کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نظر علی مطهری در مورد فیلم جیرانی

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۱ [ ۲۱:۳۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    250 Experience Points
    سپاس ها
    13
    سپاس شده 86 در 60 پست
    حالت من
    Moteajeb

Icon2007 نظر علی مطهری در مورد فیلم جیرانی

علی مطهری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در بخشی از اظهارات امروز خود در مجلس در جمع خبرنگاران گفت: «اعضای کمیسیون شب گذشته به تماشای «من مادر هستم» *نشستند. تصمیم واحدی گرفته نشد و هر یک از اعضا صرفا به بیان نظرات خود پرداختند.»

او در ادامه گفت: «این فیلم مجموعه*ای از نکات مثبت و منفی است. پیام فیلم این است که بی*بندو باری و بی*توجهی به ضوابط اسلامی و روابط خانوادگی و روابط زن و مرد می*تواند به یک سری فجایع منجر شود.»

مطهری ادامه داد: «نکته*ای که در فیلم وجود دارد آنکه دختری که این بلا*ها سرش می*آید و بعد هم خودش مرتکب گناه می*شود، خودش را بی*گناه جلوه می*دهد.»

عضو کمیسون فرهنگی مجلس گفت: «قصاص در این فیلم به گونه*ای به تصویر کشیده شده است که گویی حکمی ظالمانه است و این زیرسوال بردن یک حکم اسلامی است در حالی که فردی که اعدام می*شود هم خودش مقصر است.»

او در ادامه گفت: «یک مشکل ریشه*ای نیز در ارشاد وجود دارد که فیلمنامه*ها در ارشاد به طور دقیق بررسی نمی*شود. آن را برای مجوز به ارشاد می*برند و مجوز می*گیرند ولی آن چیزی در عمل ساخته می*شود، چیز دیگری است و بعد هم می*گویند چون هزینه زیادی برای آن صرف شده و باید تهیه*کننده هزینه*ها را برگرداند، پس باید فیلم اکران شود.»

2. کاربر روبرو از پست مفید *mahdis masterpis* سپاس کرده است .

maneli (چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)