فتح الله زاده: تیم ملی اگر آبی می پوشید ۴ تا به کره می زد!‬

مدیریت ورزش - ‫علی فتح الله زاده می گوید تیم ملی اصل کارش در بازی با ازبکستان است.‬

مدیرعامل استقلال درباره شرایط تیمش می گوید:« خوشبختانه توانستیم بخشی از طلب های بازیکنان را پرداخت نکیم و شرایط خالا کمی بهتر شده است. به کمک یکی از دوستان خیلی خوبم ، 700 میلیون تومان را گرفتیم و بین بچه های تیم تقسیم کردیم.
‫او درباره بازیکنانی که پول های شان را نگرفتند گفت:« فقط آرش فعلا چیزی نصیبش نشده. او جای پول رفت مصاحبه کرد. حالا باید یک جریمه ای هم برای آقا جواد و سید مهدی رحمتی در نظر بگیرم که پا شدند رفتند تلویزیون اما به من خبر ندادند تا بنشینم و حرف های شان را گوش کنم! ( می خندد و اصرار دارد بنویسیم که شوخی کرده و با همین لحن ادامه می دهد) تازه ملی پوشان مان که ماشاالله بعد از برد کره اوضاع مالی شان خوب است ، شاید از بچه ها کمی هم قرض گرفتیم.»
‫مدیر استقلال درباره اینکه تیم ملی با لباس قرمز چطور توانست با رشادت کره را ببرد هم می گوید:« اگر آبی می پوشیدیم حتما 4 تا به کره ای ها می زدیم. »
او ادامه می دهد:« من هم می خواهم برای این پیروزی غرورانگیز به تیم ملی کادرفنی ، بازیکنان و همه مردم خوب مان تبریک بگویم. بچه ها واقعا عالی بازی کردند اما این پایان کار نیست . واقعا ازبکستان از همه تیم های گروه ما خطرناک تر است. تیمی که فیزیکی بازی می کند و تحلیل هم نمی رود. باید خیلی مراقب باشیم.»
او درپایان درباره مصاحبه ای که درباره پرسپولیس داشته هم می گوید:« من واقعا قصد نداشتم باعث دلخوری سردار بشوم. من فقط کمی شوخی کردم . ایشان یکی از بهترین مدیرهای فوتبال ایران است که زحمات زیادی کشیده. البته فشار و استرس زیادی را در کارشان تحمل می کنند اما شک ندارم که پرسپولیس هم امسال می تواند به شرایط ایده آل برسد. »