نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دانلود رمان چشم هایی به رنگ عسل

مدیر بازنشسته

آخرین بازدید
    امروز [ ۰۹:۰۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryCreated Album picturesRecommendation Second ClassTagger First Class1 year registered
    نوشته های وبلاگ
    17
    سپاس ها
    33
    سپاس شده 1,714 در 966 پست

دانلود رمان چشم هایی به رنگ عسل

رمان چشم هایی به رنگ عسل

دانلود رمان چشم هایی به رنگ عسل اثر زهره کلهر

بخشی از این رمان :

پلکهایم را بسختی روی هم فشردم و با عصبانیت ، سعی کردم که بخوابم .دقایق کند و کشدار می گذرند ، سرم به اندازه چند کیلو سنگین شده است! این بی خوابی های شبانه، گاهی گریبانم را می گیرد و بشدت کلافه ام می کند .پلکهای متورمم را به زحمت می گشایم و بساعتی که روی میز کنار تخت قرار دارد، نگاه می کنم.آه از نهادم بلند میشود ! دو و سی و پنج دقیقه بامداد را نشان می دهد و این به آن معناست که تلاش نفسگیر من برای خوابیدن ، بی نتیجه مانده است!
    چاره ای نداشتم، بدن خسته ام را تکانی دادم و از روی میز، بسته قرصی را برداشته و یکی از آنها را از جلد خارج می کنم و با جرعه ای آب ، به زحمت می بلعم . دستی به چشمهای ملتهبم می کشم .صدای نفسهای آرام و منظمی که از کنارم به گوش می رسد ، باعث میشود که با بی حالی غلتی بزنم و به موجودی که در کنارم آرمیده است ، نگاه کنم .دستم را تکیه گاه سر قرار می دهم و به صورت معصومش که زیر تابش اشعه های چراغ،زیباتر به نظر می رسد، خیره میشوم .خدایا! چقدر این موجود پاک و دوست داشتنی برایم عزیز است صورتم را نزدیکش می برم، هرم نفسهای گرم و پر از آرامشش،پوستم را نوازش میکند و موی رها شده ام را به بازی می گیرد .با خود فکر می کنماگر لحظه ای او را نداشته باشم حتما از غصه خواهم مرد!)) اخمی که از این پندار در ابروهایم گره خورده،خیلی زود با بررسی اجزای صورتش ، تبدیل به لبخند عاشقانه ای میشود.

لینک دانلود رمان چشم هایی به رنگ عسل در پایین :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]
    اشک در چشمان من طوفان غم دارد ولی
    خنده بر لب میزنم تا کس نداد راز من

2. 2 کاربر از پست مفید niloofar سپاس کرده اند .

Eastern girl (یکشنبه ۳۰ تیر ۹۲),mina12MINA (پنجشنبه ۰۵ بهمن ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)