با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز .در این تاپیک قصد دارم شما را با ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی در منزل اشنا کنم . و به شما بگم که چگونه میتوانید یک کسب و کار در منزل اینترنتی برای خود راه اندازی کنید .اگر قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید توصیه میکنم از ایده های زیر استفاده کنید .1_فروش فالوور و لایک اینستاگرام:یکی از روش های پولساز کار اینترنتی در منزل فروش فالوور اینستاگرام میباشد ولی خیلی از افراد از من سوال میپرسند که چگونه فالوور بفروشیم ؟اگر قصد دارید از فروش فالوور و لایک اینستاگرام کسب درآمد کنید توصیه میکنم به وبسایت ما مراجعه کنید و آموزش فروش فالوور اینستاگرام را مطالعه کنید .کسب درآمد از طریق تولید محتواتولید محتوا کاری است که هر کسب و کار اینترنتی که می خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد باید انجام دهد. بارها در مورد تولید محتوا و نحوه انجام صحیح آن در دیگر مقالات صحبت کردم. از طریق تولید محتوا هم می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید.هر کسی می تواند محتوایی که تولید می کند را در هر قالبی که است به روش های مختلف به فروش برساند. در ادامه در مورد انواع روش های فروش محتوا صحبت می کنم.کسب درآمد از طریق آزاد کاریآزادکاری یا فریلنسری کاری است که هیچ سرمایه ای نمی خواهد. بسیاری از آزاد کارهایی که در اینترنت فعالیت می کنند هیچ سایتی ندارند و برای دیگران در منزل خودشان کار می کنند. شما هر تخصصی که داشته باشید می توانید از آن برای رفع نیاز هر کسی استفاده کنید و از اینترنت کسب درآمد کنید.