گران*ترین فرودگاه ایران

معاون اول رئیس جمهور گفت: پروژه فرودگاه رامسر، از زیباترین فرودگاه*های ایران بوده که بعد فرودگاه امام خمینی (ره) گران*ترین فرودگاه ایران است.
فارس: محمدرضا رحیمی ظهر امروز در سومین یادواره شهید خلبان حسین خلعتبری و 268 شهید این شهرستان گفت: امروز به بهانه یادواره این شهید گرانقدر در این خطه از بهشت رامسر گردهم آمدیم.

وی افزود: رامسر سرزمینی است پرشکوه که در پیشانی جغرافیایی عظیم و عزیز ایران اسلامی قرار گرفته با مردمانی سخت*کوش و دلبسته به اسلام و ولایت و قرآن.

رحیمی تصریح کرد: شهیدان خلعتبری، کشوری و شیرودی از نامداران این کشور هستند و رشادت*هایی برای این کشور انجام دادند که وصف نشدنی است.

معاون اول رئیس*جمهور اظهار داشت: شهید یعنی شهود و شهادت و مطمئن باشید که شهدا در این مراسم حاضر و واقف و شاهد بر اعمال ما هستند.

این مقام مسئول اعلام کرد: خداوند روح خود را در کالبد انسان دمیده و به این علت است که در هنگام فکر کردن به خداوند، ذهن به راحتی به سوی او پر می*کشد.

رحیمی گفت: خانواده*های معظم شهدا چه غم، چه باک از اینکه عزیزی از عزیزان شما به خیل شهدا پیوسته، شهدا در محضر خدا حاضرند.

وی بیان کرد: شهدا بر اعمال قهرمانان و ایثارگرانی که مانده*اند و دیگر همرزمانشان مهر شهادت خواهند زد.

رحیمی اعلام کرد: پروژه تصفیه*خانه در حال اتمام بوده و ان*شاءالله قبل از اتمام این ماه کاملا تکمیل و افتتاح می*شود.

این مسئول عنوان کرد: نام منطقه آزاد گردشگری زیبنده رامسر بوده و ان*شاءالله این نام برای این خطه محقق می*شود که به پروژه*ای مانند فرودگاه در حال ساخت و توسعه رامسر نیاز داشته و دارد.


منبع :سایت عصر خبر