فـال روزانه 1391/08/11

موضوع: فـال روزانه 1391/08/11

برچسب ها: هیچ یک
 1. شبگرد نفس گفت:

  فـال روزانه 1391/08/11

  [COLOR=#800000][B][COLOR=#800000][FONT=tahoma][COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه متولدین[/FONT][/COLOR][FONT=tahoma] فروردین[/FONT]
  [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][FONT=tahoma]
  [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=tahoma]همیشه تلاش می کنید تا بر احساسات خود تسلط داشته باشید، به همین دلیل امروز با ظاهری بی تفاوت و خونسرد از کنار یک مسئله مهم می گذرید. اما شاید اگر دیگران احساس واقعی شما را بدانند بتوانند درکتان کنند.

  پیش بینی روابط شما: حالا که رابطه عاشقانه شما آرام و شیرین است مراقب باشید دوباره با یک اشتباه آن را به هم نریزید.

  پیش بینی شغل شما: با وجود افرادی که در اطرافتان وجود دارند و با حسادت ها و کارشکنی های خود در صدد ضربه زدن به شما هستند، در کارتان پیشرفت می کنید. خدا را فراموش نکنید.
  [/FONT][/COLOR]  [RIGHT]

  [COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه متولدین اردیبهشت[/FONT][/COLOR]

  [/RIGHT]
  برای کنار آمدن با اعضای خانواده لازم است آنها را همان طوری که هستند بپذیرید و دوست داشته باشید. فراموش نکنید هرگز نمی توانید شخصیت انسان ها را به کلی تغییر دهید.

  پیش بینی روابط شما: شاید قضاوت شما راجع به کسی از اول اشتباه بوده، و شاید اعتماد بیش از حد به شخصی خاص به زیان شما تمام شده باشد. از این اشتباه درس بگیرید و هرگز در روابط دوستانه خود بی گدار به آب نزنید.

  پیش بینی شغل شما: امروز و آینده اراده ای شکست ناپذیر خواهد داشت و برای تصمیمی که امروز می گیرید تلاش خواهید کرد.

  [COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین خرداد[/FONT][/COLOR]

  بعضی اوقات بی آنکه بخواهید عصبانی و خشمگین می شوید اما خیلی زود پشیمانی به سراغتان می آید. امروز هم از دست کسی عصبانی می شوید ولی کاملا مراقب حرف زدنتان باشید.

  پیش بینی روابط شما: در بازی عشق هم قوانینی وجود دارد. برای پیروزی در این بازی باید قوانین بازی را بدانید و به آنها عمل کنید.

  پیش بینی شغل شما: ممکن است بعضی مکالمات خصوصی شما در محل کار مشکل آفرین شود.

  فال روزانه [COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین تیر[/FONT][/COLOR]

  تغییری که اخیرا در زندگی شما به وجود آمده (نقل مکان به خانه ای دیگر، ازدواج یا غیره) علاوه بر ایجاد تنوع در زندگی شما، شما را وارد مراحل تازه ای خواهد کرد.

  پیش بینی روابط شما: امروز برخورد سرد و خشک شما ممکن است دیگران را برنجاند. اگر به موضوعی بی علاقه هستید یا برایتان جالب نیست، حداقل وانمود کنید که حرف های طرف مقابل را می شنوید و برای آنها ارزش قائل هستید.

  پیش بینی شغل شما: اگر الان بتوانید به بعضی برنامه هایی که در سر دارید جامه عمل بپوشانید مراحل بعدی خود به خود انجام خواهد شد.


  [RIGHT][COLOR=#800000]فال روزانه [/COLOR][COLOR=#800000]متولدین مرداد[/COLOR][/RIGHT]

  [COLOR=#000000][COLOR=#800000]
  [/COLOR][RIGHT]

  [/RIGHT]
  از شما انتظاری دارند که انجام آن برایتان آسان نیست. ولی توصیه می شود برای جلوگیری از هر کدورت و ناراحتی، حتی الامکان برای انجام آن تلاش کنید.

  پیش بینی روابط شما: آنچه شما می بینید تنها ظاهر قضیه است. چیزهایی را از شما پنهان می کنند، اما اگر به اندازه کافی زرنگ باشید همه چیز را به نفع خودتان تمام می کنید.

  پیش بینی شغل شما: مراقب باشید احساسات را وارد کار و حرفه خود نکنید.
  [COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین شهریور[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=tahoma]

  تنها به زمان حال نگاه کنید. یادتان باشد گذشته ها گذشته و آینده خوب و شیرینی منتظر شما است.

  پیش بینی روابط شما: نگاهی به روابط دوستانه خود بیندازید و دوستان واقعی را از کسانی که تنها ادعای دوستی دارند جدا کنید.

  پیش بینی شغل شما: خواهد بود. ممکن است این روزها احساس خواب آلودگی و خستگی کنید یا از روزمرگی زندگیتان خسته شده باشید. هیچ کس غیر از خود شما نمی تواند به حل این مشکل کمک کند.
  [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]
  [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین مهر
  [/FONT][/COLOR][FONT=times new roman][SIZE=3]از اینکه نمی توانید کاری را که دوست دارید انجام دهید ناراحت نباشید چون به زودی موقعیت دیگری برای رسیدن به این هدف پیدا می کنید.

  پیش بینی روابط شما: یکی از عزیزانتان سفری در پیش دارد و ممکن است مدتی از او دور شوید. اما این دوری مانع ارتباط عاطفی شما نیست.

  پیش بینی شغل شما: بعضی ها از شما انتظار دارند که شرایطشان را درک کنید. شاید انتظاری که از آنها دارید از حد توانشان بیشتر است.[/SIZE][/FONT][COLOR=#800000][FONT=tahoma]

  فال روزانه [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین آبان[/FONT][/COLOR]

  [FONT=times new roman][SIZE=3]یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز پیدا خواهد کرد. خانواده شما در حال برنامه ریزی برای اتفاقی خوب و شیرین هستند.

  پیش بینی روابط شما: درست است که گاهی بی حوصله و کسل هستید، ولی نباید اجازه بدهید روابط عاطفیتان دچار تنش شود یا طرف مقابل کمبودی حس کند.

  پیش بینی شغل شما: از بعضی کارهای یکنواخت شدیدا خسته شده اید. فعلا ناچارید به همین صورت ادامه دهید ولی مطمئنا زندگی شما هم مثل زندگی همه تغییر خواهد کرد.[/SIZE][/FONT][COLOR=#800000][FONT=tahoma]
  [/FONT][/COLOR][/COLOR]

  [COLOR=#000000]

  [RIGHT]
  [/RIGHT]
  [COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین آذر
  [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=tahoma]برای عمل به آنچه که در ذهن دارید به هیچ عنوان عجله نکنید. هنوز لازم است جوانب کار را بسنجید.

  پیش بینی روابط شما: در مورد روابط عاطفی با کسی ، ترجیح می دهید آرام آرام جلو بروید و همه چیز را تحت نظر داشته باشید. این روش عاقلانه ترین راه برای پیدا کردن یک دوست یا همسر خوب است.

  پیش بینی شغل شما: نه گفتن را تمرین کنید و به دیگران نشان بدهید که همیشه نمی توانید درخدمتشان باشید.
  [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]
  [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه [/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]متولدین دی[/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma]

  [/FONT][/COLOR][FONT=times new roman][SIZE=3]توانایی و لیاقت شما بر هیچ کس پوشیده نیست ولی بهتر است با غرور بیش از حد مبارزه کنید و به دیگران هم فرصت ابراز وجود بدهید.

  پیش بینی روابط شما: به کسی که احتمالا از شما بزرگتر است کمکی کرده اید و او از این بابت از شما متشکر است.

  پیش بینی شغل شما: سرسختی و لجاجت شما گاهی حتی به محل کارتان سرایت می کند. به شما توصیه می کنیم بیشتر مراقب باشید چون این ویژگی شما می تواند به موقعیت کاریتان لطمه بزند.
  [/SIZE][/FONT][COLOR=#800000][FONT=tahoma]
  [/FONT][/COLOR][/COLOR]

  [COLOR=#000000]فال روزانه [COLOR=#800000]متولدین بهمن[/COLOR][COLOR=#800000]
  [/COLOR]
  اشکالی ندارد اگر کاری دیر ولی به خوبی انجام شود. پس نگران زمان نباشید.

  پیش بینی روابط شما: امروزدوستان و آشنایان با شما رابطه خوبی برقرار می کنند و با مهربانی خود شما را غافلگیر می کنند.

  پیش بینی شغل شما: ممکن است ناچار شوید مرخصی بگیرید و به کاری برسید.[COLOR=#800000]
  [/COLOR][COLOR=#800000][FONT=tahoma][COLOR=#000000][RIGHT]
  [/RIGHT]
  [/COLOR][/FONT][/COLOR][RIGHT]

  [/RIGHT]
  [COLOR=#800000][FONT=tahoma]فال روزانه متولدین اسفند
  [/FONT][/COLOR][/COLOR]

  چیزی در زندگی شما هست که شما را دچار گیجی و سرگردانی کرده است. صبر کنید زمان کافی بگذرد و تکلیف بعضی چیزها مشخص شود.

  پیش بینی روابط شما: حتی اگر هیچ دوستی نداشته باشید نباید با افرادی که حسن نیت خود را ثابت نکرده یا به شما حسادت می کنند رفاقت کنید.

  پیش بینی شغل شما: پیشرفت های چشمگیری در انتظار شما است، ولی آنها را آسان به دست نخواهید آورد. تلاشتان را بیشتر کنید و از بعضی چیزهای کوچک بگذرید تا به چیزهای بزرگتر برسید.
  یاد سهراب بخیر!

  آن سپهری که تا لحظه ی خاموشی گفت:
  تو مرا یاد کنی یا نکنی
  باورت گر بشود، گر نشود
  حرفی نیست؛
  اما...
  نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست!
 2. مینا گفت:
  [CENTER]
  [TABLE="class: zebra, width: 493"]
  [TR="bgcolor: #FDFAEC"]
  [TD="align: center"][I][B]ماه تولد[/B][/I][/TD]
  [TD="align: center"][B]فال روزانه - سه شنبه[/B] 16[B] آبان[/B] 1391[/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/f2.jpg[/IMG][/TD]
  [TD="bgcolor: #FCECF7"][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین فروردین:[/COLOR] امروز مسیرهای زیادی پیش روی شما قرار دارد و شما نمی دانید اول کدام راه را باید بروید. این گفته به معنی این نیست که سرتان خیلی شلوغ است، بلکه بدین معنی است که واقعاً شما دوست دارید با انواع مختلف فعالیت خود را مشغول کنید. شما نیاز پیدا خواهید کرد برای محدود کردن گزینه های خود چند انتخاب خیلی جدی داشته باشید، برای اینکه حتی شما هم نمی توانید همه کارها را انجام دهید.
  [/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/fa.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/O2.jpg[/IMG]
  [/URL][/TD]
  [TD][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین اردیبهشت:[/COLOR] باوجود اینکه شما در مورد مسائل عشقی همیشه اهل عمل بوده اید، ولی اکنون دوست دارید کمی در محیط های هیجان انگیز قرار بگیرید. خوشبختانه ذهن شما بیشتر تجربی عمل کرده است و شما همیشه از سیر و سفر کردن در سرزمین رویاها لذت برده اید. اما نباید زیاد هم ریسک بکنید، رویاهای شما تحقق نمی یابند، مگر اینکه شما اطمینان حاصل کنید مسیری که در پیش گرفته اید واقعاً همان چیزی است که می خواسته اید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/or.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/kh2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD="bgcolor: #FCECF7"][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین خرداد:[/COLOR] امروز شما در رویاهایتان می توانید در دام عشق گرفتار بشوید، خواه این رابطه بر پایه واقعیت باشد یا نباشد، برای اینکه سیاره بخت شما یعنی عطارد با سیاره گمراه کننده نپتون هماهنگ شده است. اما انتظار نداشته باشید یک رویای قدیم مشابه دوباره به ذهنتان برگردد. درعوض باید حواستان جمع باشد و اول همه جوانب را بررسی کرده و بعد عاشق شوید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/kh.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/t2.jpg[/IMG]
  [/URL][/TD]
  [TD][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین تیر: [/COLOR]با وجود اینکه امروز شما تصمیم گرفته اید کارهای نیمه کاره زیادی را تمام کنید، اما اگر نتوانستید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، آرامش خود را حفظ کنید. لازم است بعضی از فعالیتهای خود نه تنها فعالتیهای کاری، بلکه برخی از کارهای تکراری روزانه تان را کمتر کرده و وقت خالی داشته باشید. به موسیقی گوش دهید، فیلم نگاه کنید، برای گردش به طبیعت بروید، اینها کارهایی بودند که شما مدتها خودتان را ازشان محروم کرده بودید. شما بعداً هم می توانید تعهدات خود را انجام دهید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/te.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/m2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD="bgcolor: #FCECF7"][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین مرداد: [/COLOR]ممکن است شما فکر کنید که عصبانیت تان فروکش خواهد کرد، اما واقعاً اینگونه نخواهد شد، به خصوص اگر یکی از افرادی که با شما رابطه ای صمیمانه دارد به جای اینکه از برنامه های شما پیروی کند طبق برنامه ریزی خودش عمل کند. لزومی ندارد به دلیل اینکه شما می خواهید محیط اطرافتان را تحت کنترل خود درآورید از فرد دیگری انتقاد کنید. حتی اگر متوجه نشدید که چه دلیلی باعث متفاوت عمل کردن دیگران شده است، بهشان اجازه بدهید هرقدر که دلشان می خواهند کارهای عجیب بکنند.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/mo.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/sh2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین شهریور:[/COLOR] اکنون که ماه به نشانه برج سنبله بازگشته است، ممکن است احساسات شما با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید حتماً باید یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیت های شما آشکار می شود، در روزهای آینده وقت شما آزادتر خواهد شد.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/sh.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/me2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD="bgcolor: #FCECF7"][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین مهر:[/COLOR] شما امروز ممکن است فکر کنید که باید بعضی از چیزها را از دیگران پنهان کنید، اما وقتی که سیاره بخت شا یعنی ونوس با اورانوس هماهنگ می شود، اعتراف کردن به آرزوهای غیرعادی تان نسبت به آن چیزی که فکر می کردید می تواند هم لذت بخش تر و هم اطمینان بخش تر باشد. انتظارات شما می توانند مانع این کار بشوند، اما مادامی که شما نتایج این کار را باور نداشته باشید، هیچ چیزی ممکن نخواهد بود.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/me.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/ab2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین آبان:[/COLOR] امروز حتی اگر از سوی دوستان قابل اطمینان خود تحت فشار قرار گرفتید، زمانی را برای دنبال کردن رویاهای تحقق نیافته تان اختصاص بدهید. اکنون که نپتون و اورانوس متوجه دنیای درون شده اند شما هم می توانید از این فرصت استفاده کرده و سیر و سفری سرگرم کننده به دنیای درون خود داشته باشید. با وجود اینکه لزومی ندارد انگیزه های خود را برای دیگران توضیح دهید، اما در نهایت به دیگران اجازه بدهید که بفهمند شما در خلوت خود چه دورانی را سپری کرده اید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/ab.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/az2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD="bgcolor: #FCECF7"][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین آذر:[/COLOR] هر قدر که رویاهای شما به واقعیت نزدیک تر می شوند، شما نیز بیشتر انگیزه خود را از دست می دهید. امروز آروزهای شما می توانند دید شما را به روی دنیای زیبا و غریبه ای بگشایند، اما هرچقدر که شما به مراحل پایانی نزدیک تر می شوید، نسبت به انتخابی که کرده اید نامطمئن تر می شوید. فراموش نکنید که هم اکنون مرز باریکی بین رویا و واقیت وجود دارد، و شما به راحتی می توانید آن را تغییر بدهید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/az.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/de2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین دی: [/COLOR]عموماً شما توانایی این را دارید که با یک رفتار معقول با دیگران همکاری متقابل برقرار کنید. با وجود این امروز برایتان سخت است که تعادلی منطقی بین الهامات درونی و عمل کردن به برنامه های خود ایجاد کنید. در حالی که شما از اصول خود پیروی می کنید عاقلانه ترین راهبرد این است که همه چیز را رها کرده و به خدا واگذار کنید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/de.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/ba2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD="bgcolor: #FCECF7"][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین بهمن:[/COLOR] امروز خواه شما در دنیای واقعیت سیر کنید خواه در عالم رویا به سر ببرید، روزی پر از احساسات عاشقانه برای شما خواهد بود. ونوس زیبا همراه با سیاره بخت شما یعنی اورانوس در حال تغییر دادن سیستم شما هستند. با توجه به وجود اورانوس نگران پایداری و ایستادگی نباشید. فراموش نکنید که فقط به دلیل اینکه یک فرد متفاوت شما را هیجان زده کرده، نباید نباید خیلی زود برانگیخته شده و واکنش نشان بدهید.[/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FAFAFA"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/ba.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [/TR]
  [TR="bgcolor: #FFFFFF"]
  [TD][URL="********www.beytoote.com/fun/astronomy/omen-08-16.html"][IMG]********www.beytoote.com/images/stories/fun/es2.jpg[/IMG][/URL][/TD]
  [TD][COLOR=#0000FF]فال روز متولدین اسفند: [/COLOR]اگر امروز شما بتوانید به جهانی آرمانی راه پیدا کنید، در حالی که موسیقی مطلوب شما به نرمی در پس زمینه نواخته می شود، همه رنگها نیز کاملاً با هم هماهنگ خواهند بود. خوشبختانه لزومی ندارد برای اینکه دنیای کاملی را ببینید به جاهای دیگر مسافرت کنید، برای اینکه عطارد با نپتون در سازگاری کامل به سر می برد. از همان جایی که هستید به رویاهایتان فکر کنید و سعی کنید حداقل یکی از آنها را به واقعیت تبدیل کنید.[/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  [/CENTER]