سپس در ژاپن و آمریکا عرضه می شود.تغییراتی که نیسمو بر روی این مدل انجام داده شامل سپر جدید جلو با ورودی هوای بزرگتر و LEDهای مخصوص روز، رینگ های ۱۹ اینچ، قاب های قرمز رنگ برای آینه های جانبی، تریم جدید برای روکش چرمی فرمان و اهرم دنده و صندلی ها و در نهایت افزایش ۱۰ اسب بخاری قدرت پیشرانه ۱٫۶ لیتری این کراس اور است که ۲۱۵ اسب بخار به همراه ۲۵۰ نیوتن متر را به همه چرخ های خودرو منتقل می کند.


دومین محصول نیسان، شاسی بلند مفهومی TeRRA بود که هرچند راهی بازار نمی شود اما برخی ویژگی های آن به حتم در محصولات آتی نیسان بکار گرفته خواهند شد؛ به عنوان مثال می توان به طراحی جدید صندلی های آن اشاره نمود که به اعتقاد طراحان بیشترین فضای دید را (در بین محصولات نیسان) برای سرنشینان این خودرو فراهم آورده است.

Nissan TeRRA


سومین خودروی نیسان، تاکسی های ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر نیسان است که چندی پیش به صورت رسمی به عنوان ناوگان تاکسیرانی جدید نیویورک برگزیده شد. قابلیت حمل ویلچر، سقف پانورا، نمایشگر برای سرنشینان، صندلی شش حالته برای راننده و خروجی برق برای کابین جلو و عقب از مهم ترین ویژگی های این ون خواهند بود.

Nissan Taxi of Tomorrow


آخرین محصول نیسان فیس لیفت جدید ۳۷۰Z است که به عنوان مدل ۲۰۱۳ راهی بازار می شود. نیسان همچنین برای بازار اروپا دو رنگ جدید Midnight Blue و Magma Red را نیز مهیا کرده است. پیشرانه ۳٫۷ لیتری V6 این خودرو که ۳۲۴ اسب بخار قدرت دارد، ۳۷۰Z را ۵٫۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت خواهد رساند. قیمت پایه ای این خودرو اگرچه قطعی نشده اما به احتمال فراوان از حدود ۴۸,۰۰۰ دلار برای بازار انگلستان آغاز خواهد شد.

۲۰۱۳ Nissan 370Z