فال روزانه _ تیر _ 1391

موضوع: فال روزانه _ تیر _ 1391

برچسب ها: فال, فال فردا, فال و طالع بینی, فال امروز, فال روز, فال روزانه
 1. وکیل گفت:

  فال روزانه _ تیر _ 1391

  در این تاپیک فال روزانه تیر ماه درج شود

  [B]فال و طالع بینی روز یکشنبه ۱۸ تیر ماه ۹۱
  [/B]
  [B]فروردین: [/B]
  شما واقعاً نمی*خواهید بین زندگی حرفه*ای و شخصی یکی را برگزینید و فکر می*کنید این اصلاً منصفانه نیست. اما نقش شما در محیط کار می*تواند بر زندگی خصوصی*تان هم تأثیر بگذارد و اکنون شما نمی*توانید جلوی این روند را بگیرید. مادامی که شما نظریه در حال زندگی کردن را رد نمی*کنید، خیلی خوب است که در مورد آینده نیز خوش بین باشید.
  [B]اردیبهشت: [/B]
  شما تنها کسی نیستید که به حقایق توجه می*کند، اما وقتی در شرایط سخت قرار می*گیرید ممکن است روشتان عوض شود. خوشبختانه امروز شما می*توانید جنبه مثبت هر چیزی را ببینید، حتی اگر موردی باشد که مدتها برایتان دردسرساز بوده باشد. فقط فراموش نکنید که حل کردن مشکلات واقعاً به آن اندازه که به نظر می*رسد ساده نیست. با این حال هیچ دلیل قانع کننده*ای برای تلاش نکردن وجود ندارد.
  [B]خرداد: [/B]
  ممکن است شما میان میل به بیشتر دانستن در مورد پیش آمدهایی که اتفاق افتاده است و سعی در تمیز دادن آن چیزهایی که حقیقت نامیده می*شود گیر کرده باشید. صحبت کردن در مورد تفاوتهای آنها کار سختی است. به جای اینکه وقتتان را برای جستجو کردن در مورد اطلاعات دست نیافتنی تلف کنید، فقط در مورد موضوعاتی که قبلاً فهمیده*اید بهترین کاری را که از دستتان بر می*آید انجام دهید.
  [B]تیر:[/B]
  امروز شما نباید هر حرفی که به شما زده می*شود را باور کنید، برای اینکه ممکن است کسی فکر کند که شما آنقدر زودباور هستید که هر چیزی را باور می*کنید. اما این سخن به معنی این نیست که شما بی*تجربه و زود باور هستید؛ بلکه بدین معنی است که شما فقط می*توانید توانایی*های هر چیزی که دیگران ممکن است به راحتی ازش گذشته باشند را کشف کنید. نگرش مثبت داشتن اصلاً ویژگی بدی نیست؛ فقط قبل از اینکه مشخص کنید چه جیزی بهترین است مطمئن شوید که قبلاً یک بررسی کامل رویش انجام داده*اید.
  [B]مرداد:[/B]
  ممکن است شما مطمئن نباشید که آیا عوض کردن شغلتان واقعاً ایده خوبی است یا نه. این پروژه می*تواند به یک نوع شناخت و یا حتی به ارتقاء درجه منجر شود، اما ممکن است شما متوجه تلاشی که برای سر موعد انجام دادن آن لازم است نشوید. حتی اگر همه چیز امیدوار کننده به نظر می*رسد، بیشتر از آن چیزی که برایتان مفید است کار نکنید.
  [B]شهریور: [/B]
  اکنون برای شما سخت است که به حسهای عادی خود اطمینان کنید، برای اینکه حتی سخت کار کردن هم به نظر شما مثل تفریح است. نگرش مثبت شما قابل ستایش است، اما تشخیص دادن اینکه تصورات شما درست است یا نه نیز از اهمیت ویژه*ای برخوردار است. شما از دو دیدگاه متفاوت به جهان نگاه می*کنید. یک دیدگاه شما همه چیز را خوب می*بیند و در دیدگاه دیگرتان برعکس همه چیز به نظر بد می*آید. باید بفهمید که بین این دو کدام یک درست دارد.
  [B]مهر:[/B]
  تا زمانی که ناکامی*ها و سرخوردگی*هایتان شما را به سمت حاشیه*پردازی هدایت می*کند، شما برای بیان کردن احساساتتان خیلی تحت فشار قرار می گیرید. یک بار که شما تصمیمی بگیرید چیزهایی که در ذهنتان می*گذرد را با دیگران در میان بگذارید، تا مدتی همه چیز خیلی راحت می*شود. در روزهای آینده هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما اگر شما تواناییهایتان را باور داشته باشید، می*توانید کارهایی را که حتماً باید تمام کنید را به اتمام برسانید.
  [B]آبان:[/B]
  همه چیز به نظر خوب می*رسد، اما شما قبل از اینکه بتوانید امکاناتی که در اطرافتان هست را ببینید مجبور هستید با نقطه ضعفهایتان نیز روبرو شوید. این سخن بدین معنی نیست که شما فقط می*توانید یک گزینه برای انتخاب کردن داشته باشید و یا اینکه باید رفتار بخصوصی داشته باشید. این گفته مربوط به نگرش کلی شما است، اگر شما فکر می*کنید که فرد موفقی هستید پس در واقع اینگونه هستید. فقط باید خیلی کار کرده تا این امکان به وجود بیاید.
  [B]آذر: [/B]
  قدرت تشخیص و تلاشهای بیش از حد شما احتمالاً می*تواند دوران خوشی را برایتان به همراه داشته باشد یا باعث پیشرفت شما در آینده نزدیک شود. اما فکر نکنید که دیگران رهین منت شما هستند، برای آنکه شما سعی نمی*کنید آنچه را که یاد گرفته*اید به دیگران هم بیاموزید. ذهن خودتان را از این لذت موقتی- چه در زمینه کاری و چه در زمینه تفریحی- آزاد کنید، در این صورت می*توانید به هدفهای بلند مدت خود دست پیدا کنید.
  [B]دی: [/B]
  شما دوست دارید بفهمید که چرا به خاطر کارهایی که امروز انجام داده*اید تحسین نمی*شوید. ممکن است شما احساس کنید در اوج قرار گرفته*اید، برای اینکه همه کارها را درست انجام داده*اید و می*دانید که لیاقت بهترین چیزها را دارید. اما اگر شما قبول داشته باشید که الان رسیدن به اهدافتان زمان زیای می*خواهد، ممکن است که خیلی ناامید نشوید.
  [B]بهمن: [/B]
  فقط به خاطر اینکه این روزها دیگران شما را فرد خوبی می*دانند، دلیل نمی*شود که شما مجبور باشید به جای نیازهای خود به نیازهای افراد دیگر توجه کنید. شما به خود اطمینان دارید و می*دانید که بهترین کار را نجام داده*اید و فرصت این را ندارید که از دیگران هم حمایت کنید. اما اکنون اعتماد به نفس بیش از اندازه داشتن می*تواند به ضرر خودتان تمام شود؛ نشان دادن ضعف*های خود شاید مهم*ترین کاری باشد که حالا می*توانید انجام دهید.
  [B]اسفند: [/B]
  دوستان شما به خاطر کارهایی که تازه انجام داده*اید خیلی عصبانی به نظر می*رسند، اما نباید تنها بر پایه قضاوتهای آنها تصمیم*گیری کنید. مشکل این است که هرکسی دیدگاه*های احساسی و معنوی خاص خودش را دارد و آنها هر کدام جهان را به دید خود نگاه می*کنند. کمکهای بیشماری که شما تازگیها دریافت کرده*اید شاید باعث شوند خیلی از مسائل در ابهام و ناگفته باقی بمانند. وقتی فرصتی پیش روی شما قرار دارد خیلی سریع حرکت نکنید. اول مهلتی برای آن تعیین کرده و بعد اولین قدم خود را بردارید.
  ویرایش توسط وکیل : یکشنبه ۰۱ مرداد ۹۱ در ساعت ۱۵:۱۵
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 2. وکیل گفت:

  فال روزانه

  لطفا در این تاپیک فال روزانه را بنویسید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 3. وکیل گفت:

  فال روز دوشنبه 19 تیر 91

  فروردین: معمولاً شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم*گیری می*كنید، اما حالا در هر تصمیمی كه می*گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه كرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممكن است در كارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نكنید كه به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و كاری را كه صحیح است انجام دهید.


  اردیبهشت: ممكن است شما مجبور شوید با فردی روی پروژه*ای كار كنید و اگر شما با این فرد مخالف هستید، به دنبال زمینه*های مشترك بودن برای شما بیشتر از آن چیزی كه خودتان می*دانید خطرساز است. باید رسیدن به چیزهایی كه دوست دارید را فراموش كنید. امروز كه ماه در خانه همكاری و تعاون قرار گرفته است باید خودخواهی را فراموش كنید. در این روزها چیره شدن بر سرسختی*هایتان یك امر بدیهی است و مهم*ترین كاری است كه باید انجام دهید.


  خرداد: امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی*هایتان را برای تفریح كردن ذخیره كنید. فكر نكنید كه این سخن بدین معنی است كه شما باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب كنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور كنید. اگر شما در تفریحات لذت*بخش شركت كنید، می*توانید بهتر روی وظایف شغلی كه باید حتماً انجامشان دهید تمركز كنید.


  تیر: شاید بهتر باشد وقتی كه فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی كه این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی كه همه چیز خوب پیش می*رود نسبت به مواقعی كه این گونه نیست، راحت*تر بتوان ناامیدی را تحمل كرد. ولی هنوز بالا بردن توقعات می*تواند باعث ناراحتی شود. پس بهتر است قبل از اینكه شكست بخورید، جاه*طلبی*های خود را كمتر كنید.


  مرداد: حتی وقتی كه همه چیز خوب پیش می*رود، ممكن است شما احساس تضاد كنید. توانایی*های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می*رسد كه هركاری كه باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش كنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش كنید. برای اینكه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمركز كنید. تا موقعی كار كنید كه بتوانید زمان خالی برای استراحت كردن پیدا كنید.


  شهریور: در محل كار فشار زیادی بر روی شما است، برای آنكه به غیر از مسئولیتهای كاری، تعهدات شخصی نیز دارید كه باید آنها را انجام داده تا به رضایت كافی برسید. حتی اگر شما منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی كه برایتان گذاشته شده ناراحت هستید، و این می*تواند پیشرفت كاری شما را به خطر بیندازد. تا جایی كه می*توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همكارانتان را از مشكلات زندگی خود آگاه كنید.


  مهر: در حال حاضر شما از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید. حتی ممكن است شما برخی از برنامه*های شخصی مهمتان را برای اینكه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. نگران تغییراتی كه به وجود آمده نباشید برای اینكه تقدیر اینگونه بوده است و همه چیز به موقع خودش درست می*شود.


  آبان: ماه در دوازدهیمن خانه مربوط به اسرارتان قرار دارد و كاملاً واضح است كه چیزهای كمی وجود دارند كه شما دلتان نمی*خواهد در موردش با كسی حرف بزنید. هنوز شما آمادگی این را ندارید كه در مورد خودتان حرف بزنید، در عین حال وسوسه می*شوید بیشتر از آن چیزی كه لازم است رازهایتان را افشا كنید. نباید قربانی مثبت*اندیشی خود شوید. اگر شما احساس می*كنید كه آمادگی صحبت كردن در مورد رازهایتان را دارید، به عقب برگشته و تمام دلایلی را كه برای توجیه كردن خود در ذهنتان آماده كرده*اید را بازبینی كنید.


  آذر: سیاره بخت شما یعنی ژوپیتر شاید خیلی بزرگ باشد، اما نمی*تواند با خورشید مقابله كند، هر دوی آنها به سمت خانه*های شما پیش می*آیند. ممكن است شما در نظر داشته باشید سرمایه*گذاری تازه*ای داشته باشید یا به عبارت دیگر حسابهای خود را دوباره سازماندهی كنید. اگر شما در حال معامله كردن هستید یا با شریك مالی جدیدی وارد مباحثه می*شوید، آگاه باشید كه واقعاً شما بهتر از آنها می*توانید همه چیز را به وضوح ببنید. اگر امكان دارد، تا موقعی كه دید شما واقع بینانه*تر شود صبر كنید.


  دی: امروز شما می*توانید نسبت به روزهای قبل خوش*بین*تر باشید، برای اینكه وقتی افراد زیادی به شما می*گویند كه شما چقدر عالی و موفق هستید، نمی*توانید مثبت*اندیش نباشید. لازم نیست كه نگران خطرات غرور كاذب گذشته*تان باشید، برای اینكه شما می*دانید چگونه به اهدافتان برسید. درعوض نیاز به كسی دارید كه آنها را به شما یادآوری كند.


  بهمن: اگر شما احساس می*كنید كه احتمال شكت خوردن وجود دارد، قبل از آنكه دست به كار بشوید در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطیمنان حاصل كنید. الان زمان این نیست كه بینش خود در مورد حقیقت را تغییر بدهید، برای اینكه حتی اگر خیلی با مهارت هم این كار را انجام دهید، شما واقعاً قادر نیستید توجیه كنید كه چگونه بینش خود را به سمت واقعیت متمایل كرده*اید.


  اسفند: در حالی كه یك نفر سعی می*كند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می*شود. اما دلیلش فقط این است كه امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست كه شما به راحتی تن به شكست خوردن می*دهید. آماده مبارزه كردن برای چیزهایی باشید كه می*خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری كنید بعدها از نتایح آن شگفت*زده خواهید شد.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 4. وکیل گفت:

  فال روز سه شنبه 20 تیر ماه ۹۱

  [B]فروردین:[/B]
  امروز باید مواظب رفتارتان باشید، برای اینکه حرفهایی که می*زنید، حتی اگر قصد رنجاندن کسی را نداشته باشید، می*تواند به مشکلات دامن بزند. فقط امکان دارد شما با لحن شدیدی منظور خود را بیان کنید، برای اینکه فکر می*کنید دیگران نمی*خواهند به نظرات شما گوش دهند. لازم نیست نگران شوید؛ بهترین راهکاری که می*توانید داشته باشید این است که ملایم*تر رفتار کنید.
  [B]اردیبهشت: [/B]
  اگر شما فکر می*کنید خلاقیتتان کور شده است، سعی نکنید با آن مبارزه کنید برای اینکه عطارد برای شما محدودیت ایجاد کرده است و شما مجبورید خیلی آرام پیش بروید. چند نفس عمیق بکشید و مکانی خلوت بیابید که بتوانید در آنجا نسبت به کارآیی خودتان قضاوت کنید. وقتی که بفهمید نیازی ندارید که تلاش کنید تا بر دیگران تاثیر بگذارید، کارتان بسیار راحت*تر خواهد شد.
  [B]خرداد: [/B]
  شما احساس می*کنید در زمینه کاری محدود شده*اید برای اینکه امکان دارد در یک زمینه تجربه کاری نداشته باشید یا اینکه اشتباهی در گذشته باعث به وجود آمدن این محدودیت شده باشد. قبول داشتن خود مستلزم این است که ابتدا گذشته خود را قبول داشته باشید. اگر نیاز دارید مطلبی را که تابحال پیش خود نگه داشته*اید برای دیگران تعریف کنید، بدون اینکه اهمیت بدهید دیگران چه فکری می*کنند این کار را بکنید. با وجود اینکه آنها هم طرز فکر خودشان را دارند، عملکردهای اخیر شما بهتر از هرچیز دیگری بیان*کننده شخصیت شما است.
  [B]تیر: [/B]
  مشکلی که شما با آن دست به گریبان هستید این است که زمانی که باید به یک درخواست جواب منفی بدهید، نمی*توانید این کار را بکنید و هر درخواستی را قبول می*کنید. این مشکل باعث شده است که نسبت به کارهایی که لازم است به اتمام برسانید بی*توجه باشید، الان وقت این رسیده که روش خود را تغییر دهید. بهترین کاری که می*توانید از آن شروع کنید این است که با حقیقت روبرو بشوید.
  [B]مرداد: [/B]
  پاک سازی ذهن یک امر بسیار پسندیده است، اما لازم نیست که حقیقت را زیباتر جلوه دهید یا قضاوتهای اشتباه قبلیتان را به صورت یک فاجعه نشان بدهید. فقط با آرامش و فروتنی کارهایتان را انجام دهید و نقش خود را خوب اجرا کنید، به این روش می*توانید توانایی خود را نشان دهید.
  [B]شهریور: [/B]
  دید خود نسبت به زندگی را محدود نکنید، برای اینکه این محدودیت*هایی که شما برای خودتان ایجاد کرده*اید شاید از ضمیر ناخودآگاه شما سرچشمه گرفته باشند. حتی اگر به نظر می*رسد که این محدودیتها موقتی هستند، ممکن است دلیل آن این باشد که شما در شرایط پیچیده*ای قرار گرفته*اید که باعث ناامیدی شما شده است.
  [B]مهر: [/B]
  یادآوری یک خاطره از تجربه*های دوارن بچگی نظر شما را نسبت به آنچه که امروزه آن را موفقیت می*نامید عوض می*کند. شاید به یاد آوردن بخشی از یک رویا هدفی را که شما رهایش کرده بودید را به یادتان بیاورد. حتی اگر شما دوست ندارید مسیر زندگی خود را عوض کنید، اما هنوز می*توانید با آرامش تخیلات غیر واقعی خود را با زندگی واقعی بیامیزید.
  [B]آبان: [/B]
  تمایل شما برای کاوش کردن رمز و رازهای درونی خود می*تواند منجر به یافتن گنجینه*ای گرانبها شود. اما زمانی که آگاهی شما منجر به کشمکش درونی در شما می*شود، این کار خیلی ساده نخواهد بود. ابزار نکردن این نگرانی*ها راه حل مناسبی نیست. روبررو شدن با افرادی که شهامت زیادی دارند می*تواند منجر به دگرگونی مثبتی بشود.
  [B]آذر:[/B]
  زندگی کردن با فرد بی اراده*ای که سعی می*کند شما را از وابستگی*هایتان دور کند کار سختی است، اما اگر او را به زور وادار کنید که روش شما را قبول کند اوضاع بهتر نخواهد شد. حتی اگر جوابی که امروز می*خواهید به کسی بدهید بدهید منفی باشد، ترجیح می*دهید که این جواب بی*پرده باشد. با قبول کردن این واقعیت که دیگران ممکن است برنامه*هایشان را با شما هماهنگ نکرده و به راه خود بروند، ناراحتی*های خود را به حداقل برسانید.
  [B]دی: [/B]
  شما دوست ندارید که کسی به شما اصرار کند کاری که با اصول شما مغایر است را انجام دهید. عجیب اینکه هرچقدر که شما بیشتر از انجام دادن این کار سرباز می*زنید آنها بیشتر به شما اصرار می*کنند. متاسفانه شما با مقابله به مثل کردن نمی*توانید این فشارها را از خودتان دور کنید. درعوض به جای اینکه سعی کنید برتری خود را به فرد دیگری ثابت کنید، در موضع خود باقی مانده و بر اعتقادات خود پافشاری کنید.
  [B]بهمن: [/B]
  تضاد عجیبی بین کارهایی که خودتان دوست دارید انجام دهید و کارهایی که دیگران از شما انتظار دارند انجام دهید وجود دارد و این موضوع می*تواند باعث بلاتکلیفی در شما بشود. شما کاملاً نمی*توانید بفهمید که اگر هر عکس*العملی را تلافی کنید چه اتفاقی می*افتد، اما اگر فکر کنید که چه کاری درست است باعث می*شود خیلی از چیزهای مهم را از دست بدهید. فراموش نکنید که تجزیه و تحلیل شما باید عقلانی باشد؛ فقط اجازه بدهید که غریزه شما راهنمایتان باشد، در این صورت به مسیر درستی هدایت می*شوید.
  [B]اسفند: [/B]
  امروز شما با موانعی روبرو شده*اید که تنها منبع آن خودتان هستید. هرقدر هم که از این اتفاقات متعجب شده باشید، فقط نباید از این شرایط سختی که پیش رویتان قرار گرفته است فرار کنید. کارهایی را انجام دهید که انجام دادنشان لازم و حیاتی است و شما را در زمان حال نگه می*دارد.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 5. وکیل گفت:

  فال روز چهار شنبه 21 تیر ماه ۹۱

  فروردین: وقتی كه شما در خفا به جستجو و كاوش مشغول می*شوید، مسائل احساسی خودشان را نشان می دهند. شما معمولاً برای اینكه در موقعیتی قرار نگیرید كه احساس ضعیف بودن بكنید روش خود را عوض نمی كنید. چون شما ترجیح می دهید با مشكلاتی برخورد كنید كه خیلی سریع بتوانید آنها را حل كنید. اكنون اصلاً لزومی ندارد چیزی را ثابت كنید؛ فقط با وضعیت دشواری كه برایتان پیش آمده واقع بینانه تر رفتار كنید.


  اردیبهشت: اطرافیان شما امروز می توانند با شما بیش از حد احساس نزدیكی كنند تا جایی كه آنها به راحتی احساساتشان را برای شما بازگو می كنند و این موضوع تا حدی شما را ناراحت كرده است. شما ترجیح می دهید كه از هیجان دوری كنید، اما این صحبتها به طور ناگهانی شروع می شوند و خیلی سریع هم تشدید می شوند. ونوس سیاره بخت شما اكنون در جستجوی لذتهای ساده است، اما به نظر می رسد كه اگر شما هیچ كاری انجام ندهید گرفتاری ها كمتر شود. نشان دادن علاقه خود به آنها می تواند در رفع گرفتاری هایشان مؤثر باشد.


  خرداد: الان زمان این رسیده كه شما شیوه ارتباطی جدیدی مثل سكوت كردن را برگزینید. متأسفانه ساكت بودن همیشه برای شما كار سختی بوده است و امروز هم هیچ استثناای وجود نداردو اكنون هم هرچقدر كه شما بیشتر حرف بزنید احساساتان لجام گسیخته تر می شوند؛ برای اینكه آروزها وقتی كه افشا بشوند با مانع مواجه می شوند. در این جور مواقع نباید شكست و ناكامی های خودتان را به گردن دیگران بیندازید.


  تیر: در حال حاضر عطارد اندیشمند در نشانه شما قرار گرفته است و شما هم بیشتر از همیشه به فكر فرو می روید؛ اما امروز كمی هم وسوسه شده اید تا ایده های خودتان را با یك نفر دیگر در میان بگذارد. اگر شما به برداشت های خودتان اطمینان دارید ول از ترس اینكه به آروزهای قلبی تان بی اعتنایی شود شاید نخواهید در حین صحبت آسیب پذیری خود را نشان دهید. هیچ جیزی را نبید به زور به دست بیاویرد مگر اینكه اتفاقاتی كه رخ می دهد كملاً برایتان خوشایند باشد.


  مرداد: درخواست كمك كردن از دوست و یا نامزدتان برای چیزهایی كه می خواهید به دست بیاورید از اینكه خودتان این كار را انجام دهید بیشتر بر آشفتگی اوضاع دامن می زند. البته پنهان كردن احساستان هم باعث نارضایتی شما می شود. به یاد داشته باشید هیچ چیز به اندازه رضایت داشتن و شاد بودن شما اهمیت ندارد. اگر نیاز شما برای شاد بودن ارضا بشود می توانید رابطه ای صمیمانه و عمیق با یك شخص بخصوص برقرار كنید.


  شهریور: امروز برایتان راحت تر است كه در مورد احساسهایتان صحبت كنید، اما این بدین معنی نیست كه دیگران هم به چیزهایی كه شما می گویید علاقه نشان خواهند داد. شما خیلی سخت گیر و دقیق هستید و وقتی خواسته های احساسی شما وارد قلمرو نا آشنایی می شوند، این اتفاق می تواند برای یكی از كسانی كه به شما نزدیك است تهدید آمیز باشد. نیازی نیست كه هر رازی را پیش خود نگه دارید، اما آگاهی داشتن نسبت به شیوه بیان خود می تواند یك گفتگوی سخت و پیچیده را ملایم تر كند.


  مهر: امروز ونوس یعنی سیاره بخت شما بهتان اجازه نمی دهد كه به راحتی استراحت كنید، برای اینكه پلوتو قدرت طلب به فكر برنامه های خودش است. شما امروز مجبور شده اید اهدافی را كه فقط بر پایه خواسته های خود و خودخواهانه بوده اند را رها كنید و اهدافی نوع دوستانه تر را جایگزین آنها كنید. به این پیش آمد به عنوان یك شكست نگاه كنید. درعوض فكر كنید ببینید كه چه كارهای مفیدی می توانید برای دیگران انجام دهید.


  آبان: ماه دوباره به نشانه شما بازگشته است و احساسات شما را تشدید می كند. اما در حالی كه حالتهای شما در طول روز تغییر می كنند، برای شما سخت است كه بفهمید دقیقاً دنبال چه چیزی هستید. به علاوه در حالی كه ونوس جذاب پلوتوی پرشور را آشفته كرده است، توانایی شما برای تمركز كردن نیز تقلیل یافته است. مهم نیست كه شما چقدر تلاش می كنید تا آروزهایتان را با امكاناتی كه دارید مطابقت دهید، چون كه هنوز یك چیزی كم است. نا امید نشوید برای اینكه آخر هفته گزینه های عملی پیش روی شما قرار می گیرند.


  آذر: شما امروز می خواهید كه همه چیز راحت و واضح باشد، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی سوق داده شوید كه مشكلاتی را كه مربوط به افردی هستند كه شما نسبت بهشان مسئولیت دارید تشدید می كند. شما شاید در مبارزه اخیر تسلیم شده باشید، اما اكنون می خواهید بخشی از قدرتهای از دست رفته تان را دوباره به دست آورید. به جای دست و پنجه نرم كردن با دیگران سعی كنید با انجام دادن كارهایی كه از نظر اخلاقی درست هستند و بدون اینكه شخص دیگری را ناراحت كنید منافع خود را بیشتر كنید.


  دی: تلاش برای دوباره به دست آوردن خویشتن داری خود یك نشانه مثبت است، به خصوص اگر شما این هفته با مشكلاتی ارتباطی مهمی برخورد كرده باشید. اگرچه شما فكر می كنید الان باید به گذشته خود برگردید، اما این كار به اندازه ای كه شما فكر می كنید ساده نیست. كار كردن با دیگران و تأیید كردن آرزوهای مختلف آنها كمی اوضاع شما را پیچیده می كند، اما شما نمی توانید بدون كمك آنها پیشرفت كنید. آرام تر حركت كنید و هم به خودتان و هم به آنها توجه كنید، شما برای قضاوت كردن در مورد مسائل احساسی جدیدتان وقت زیادی دارید.


  بهمن: شما تاحدی نسبت به راهی كه در حرفه خود می خواهید برگزینید نامطمئن هستید، برای اینكه رویاهای شما كه در ظاهر حقیقی به نظر می رسند، درواقع غیر قابل دسترس هستند. هنگامی كه شما چیزهایی را كه می خواهید در زندگی داشته باشید اما در زمان حال آنها را ندارید می شمارید، تا حدودی احساس افسردگی پیدا خواهید كرد. زیاد به خودتان و دیگران سخت نگیرید؛ واقع بینی مهم است، اما بدبینی ابداً شما را به هیچ هدفی نمی رساند.


  اسفند: شما امروز برنامه جدیدی دارید، اما وسوسه شده اید كه با دیگران هم در مورد برنامه هایتان مشورت كنید. به جای اینكه نیازهای خود را بر پایه خواسته های دیگران سازمان دهی كنید، فقط به این فكر كنید كه چه چیزی در طول روز شما را خوشحال می كند. سعی كنید خودتان را در موقعیتهایی قرار ندهید كه اضطراب شما بیشتر شود.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 6. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱

  [B]فروردین:[/B]
  امروز شما حسابی سرحال هستید، برای اینکه اعتقاد دارید فقط باید به چیزهایی که دلتان می*خواهد برسید. شما از ارتباطات قبلی*تان دوری کرده*اید، بنابراین از حوادث جدیدی که رخ می*دهد آشفته می*شوید. با وجود این حالا که ونوس وارد پنجمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به روابط عاشقانه، شده است، شما تنهایی را انتخاب کرده*اید، بنابراین طوری رفتار کنید که در عین لذت بردن از خوشی*هایی که به دنبالشان بودید، برای دیگران هم مفیدتر باشید.
  [B]اردیبهشت: [/B]
  ونوس سیاره قانونمند شما وارد دومین خانه بنیادی شما شده است و در عین حال که شما درجستجوی هیجانات عشقی هستید، روزها به سرعت سپری می*شوند. اما شما اکنون به خاطر خواسته*های خودتان خیلی پافشاری می*کنید و اگر بیش ازحد غیر قابل انعطاف باشید، مشکلات زیادی به وجود می*آیند. باید آغوش خود را به روی دیگران باز کنید وگرنه عشقی که به تازگی وارد زندگیتان شده است را از دست خواهید داد.
  [B]خرداد:[/B]
  وقتی که ونوس زیبا وارد سومین خانه پرمشغله شما که مربوط به روابطتان می*باشد، می*شود، زندگی عشقی شما نیز در حال پیشرفت کردن و بهتر شدن است. امروز برای شما راحت*تر است که به جای اینکه با فرد مورد علاقه*تان در مورد علاقه*ای که به او دارید صحبت کنید با رفتارتان ثابت کنید که دوستش دارید. ولی نباید از صحبت کردن در مورد عشقی که دارید هراس داشته باشید؛ فقط هر احساسی که دارید به زبان بیاورید.
  [B]تیر: [/B]
  در حالی که ونوس سیاره با احساس شما امروز نشانه*تان را ترک می*کند، اگر به هفته*های گذشته نگاهی بیندازید تا ببینید که این سیاره عشق و زیبایی چه چیزی را برای زندگی شما به ارمغان آورده است، مطمئناً سود خواهید کرد. حالا که این سیاره وارد دومین خانه شما مربوط به مسائل مادی زندگی می*شود؛ زمان این رسیده که بر چیزهایی که پیش از این داشته*اید تکیه کنید. به جای اینکه به دنبال دوستی*ها و ارتباطات جدید باشید، بر روی همان روابط قبلیتان تمرکز کنید.
  [B]مرداد:[/B]
  امروز طرز لباس پوشیدن شما بهتر شده است و بیشتر به ظاهر خود توجه می*کنید، همه اینها به خاطر این است که در حال حاضر ونوس بیشتر به شما توجه کرده و شما را در زمان حال نگه می*دارد. خوشبختانه امروز که ونوس در اولین خانه شما که فقط مربوط به نیازهای شخصی است قرار می*گیرد دوستانتان شما را جذاب*تر از همیشه خواهند دید. حالا شما چگونه با فردی که با شما اینقدر مهربان است رفتار می*کنید؟ نباید بی*موقع تحسین*های او را قطع کنید. باید قلب مهربانی داشته باشید و با آغوش باز پذیرای عشقی باشید که هم اکنون به سمت شما آمده است.
  [B]شهریور: [/B]
  اگر شما از بیان کردن آرزوهایتان خودداری کنید فقط به خاطر اینکه از نتیجه این کار می*ترسید، ممکن است فرصتهای خیلی زیادی را از دست بدهید. اما همه فرصتهایتان را از دست نمی*دهید، برای اینکه شانسهای خیلی زیادی پیش روی شما قرار خواهند گرفت. ضمناً در عین حال که ونوس به سمت دوازدهمین خانه شما مربوط به هوشیاری معنوی حرکت می*کند، آروزهای شما نیز از مسائل عشقی شخصی بیشتر به سمت مسائل معنوی متمایل می*شوند.
  [B]مهر: [/B]
  در حالیکه ونوس جذاب وارد یازدهمین خانه شما یعنی خانه مربوط به دوستان و معاشرتهای شما شده است، فعالیتهای اجتماعی شما نیز بیشتر خواهد شد. اگرچه شما نیاز داشته*اید که آخر این هفته در یک حادثه حضور داشته باشید، نباید نگرانی به خود راه بدهید؛ شما بعد از این حادثه خوشی*های زیادی هم خواهید داشت. و بالاخره تمام کردن وظایفی که به عهده شما گذاشته شده است یک لذت غیر قابل پیش*بینی را به همراه خواهد داشت.
  [B]آبان:[/B]
  شما می*توانید به طور کامل کارآیی خود را به نمایش بگذارید، اما هنوز موضوعی وجود دارد که باعث می*شود شما به عقب برگردید. شما نمی*دانید که برای پروژه اخیرتان چقدر باید تلاش بکنید. و با وجود اینکه شما مجبورید تضادهای بین آرزوهای شخصی و مسئولیتهای اجتماعی را مدیریت کنید، شاید از طرف کسی که شما را خیلی خوب نمی*شناسد و زیاد با شما صمیمی نیست برایتان مشکلی به وجود بیاید. اینک سعی نکنید زندگی خود را قسمت*بندی کنید؛ فقط هرچیز خوبی که وارد زندگیتان می*شود را قبول کنید.
  [B]آذر: [/B]
  اگر شما در طول هفته بیشتر از آن حدی که خودتان می*خواسته*اید کار کرده باشید، در آخر هفته به دنبال فرصتی برای استراحت کردن می*گردید. متأسفانه وظایف شما همه بخشهای زندگی شما را تحت پوشش قرار می*دهند. شما مجبورید که به قولهایی که داده*اید عمل کنید، اما خوشبختانه در حالیکه ونوس وارد نهمین خانه شما می*شود شما قادر خواهید شد وقت خالی برای تفریح کردن پیدا کنید. همه توجه*تان را صرف تفریح کردن نکنید، برای اینکه هنوز کارهایی برای انجام دادن دارید.
  [B]دی: [/B]
  شما صادقانه اعتراف می*کنید که اگر مثل دیگران با پختگی کامل وظایفتان را انجام ندهید، خیلی چیزها را از دست خواهید داد. اما اکنون زمان کافی و مکان مناسب برای انجام دادن مسئولیتهایتان وجود دارد. شما اکنون سهم خودتان را انجام داده*اید و درحالی که کودک درون شما شروع به ظاهر شدن کرده است دوباره زمان تفریح کردن نیز فرا رسیده است. فقط به خاطر اینکه دوست دارید قدری هم خوش باشید در مورد خودتان آنقدر با منفی بافی قضاوت نکنید.
  [B]بهمن:[/B]
  اگر یکی از اطرافیان شما در حال حاضر در حال تفریح کردن است و اوقات خوشی را می*گذارند، این یک یادآوری برای شما است تا بفهمید شما هم می*توانید از زندگی*تان لذت ببرید. شاید شما در عین حال که وظایفی که از شما انتظار می*رود را انجام می*دهید، لازم می*دانید که زمانهای خالی*تان را محدود کنید. با وجود این امروز در حالی که ونوس دوست داشتنی وارد هفتمین خانه شما می*شود که این خانه مربوط به معاشرت*ها و دوستی*های شماست، این طرز فکرتان نیز عوض می*شود. تلفن را بردارید شماره یکی از دوستانی که تحسینش می*کنید را بگیرید و با هم یک برنامه تفریحی ترتیب دهید.
  [B]اسفند:[/B]
  امروز سعی نکنید از رابطه*های دوستی مربوط به گذشته فرار کنید. البته تغییر دادن برنامه*هایتان در آخرین لحظه برای افراد دیگر خوشایند نیست، اما این کار در شما نیز احساس خوبی ایجاد نمی*کند. اگر شما در حال حاضر می*خواهید که از رندگیتان لذت ببرید، لازم است که قبل از اینکه به خودتان خدمت کنید برای دیگران مفید باشید. عجیب اینکه ممکن است کمک کردن به دیگران از توجه کردن به نیازهای شخصی خودتان اهمیت بیشتری داشته باشد و در حال حاضر شما نباید به فکر تأمین نیازهای خود باشید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 7. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز جمعه 23 تیر ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۱

  فروردین:


  امروز نباید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید، فقط آنها را همانگونه که هستند ابراز کنید. از طرف دیگر فراموش نکنید که درست نیست هر چیزی که در ذهنتان دارید را بیان کنید. بعضی از حس*ها در انسان وجود دارند که نباید در موردشان با کسی صحبت کرد. اگر قبل از اینکه به نتایج کارهایتان فکر کنید، در مورد تمام نیازها و خواسته*هایتان با دیگران حرف بزنید، مطمئناً به دردسر خواهید افتاد.


  اردیبهشت:


  تازگیها به شما فرصت ویژه*ای داده شده است. اگر شما وظایفتان را انجام داده و منتظر هستید، باز هم باید بدانید که برای استفاده کردن از این فرصت چه کارهایی باید انجام بدهید. البته شما عاقل*تر شده*اید چون یاد گرفته اید از اتفاقاتی که در گذشته پیش آمده درس بگیرید. اما اگر خیلی سریع از این یافته*های خود استفاده نکنید، فرصتی را که به شما رو آورده را برای همیشه از دست خواهید داد.


  خرداد:


  رویدادهای غیر منتظره*ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده*تان بیمناک کرده است، اما اگر شما تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته*اید، تغییراتی که شما آرزویش را داشته*اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقاً به شکلی که شما تصور می*کرده*اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید.


  تیر:


  شما نسبت به قبل شجاع*تر شده*اید، برای اینکه تصمیم گرفته*اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که یگران مممکن است بگویند یا فکر کنند نگران نیستید؛ قضاوتهای یک نفر دیگر باعث عقب نشینی کردن شما نمی*شود. امروز روز خوش شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلاً برای خودتان تعیین کرده بودید تبعیت نکنید.


  مرداد:


  امروز نظر شما در مورد عشق کمی غیر عادی به نظر می*رسد، برای آنکه چیزهای که قبلاً شما را هیجان زده می*کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی*کنند. شما لزوماً دیگر به عشقهای سطحی علاقه*ای ندارید؛ رابطه*های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می*شود. به جای اینکه بر پایه عادتهایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی*تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست*یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می*شوید که عشقی که در جستجویش هستید همین نزدیکی*هاست.


  شهریور:


  شما در حال حاضر نمی*توانید به اندازه*ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می*رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می*آید، همه دور و بری*هایتان غیبشان می*زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی*میلی*های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است. اما هنوز هم نیازی نیست فرد دیگری را مجبور کنید تا از دستورات شما پیروی کند. به جای اینکه صبر کنید تا این رابطه به شما لطمه بزند زودتر آن را به هم بزنید.


  مهر:


  امروز برای شما سخت است که نظم و ترتیب همیشگی*تان را حفظ کنید، برای اینکه تفییرات غیر منتظره*ای در برنامه*های شما به وقوع پیوسته است که کارکردن بر اساس برنامه*های اصلی*تان را غیرممکن ساخته است. اما به جای اینکه سعی کنید روی موضوعاتی که نمی*توانید تغییرشان دهید کار کنید، یک روش جدید برگزینید. ظرف یک یا دو روز آینده الگوهای کهنه*تان را کنار بگذارید. وقتی که این چرخه شکسته بشود، شما باید با روشی متفاوت همه چیز را به حالت اول برگردانید.


  آبان:


  حواستان جمع باشد که برنامه*هایتان را بر اساس احساسات بی*ثبات خود پایه*ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه*های شما به هم می*ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می*خواهید به دست بیاورید تمرکز نکرده*اید، تفریح کردن نیز فکر خوبی است. به جای اینکه تلاش کنید چیز خیلی متفاوتی را به دست بیاورید، فکر کنید ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.


  آذر:


  امروز باید خیلی حواستان جمع باشد، برای اینکه اعتماد به نفس بیش از اندازه*ای که دارید باعث می*شود که فرصت خیلی پیش پا افتاده*ای که زیاد هم مهم نیست به نظر شما خیلی عالی بیاید. خلاق بودن و سازنده بودن صفات خوبی هستند، اما نباید تلاشهای گذشته*تان را ضایع کنید.


  دی:


  امروز شما واقعاً می*خواهید ایده*هایتان را برای خود نگه دارید، برای اینکه خورشید نورانی در حالی که در هفتمین خانه*تان در ارتباط با دوستانتان قرار دارد از اورانوس اشعه*هایی را می*گیرد. اینک در زندگی شما مانعی برای فعالیتهایتان وجود ندارد، بنابراین فعالیت کردن بر اساس ایده*های خوبتان کار سختی نیست. حتی اگر برنامه*هایتان را روی کاغذ نیاورده*اید و خوب بررسی شان نکرده*اید ولی به جلو رفته و آنها را مطرح کنید. به احتمال زیاد دیگران هوش و بصیرت شما را خواهند دید و به خاطر تلاشهایتان ازتان حمایت خواهند کرد.


  بهمن:


  شما امروز می*توانید در خرج و مخارجتان تغییراتی ایجاد کرده و راهی را پیدا کنید که فشار مشکلاتی که بر دوشتان سنگینی می*کند را کم کنید. اگر شما به واسطه اصلاحات بسیار کم اما مهمی که در روش پول خرج کردنتان ایجاد کرده*اید ولخرجی*هایتان را کمتر کنید، به زودی می*توانید نتایج مثبت آن را ببینید.


  اسفند:


  امروز برای شما روزی پر از اتفاقات عجیب است. در حالی که اورانوس طی سالهای اخیر مدام دور و بر نشانه شما می*چرخیده، شما سهم زیادی از این اتفاقات هیجان*انگیز داشته*اید و آنها را وارد زندگی شخصی خود کرده*اید. حالا که این تغییرات شما را به اوج رسانده*اند، هر مانع دیگری را که جلوی شما را می*گیرد و شما را از زندگی کردن با استفاده از بهترین استعدادهایتان باز می*دارد، از بین ببرید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 8. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز شنبه 24 تیر ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۱

  فروردین:


  امروز نباید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید، فقط آنها را همانگونه که هستند ابراز کنید. از طرف دیگر فراموش نکنید که درست نیست هر چیزی که در ذهنتان دارید را بیان کنید. بعضی از حس*ها در انسان وجود دارند که نباید در موردشان با کسی صحبت کرد. اگر قبل از اینکه به نتایج کارهایتان فکر کنید، در مورد تمام نیازها و خواسته*هایتان با دیگران حرف بزنید، مطمئناً به دردسر خواهید افتاد.


  اردیبهشت:


  تازگیها به شما فرصت ویژه*ای داده شده است. اگر شما وظایفتان را انجام داده و منتظر هستید، باز هم باید بدانید که برای استفاده کردن از این فرصت چه کارهایی باید انجام بدهید. البته شما عاقل*تر شده*اید چون یاد گرفته اید از اتفاقاتی که در گذشته پیش آمده درس بگیرید. اما اگر خیلی سریع از این یافته*های خود استفاده نکنید، فرصتی را که به شما رو آورده را برای همیشه از دست خواهید داد.


  خرداد:


  رویدادهای غیر منتظره*ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده*تان بیمناک کرده است، اما اگر شما تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته*اید، تغییراتی که شما آرزویش را داشته*اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقاً به شکلی که شما تصور می*کرده*اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید.


  تیر:


  شما نسبت به قبل شجاع*تر شده*اید، برای اینکه تصمیم گرفته*اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که یگران مممکن است بگویند یا فکر کنند نگران نیستید؛ قضاوتهای یک نفر دیگر باعث عقب نشینی کردن شما نمی*شود. امروز روز خوش شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلاً برای خودتان تعیین کرده بودید تبعیت نکنید.


  مرداد:


  امروز نظر شما در مورد عشق کمی غیر عادی به نظر می*رسد، برای آنکه چیزهای که قبلاً شما را هیجان زده می*کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی*کنند. شما لزوماً دیگر به عشقهای سطحی علاقه*ای ندارید؛ رابطه*های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می*شود. به جای اینکه بر پایه عادتهایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی*تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست*یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می*شوید که عشقی که در جستجویش هستید همین نزدیکی*هاست.


  شهریور:


  شما در حال حاضر نمی*توانید به اندازه*ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می*رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می*آید، همه دور و بری*هایتان غیبشان می*زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی*میلی*های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است. اما هنوز هم نیازی نیست فرد دیگری را مجبور کنید تا از دستورات شما پیروی کند. به جای اینکه صبر کنید تا این رابطه به شما لطمه بزند زودتر آن را به هم بزنید.


  مهر:


  امروز برای شما سخت است که نظم و ترتیب همیشگی*تان را حفظ کنید، برای اینکه تفییرات غیر منتظره*ای در برنامه*های شما به وقوع پیوسته است که کارکردن بر اساس برنامه*های اصلی*تان را غیرممکن ساخته است. اما به جای اینکه سعی کنید روی موضوعاتی که نمی*توانید تغییرشان دهید کار کنید، یک روش جدید برگزینید. ظرف یک یا دو روز آینده الگوهای کهنه*تان را کنار بگذارید. وقتی که این چرخه شکسته بشود، شما باید با روشی متفاوت همه چیز را به حالت اول برگردانید.


  آبان:


  حواستان جمع باشد که برنامه*هایتان را بر اساس احساسات بی*ثبات خود پایه*ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه*های شما به هم می*ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می*خواهید به دست بیاورید تمرکز نکرده*اید، تفریح کردن نیز فکر خوبی است. به جای اینکه تلاش کنید چیز خیلی متفاوتی را به دست بیاورید، فکر کنید ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.


  آذر:


  امروز باید خیلی حواستان جمع باشد، برای اینکه اعتماد به نفس بیش از اندازه*ای که دارید باعث می*شود که فرصت خیلی پیش پا افتاده*ای که زیاد هم مهم نیست به نظر شما خیلی عالی بیاید. خلاق بودن و سازنده بودن صفات خوبی هستند، اما نباید تلاشهای گذشته*تان را ضایع کنید.


  دی:


  امروز شما واقعاً می*خواهید ایده*هایتان را برای خود نگه دارید، برای اینکه خورشید نورانی در حالی که در هفتمین خانه*تان در ارتباط با دوستانتان قرار دارد از اورانوس اشعه*هایی را می*گیرد. اینک در زندگی شما مانعی برای فعالیتهایتان وجود ندارد، بنابراین فعالیت کردن بر اساس ایده*های خوبتان کار سختی نیست. حتی اگر برنامه*هایتان را روی کاغذ نیاورده*اید و خوب بررسی شان نکرده*اید ولی به جلو رفته و آنها را مطرح کنید. به احتمال زیاد دیگران هوش و بصیرت شما را خواهند دید و به خاطر تلاشهایتان ازتان حمایت خواهند کرد.


  بهمن:


  شما امروز می*توانید در خرج و مخارجتان تغییراتی ایجاد کرده و راهی را پیدا کنید که فشار مشکلاتی که بر دوشتان سنگینی می*کند را کم کنید. اگر شما به واسطه اصلاحات بسیار کم اما مهمی که در روش پول خرج کردنتان ایجاد کرده*اید ولخرجی*هایتان را کمتر کنید، به زودی می*توانید نتایج مثبت آن را ببینید.


  اسفند:


  امروز برای شما روزی پر از اتفاقات عجیب است. در حالی که اورانوس طی سالهای اخیر مدام دور و بر نشانه شما می*چرخیده، شما سهم زیادی از این اتفاقات هیجان*انگیز داشته*اید و آنها را وارد زندگی شخصی خود کرده*اید. حالا که این تغییرات شما را به اوج رسانده*اند، هر مانع دیگری را که جلوی شما را می*گیرد و شما را از زندگی کردن با استفاده از بهترین استعدادهایتان باز می*دارد، از بین ببرید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 9. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز یک شنبه 25 تیر ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز یک شنبه 25 تیر ۱۳۹۱

  فروردین:


  اگر دیروز پا را از گلیمتان درازتر کرده باشید امروز لازم است تلاشی مضاعف کرده تا امواج منفی باقیمانده را از ذهنتان بیرون کنید. مطمئناً شما نمی خواهید اوضاع بدتر شود، بنابراین باید رفتارتان آرام تر شود، انگار که دارید روی پوسته تخم مرغ راه می روید. لازم نیست گذشته را جبران کنید؛ فقط قبل از اینکه شروع به کار کردن کنید، نسبت به احساسات و عواطف مردم دیگر آگاهی حاصل کنید.


  اردیبهشت:


  امروز حدسیات شما کاملاٌ درست هستند و باعث پدیدار شدن تلاشی مضاعف در شما می شوند، بنابراین تهیه کردن یک لیست از وظایفی که باید تمام کنید فکر عاقلانه ای است. اما فقط نوشتن اهدافتان کافی نیست. بلکه شما ابتدا باید خودتان را آماده کنید و بعد تمام چیزهایی را که برای رسیدن به هدفها بهتان کمک می کنند را وارد لیست کنید.


  خرداد:


  امروز شما مجبور هستید که کارهایتان را تمام کنید و واقعاٌ از ته قلب نمی خواهید که این کار را بکنید و به خاطر همین کیفیت کار شما پایین آمده است. حتی اگر زمانی که تصمیم به انجام دادن کاری می گیرید قصد و نیتتان خوب باشد، اگر متوجه بشوید که باید بدون داشتن ساعتی برای تفریح فقط کار کنید مطمئناً خسته خواهید شد. متأسفانه اگر امروز بخواهید از انجام دادن وظایفتان امتناع کنید اوضاع از اینی که هست هم بدتر خواهد شد.


  تیر:


  با وجود اینکه امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی بگذرانید ولی ممکن است یکی از دوستان نزدیک یا همسرتان پیش شما آمده و یک پیشنهاد جدی بهتان بدهد. وقتی که شما می فهمید گرفتاری های شما می تواند باعث به وجود آمدن یک اختلاف مهم بین شما و کسی که دوستش دارید بشود، گفتن جواب نه خیلی برایتان سخت می شود. شما معمولاً هیچ کمکی را از دیگران دریغ نمی کنید، اما فراموش نکنید که به خودتان هم توجه کنید.


  مرداد:


  حتی اگر دوست دارید که در جستجوی یک عشق یا خلق کردن چیزی بخصوص باشید، این کارها مستلزم داشتن زمان خالی است. امور مهمی وجود دارند که باید بهشان رسیدگی شود، کارهای بسیاری برای تکمیل شدن وجود دارند و قولهایی نیز داده اید که باید بهشان عمل کنید. اما زندگی خود را محدود نکرده و خودتان را از لذت بردن محروم نکنید. درعین مسئولیت پذیر بودن باید زمانی را به استراحت و شادی کردن اختصاص بدهید.


  شهریور:


  اگر شما تازگیها درس جدیدی در مورد خویشتن داری یاد گرفته باشید، ممکن است واکنش نامعقولی نشان داده و به سختی اما خیلی زود از موضع خود پایین بیایید. با وجود این اکنون که شما از لاک خود بیرون آمده اید، برایتان بسیار حیاتی است که خیلی سریع دچار نوسان نشوید. اگر اجازه بدهید که عقل شما رهنمایتان باشد، شادتر خواهید شد و انجام دادن یک فعالیت عملی می تواند به کمتر شدن آشفتگی هایتان کمک کند.


  مهر:


  شاید شما دوست نداشته باشید به اندازه ای که امروز احساس می کنید جدی باشید، برای اینکه دلتان می خواهد شادیهایتان بیشتر باشد. با وجود این شما باید با این واقعیت کنار بیایید که شاید این خصوصیتتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نکند. اگر شما سعی کنید که از احساساتتان فرار کنید فقط بیشتر ناامید خواهید شد. ایده های خود را مطرح کنید و فراست ذهن غیر استدلالی خود را باور داشته باشید.


  آبان:


  بعضی از روزها شما واقعاً دلتان می خواهد با حوادثی که پیش می آیند به تنهایی مقابله کنید. اما امروز بهتر است که برنامه ریزی کرده و بعد شروع به کار کنید. در اولویت قرار دادن کارهایی که می خواهید تمام کنید اکنون می تواند اولین قدمی باشد که برمی دارید. زمانی را برای هریک وظایف و قرار ملاقاتهایتان اختصاص بدهید و بعد به سراغ کار بعدی بروید. شما در طول روز، امروز و یا فردا هر وقت که خواستید می توانید به عقب برگشته و کارهای ناتمام خود را تمام کنید.


  آذر:


  شما امروز وقتی به خرج و مخارجتان نگاه می کنید با واقعیت تلخی مواجه می شوید، برای اینکه فراموش کرده اید که بین درآمدتان و صورت حسابهاتان تعادل ایجاد کنید. اما شما می توانید با تمرکز داشتن این شرایط را اصلاح کنید. اما اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید امکان دارد این اتفاق ساده تبدیل به یک مشکل واقعی شود.


  دی:


  امروز ماه وارد نشانه شما شده و باعث می شود شما سرحال تر بشوید، اما بی توجهی کردن به احاساتتان می تواند بیشتر از مطرح کردن آن با دیگران ایجاد دردسر کند. سعی نکنید عکس العمل های فرد دیگری را کنترل کنید؛ فقط به آنها هم اجازه بدهید که احساسات خود را بیان کنند. فراموش نکنید پیشرفت کردن شما در درجه اول اهمیت قرار دارد.


  بهمن:


  شما امروز سعی می کنید بخشی از اطلاعاتی که دارید را از دیگران مخفی کنید، اما این موضوع باعث می شود اطرافیان شما ناراحت شوند. بهتر است که روشتان را تغییر داده و آنها را همان طوری که هست به دیگران هم بگویید. هر کاری که شما یا اطرافیانتان از انجام دادنش کوتاهی کرده اید، خیلی زود آشکار خواهند شد و اکنون اگر این کارها انجام شوند، مشکلات بیشتر خواهد شد. الان صداقت داشتن بهترین سیاست است.


  اسفند:


  شما امروز می توانید در محل کار روی دوستان و همکارانتان حساب کنید، برای اینکه آنها به شما کمک خواهند کرد. اما نباید از آنها درخواستهای اضافی داشته باشید و شانس خودتان را از دست بدهید. داشتن روابطی معقول با دیگران برای شما بسیار حیاتی است، برای اینکه وقتی که شما نمی توانید کاری را به تنهایی انجام دهید کمکهای آنها باعث می شود که کارتان خیلی راحت تر شود.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 10. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز دو شنبه 26 تیر ۱۳۹۱

  [B]فال و طالع بینی روز دو شنبه 26 تیر ۱۳۹۱
  [/B]
  فروردین:


  اگر دیروز پا را از گلیمتان درازتر کرده باشید امروز لازم است تلاشی مضاعف کرده تا امواج منفی باقیمانده را از ذهنتان بیرون کنید. مطمئناً شما نمی خواهید اوضاع بدتر شود، بنابراین باید رفتارتان آرام تر شود، انگار که دارید روی پوسته تخم مرغ راه می روید. لازم نیست گذشته را جبران کنید؛ فقط قبل از اینکه شروع به کار کردن کنید، نسبت به احساسات و عواطف مردم دیگر آگاهی حاصل کنید.


  اردیبهشت:


  امروز حدسیات شما کاملاٌ درست هستند و باعث پدیدار شدن تلاشی مضاعف در شما می شوند، بنابراین تهیه کردن یک لیست از وظایفی که باید تمام کنید فکر عاقلانه ای است. اما فقط نوشتن اهدافتان کافی نیست. بلکه شما ابتدا باید خودتان را آماده کنید و بعد تمام چیزهایی را که برای رسیدن به هدفها بهتان کمک می کنند را وارد لیست کنید.


  خرداد:


  امروز شما مجبور هستید که کارهایتان را تمام کنید و واقعاٌ از ته قلب نمی خواهید که این کار را بکنید و به خاطر همین کیفیت کار شما پایین آمده است. حتی اگر زمانی که تصمیم به انجام دادن کاری می گیرید قصد و نیتتان خوب باشد، اگر متوجه بشوید که باید بدون داشتن ساعتی برای تفریح فقط کار کنید مطمئناً خسته خواهید شد. متأسفانه اگر امروز بخواهید از انجام دادن وظایفتان امتناع کنید اوضاع از اینی که هست هم بدتر خواهد شد.


  تیر:


  با وجود اینکه امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی بگذرانید ولی ممکن است یکی از دوستان نزدیک یا همسرتان پیش شما آمده و یک پیشنهاد جدی بهتان بدهد. وقتی که شما می فهمید گرفتاری های شما می تواند باعث به وجود آمدن یک اختلاف مهم بین شما و کسی که دوستش دارید بشود، گفتن جواب نه خیلی برایتان سخت می شود. شما معمولاً هیچ کمکی را از دیگران دریغ نمی کنید، اما فراموش نکنید که به خودتان هم توجه کنید.


  مرداد:


  حتی اگر دوست دارید که در جستجوی یک عشق یا خلق کردن چیزی بخصوص باشید، این کارها مستلزم داشتن زمان خالی است. امور مهمی وجود دارند که باید بهشان رسیدگی شود، کارهای بسیاری برای تکمیل شدن وجود دارند و قولهایی نیز داده اید که باید بهشان عمل کنید. اما زندگی خود را محدود نکرده و خودتان را از لذت بردن محروم نکنید. درعین مسئولیت پذیر بودن باید زمانی را به استراحت و شادی کردن اختصاص بدهید.


  شهریور:


  اگر شما تازگیها درس جدیدی در مورد خویشتن داری یاد گرفته باشید، ممکن است واکنش نامعقولی نشان داده و به سختی اما خیلی زود از موضع خود پایین بیایید. با وجود این اکنون که شما از لاک خود بیرون آمده اید، برایتان بسیار حیاتی است که خیلی سریع دچار نوسان نشوید. اگر اجازه بدهید که عقل شما رهنمایتان باشد، شادتر خواهید شد و انجام دادن یک فعالیت عملی می تواند به کمتر شدن آشفتگی هایتان کمک کند.


  مهر:


  شاید شما دوست نداشته باشید به اندازه ای که امروز احساس می کنید جدی باشید، برای اینکه دلتان می خواهد شادیهایتان بیشتر باشد. با وجود این شما باید با این واقعیت کنار بیایید که شاید این خصوصیتتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نکند. اگر شما سعی کنید که از احساساتتان فرار کنید فقط بیشتر ناامید خواهید شد. ایده های خود را مطرح کنید و فراست ذهن غیر استدلالی خود را باور داشته باشید.


  آبان:


  بعضی از روزها شما واقعاً دلتان می خواهد با حوادثی که پیش می آیند به تنهایی مقابله کنید. اما امروز بهتر است که برنامه ریزی کرده و بعد شروع به کار کنید. در اولویت قرار دادن کارهایی که می خواهید تمام کنید اکنون می تواند اولین قدمی باشد که برمی دارید. زمانی را برای هریک وظایف و قرار ملاقاتهایتان اختصاص بدهید و بعد به سراغ کار بعدی بروید. شما در طول روز، امروز و یا فردا هر وقت که خواستید می توانید به عقب برگشته و کارهای ناتمام خود را تمام کنید.


  آذر:


  شما امروز وقتی به خرج و مخارجتان نگاه می کنید با واقعیت تلخی مواجه می شوید، برای اینکه فراموش کرده اید که بین درآمدتان و صورت حسابهاتان تعادل ایجاد کنید. اما شما می توانید با تمرکز داشتن این شرایط را اصلاح کنید. اما اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید امکان دارد این اتفاق ساده تبدیل به یک مشکل واقعی شود.


  دی:


  امروز ماه وارد نشانه شما شده و باعث می شود شما سرحال تر بشوید، اما بی توجهی کردن به احاساتتان می تواند بیشتر از مطرح کردن آن با دیگران ایجاد دردسر کند. سعی نکنید عکس العمل های فرد دیگری را کنترل کنید؛ فقط به آنها هم اجازه بدهید که احساسات خود را بیان کنند. فراموش نکنید پیشرفت کردن شما در درجه اول اهمیت قرار دارد.


  بهمن:


  شما امروز سعی می کنید بخشی از اطلاعاتی که دارید را از دیگران مخفی کنید، اما این موضوع باعث می شود اطرافیان شما ناراحت شوند. بهتر است که روشتان را تغییر داده و آنها را همان طوری که هست به دیگران هم بگویید. هر کاری که شما یا اطرافیانتان از انجام دادنش کوتاهی کرده اید، خیلی زود آشکار خواهند شد و اکنون اگر این کارها انجام شوند، مشکلات بیشتر خواهد شد. الان صداقت داشتن بهترین سیاست است.


  اسفند:


  شما امروز می توانید در محل کار روی دوستان و همکارانتان حساب کنید، برای اینکه آنها به شما کمک خواهند کرد. اما نباید از آنها درخواستهای اضافی داشته باشید و شانس خودتان را از دست بدهید. داشتن روابطی معقول با دیگران برای شما بسیار حیاتی است، برای اینکه وقتی که شما نمی توانید کاری را به تنهایی انجام دهید کمکهای آنها باعث می شود که کارتان خیلی راحت تر شود.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.