راسشو بگینـــــــــــــــــــــ ــــــــا.....

موضوع: راسشو بگینـــــــــــــــــــــ ــــــــا.....

برچسب ها: جالب
  1. saman گفت:

راسشو بگینـــــــــــــــــــــ ــــــــا.....

[CENTER]
    [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]********www.dodoostdl.net/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG][IMG]********www.up.98ia.com/images/nu9pwbogbqck3jx1bb.jpg[/IMG]
    [/CENTER]
    تلــــــــــــخ تـــــرين قسمت زندگی اونجاست که آدم به خودش میگه :

چی فکر میکردیم وچـــــي شــــــــد...!!

2. saman گفت:
    [CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000]من خودم :
    1
    .3.
    9
    .11

[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    تلــــــــــــخ تـــــرين قسمت زندگی اونجاست که آدم به خودش میگه :

چی فکر میکردیم وچـــــي شــــــــد...!!

3. zahra گفت:
    [CENTER][SIZE=5]به نظر من اقا سا مان شما شماره های

8
    و
    4
    و
    3
    هستین [/SIZE]:-eynak:-92:-badkonak[/CENTER]

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!

4. topolijoon گفت:
    [B]من که زیاد نمیشناسم ولی شماره 9 باید باشن [/B]
    جســـارت مـــی خــــواهــد!!!

نــزدیــک شــدن بــه افــکــار دختــری...

کــه روزهـــا...

مــردانــه بـــا زنــدگــی مــی جنـــگد ...

امــا شـــب هــا......

بالــشـتـش از هـــق هـــق هـــای دختــــرانه خیــــس اســـت ... !
  5. zahra گفت:
    [QUOTE=topolijoon;15467][B]من که زیاد نمیشناسم ولی شماره 9 باید باشن [/B][/QUOTE]

[SIZE=5]از من بشنو مهربون نیست :-cheshmak
    [/SIZE]

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!