کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رئیس قوه قضاییه: اعدامی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران نداریم

 1. #1
  کاربرفعال

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ [ ۰۲:۲۳]
  محل سکونت
  قم
  نوشته ها
  2,302
  امتیاز
  42,397
  سطح
  1
  Points: 42,397, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 57.0%
  دستاوردها:
  Three FriendsYour first GroupCreated Album picturesCreated Blog entryTagger First Class
  نوشته های وبلاگ
  134
  سپاس ها
  1,362
  سپاس شده 1,584 در 1,016 پست
  حالت من
  Zodranj

  Icon2008 رئیس قوه قضاییه: اعدامی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران نداریم  رئیس قوه قضاییه: اعدامی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران نداریم

  رئیس قوه قضائیه خطاب به گزارشگر ویژه سازمان ملل گفت: در جمهوری اسلامی ایران مطلقا اعدامی سیاسی نداریم و افراد اعدامی یا قاچاقچی مواد مخدر و یا متعرضان به جان و مال و نوامیس مردم بوده*اند.


  به نقل از اداره *کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، آیت*الله آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با تبریک فرارسیدن حلول ماه ذی*الحجه و اعیاد بزرگ آن و با آرزوی بهره*مند شدن تمام مومنان و مسلمانان از این ایام پربرکت به سفر مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی اشاره کرد و گفت:* این سفر با توجه به شور و نشاط ایجاد شده در سطح این استان و سایر استان*هایی که مشمول سفرهای استانی ایشان قرار می*گیرند، قطعا موجب پیشرفت و برکت برای مردم خواهد بود و با توجه به جمع*بندی این سفرها در حضور مسئولان اجرایی، کاستی*های استان*های مختلف پس از سفرهای مقام معظم رهبری رفع و حرکت خوب و رو به پیشرفتی آغاز خواهد شد.

  رئیس قوه قضاییه با یادآوری فرازهایی از سخنان مقام معظم رهبری در زمینه مسائلی همچون انتخابات و تحریم*ها و نیز مساله سبک زندگی از تمام مسئولان کشور در رده*های مختلف خواست تاکیدات مقام معظم رهبری را نصب*العین رفتار و گفتار خود قرار دهند.
  وی به تشریح مساله تحریم*های غرب علیه ایران پرداخت و با یادآوری بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در این زمینه گفت: موضوع اهمیت ندادن و بزرگ نکردن تحریم*ها و تاثیر آن بر مردم و نظام اسلامی بخوبی در سفر اخیر ایشان به خراسان شمالی تبیین شد و تمام مسئولان و صاحبان تریبون و مردم باید بدانند که دشمن در حال بزرگ کردن اثر این تحریم*هاست و رسانه**های تبلغاتی غرب تلاش می*کنند با تبلیغات خود تحریم*های غرب علیه ایران را بسیار تاثیرگذار و شکننده در وضع مردم ایران به تصویر بکشند.
  آملی لاریجانی با تاکید بر این*که " البته تحریم*ها تاثیراتی بر کشور داشته است " افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند،* این گونه تحریم*ها مساله جدیدی نیست و با توجه به وجود استعدادهای ناب جوانان ایرانی و منابع سرشار قطعا از این مشکل نیز عبور خواهیم کرد.
  رئیس قوه قضاییه با اشاره به این موضوع که " مشکلات اقتصادی مهم است و مسئولان باید تمام تلاششان کاهش مشکلات اقتصادی باشد " افزود: در کنار تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی، باید به این موضوع نیز توجه داشت که هدف غربی*ها بزرگ جلوه دادن تاثیر تحریم*هاست و در داخل کشور نیز متاسفانه افرادی به این مساله دامن می*زنند.
  آملی لاریجانی همچنین به مساله انتخابات نیز اشاره کرد و گفت:* انتخابات در کشور ما به صورت یکی از تجلیات واقعی مردم*سالاری دینی است و نباید به نحوی عمل شود که موجب وهن نظام شود.
  وی به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر متلاطم نکردن فضای انتخاباتی کشور از سوی مسئولان اشاره و تصریح کرد:* متاسفانه بعد از انتخابات سال 88 مسائلی که به جریان فتنه منجر شد، موجب وهن نظام شد و اکنون نیز با پیروی از سخنان مقام معظم رهبری تمام مسئولان کشور و سران قوا باید تلاش کنند که فضای کشور فضای تنش و التهاب نباشد و همه بر اساس قانون اساسی و در حدود و ثغور وظایف خود حرکت کنند.
  رئیس دستگاه قضا اظهار کرد: مسئولان باید توجه کنند که قانون اساسی حد و مرز تمام مسئولیت*ها را مشخص کرده و به صورت شفاف از آن سخن گفته است.
  آملی لاریجانی افزود:* مسئول رسمی و قانونی تفسیر قانون اساسی، شورای نگهبان است و اگر همه ما براساس وظایف خود و بدون دخالت در کارهای قوای دیگر حرکت کنیم، فضای آرام و خوبی خواهیم داشت.
  وی تاکید کرد: اگر قوه قضاییه کار خود را رها کند و به سراغ کارهای قوه مجریه برود یا عکس این اتفاق بیفتد، کارها به خوبی پیش نخواهد رفت و از معقول*ترین امور این است که با تحفظ بر حدود و ثغور وظایف خود و با اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری بویژه در زمانی که به انتخابات نزدیک می*شویم مانع از تلاطم بشویم.
  آملی لاریجانی سپس به موضوع سبک زندگی و نظرات مقام معظم رهبری در این*باره اشاره کرد و گفت: اسلام، دینی جامع و نسخه کامل زندگی است و قطعا سبک زندگی خاصی را می*طلبد و باید وجوه و مصداق*های این سبک زندگی را دریابیم و با پرهیز تقلید از اجانب، مظاهر زندگی خود را در رفتار و گفتار براساس هدف و معنای زندگی آنگونه که در منابع دینی ترسیم شده است، تنظیم کنیم.
  رئیس قوه قضاییه توجه به بحث*های بسیار مهم اخلاقی و دینی و در کنار آن تکیه بر امور عقلانی را در رسیدن به سبک زندگی مبتنی بر هدف و معنای زندگی در یک جامعه اسلامی مهم توصیف کرد و خواستار توجه نخبگان و صاحبان فکر برای تبیین مصادیق اهداف مدنظر مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی شد.
  رئیس دستگاه قضا تاکید کرد: در واقع از بطن سخنان مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی نوعی گلایه از وضعیت موجود برداشت می*شود، چرا که هرچند در بحث اختراعات و صنایع و پیشرفت*های سخت*افزاری روبه جلو بوده*ایم اما راجع به سبک زندگی کار چندانی نکرده*ایم و با وجود توجه به برخی ظواهر اخلاقی دینی اما بعضا در بسیاری از امور زندگی دنباله*رو سبک زندگی وارداتی و تقلید از دیگران هستیم، در حالی که اصل و مبنای انقلاب اسلامی توجه به مبانی و ارزش*های اسلامی و دینی و دخالت آن در تمام شئون زندگی است.
  وی با ذکر مثالی در این باره گفت: در اواخر دوره اصلاحات و با تخصیص بودجه*ای کلان عده*ای را مامور بررسی راه*ها و یافتن راهکارهای پیشرفت و توسعه اقتصادی و آسیب*شناسی آن کردند که نتیجه آن انتشار کتابی 700 صفحه*ای با این مضمون بود که برای دستیابی به اقتصادی پیشرفته باید مسائل اقتصادی را از بحث*های دینی جدا کنیم در حالی که اینچنین توصیه*هایی با اصل و اساس و مبنای دینی نظام ما در تضاد است.
  رئیس قوه قضاییه در بخش پایانی سخنان خود به گزارش اخیر گزارشگر ویژه سازمان ملل اشاره کرد و افزود: موضوع مورد اشاره این گزارش درباره اعدام*ها در ایران تعرض به قوانین اسلامی است که نه*تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای اسلامی وجود دارد و درواقع ارزش*های اسلامی تمام مسلمانان جهان است، اما جای سوال این است که چرا تنها به ایران فشار می*آورند و با دیگران کاری ندارند.
  آملی لاریجانی با تاکید بر این*که " در جمهوری اسلامی ایران مطلقا اعدامی سیاسی نداریم و افراد اعدامی یا قاچاقچی مواد مخدر یا متعرضان به جان و مال و نوامیس مردم بوده*اند " گفت:* پاره*ای از قوانین و مقررات مربوط به اعدام، قوانین خاص جمهوری اسلامی ایران نیست و تمام مسلمانان به آن معتقد هستند و کشورهای اسلامی باید نسبت به این گونه تعرض*ها به قوانین اسلامی سکوت نکنند.
  رئیس دستگاه قضایی با تاکید بر این*که مبنای این گزارش*ها براساس حرف*ها و ادعاهای یک*جانبه معاندان جمهوری اسلامی ایران است، گفت: البته جمهوری اسلامی ایران به این*گونه ادعاهای مغرضانه توجهی نمی*کند اما موضوع این است که چرا دشمنان ایران و اسلام چنین بی*منطق هستند و در حالی که حتی در خود آمریکا هم مجازات اعدام وجود دارد و در حالی که آمریکایی*ها با حضور در افغانستان کشت خشخاش را چندین برابر کرده*اند و ایران را در معرض آسیب*های جدی از طریق ورود مواد مخدر کرده*اند نسبت به اجرای قوانین اسلامی در کشور ما متعرض هستند.
  وی با اشاره به برخی از مصادیق ناامنی*های اجتماعی اخیر بر قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با این پدیده شوم که امنیت مردم را مورد حمله قرار می*دهد، تاکید و اظهار کرد: در اجرای امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با مجرمان گوشمان به این حرف*ها بدهکار نیست و با اجرای دقیق قوانین با سرعت خاطیان را به سزای اعمال پلیدشان می*رسانیم.
  در پایان سخنان رئیس قوه قضاییه، مسئولان عالی قضایی بررسی آیین*نامه اجرایی قانون نظارت بر رفتار قضات را ادامه داده و مواد دیگری از آن را به تصویب رساندند.

  هر جمعه برایت نامه ای می نویسم و خود خوب میدانم که چرا نمی آیی!!!
  چون می دانم که خوب میدانی که خط همه نامه هایم کوفی است! 2. #2
  مدیر سایت

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ [ ۱۱:۴۸]
  محل سکونت
  Faye Alsmavat and earth
  نوشته ها
  2,286
  امتیاز
  86,338
  سطح
  1
  Points: 86,338, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Created Blog entryTagger First ClassYour first GroupThree FriendsCreated Album pictures
  نوشته های وبلاگ
  1126
  سپاس ها
  487
  سپاس شده 2,942 در 1,278 پست
  حالت من
  Shad

  Angry

  همین غربی ها خودشون انقدر فساد دارن نگو و نپرس اسمشم گذاشتن دموکراسی برن خودشون رو جمع کنن
  تا اینکه بیان همش از ایران عزیز ما انتقاد کنن
  ♥ مخاطب ♥. . . !

  نوشته هایم را که می خوانی . . .

  نه لبخند بزن . . .

  نه اشک بریز . . .

  نه سخنی بگو . . .

  هیـــــــــچ . . .

  تنها
  سکــــــــــــــوت کن . . .سکوت !

  و بیاندیش در لابلای هر واژه

  چــه دردی نهفته است !!!
  -------------------------------------
  همیــشه تو دلــت میگفــتی:
  این مــگه باچــند نــفر دوســته که همیــــشه آنلایــنه؟
  یه جمــله همــیشه یادت باشــه:

  همیــشه آنلایــن تــرین ها تنــــهاترینــــند
اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. تزیین حلوای مجلسی
  توسط دنیای خاموش من در انجمن انجمن سفره آرایی
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: جمعه ۲۸ مهر ۹۶, ۰۱:۴۰
 2. نمونه سوالات درس آیین زندگی
  توسط وکیل در انجمن دروس عمومی
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: جمعه ۰۳ بهمن ۹۳, ۲۲:۲۸
 3. تزیین خرما
  توسط دنیای خاموش من در انجمن انجمن سفره آرایی
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: شنبه ۲۹ آذر ۹۳, ۱۲:۱۲
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: شنبه ۲۸ مرداد ۹۱, ۱۸:۱۹
 5. تزیین سیب زمینی به شکل گل رز+عکس آموزش
  توسط دنیای خاموش من در انجمن انجمن سفره آرایی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۲۷ مرداد ۹۱, ۱۹:۲۹

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •