*ضرر*تر است و بهتر است بیشتر در وعده*های غذایی از آن استفاده كنید. 1- سینه مرغ را تكه*تكه كنید در زعفران یا آبلیمو و نمك و فلفل بخوابانید. بعد از چند ساعت آنها را به سیخ چوبی بزنید و در تابه سرخ كنید. در تابه را به* مدت یك ربع ببندید تا مرغ مغزپخت شود. سپس آن را با برنج و سبزیجات سرو كنید. redirect.php?a=forums.pichak.net/attachment.php?attachmentid=247&stc=1&d=1342794589 2- سینه مرغ را باریك*باریك ببرید،" /> خلاقیت با گوشت سفید!
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خلاقیت با گوشت سفید!

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۸:۱۶]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 65.0%
    دستاوردها:
    Created Album picturesCreated Blog entryTagger First ClassThree FriendsOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    27
    سپاس ها
    2,982
    سپاس شده 2,543 در 1,268 پست
    حالت من
    Khejalati

Post خلاقیت با گوشت سفید!

درباره فواید جایگزین كردن گوشت سفید با قرمز در رژیم غذایی چیزهایی شنیده*اید. گوشت سفید كم*ضرر*تر است و بهتر است بیشتر در وعده*های غذایی از آن استفاده كنید.

1- سینه مرغ را تكه*تكه كنید در زعفران یا آبلیمو و نمك و فلفل بخوابانید. بعد از چند ساعت آنها را به سیخ چوبی بزنید و در تابه سرخ كنید. در تابه را به* مدت یك ربع ببندید تا مرغ مغزپخت شود. سپس آن را با برنج و سبزیجات سرو كنید.

2- سینه مرغ را باریك*باریك ببرید، آردسوخاری بزنید و در روغن سرخ كنید. كمی پاستا بپزید و با كمی پنیر و آویشن كنار مرغ سرو كنید.

3- یك سینه مرغ را بپزید و خرد كنید. آن را با 2 عدد سیب*زمینی پخته متوسط و 2 قاشق غذاخوری سس مایونز مخلوط كنید و با كمی كاهو یا اسفناج خام سرو كنید.

4- سینه مرغ را تكه*تكه كنید و در مقداری آرد گندم بغلتانید. 2 تخم*مرغ را در كاسه بزنید و گوشت مخلوط به آرد را در تخم*مرغ بزنید و بعد به آرد سوخاری آغشته كنید. این تكه*ها را در روغن سرخ كنید و با سس كچاب میل كنید.

5- سینه مرغ را باریك ببرید و روی كباب*پز كباب كنید. كمی نمك و فلفل سیاه روی آن بپاشید و با كمی آبلیمو آن را مزه*دار كنید. این غذای رژیمی را می*توانید با سبزیجات تازه سرو كنید.

6- سینه* مرغ را باریك ببرید و كباب یا سوخاری كنید. روی آن فلفل دلمه*ای، گوجه*فرنگی و ریحان تازه بچینید و كمی پنیر پیتزا روی آن بپاشید. سپس آن را چند دقیقه در فر بگذارید تا پنیر آب شود.
    تصاویر پیوست شده

..*
    روی لینک تاپیک های زیر کلیک و حتما مطالعه کنید *..

"اطلاعيه و اخبار انجمنها"قوانین انجمن"

Hidden Content

برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها لطفا فقط از دکمه سپاس استفاده کنید

هنگام زدن تاپیک دقت کنید تاپیک تکراری نباشد

2. کاربر روبرو از پست مفید دنیای خاموش من سپاس کرده است .

وکیل (جمعه ۳۰ تیر ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع