کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ليزر موهاي زائد در خانه

 1. #1
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۲۶ دی ۹۱ [ ۱۷:۴۹]
  محل سکونت
  اردبیل
  نوشته ها
  57
  امتیاز
  359
  سطح
  1
  Points: 359, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 73.0%
  دستاوردها:
  250 Experience Points
  سپاس ها
  17
  سپاس شده 16 در 10 پست
  حالت من
  Ashegh

  Icon2008 ليزر موهاي زائد در خانه

  روش کار دستگاه*هاي ليزر موهاي زائد خانگي شبيه دستگاه*هاي ليزر موهاي زائد کلينيکي است با اين تفاوت که طوري طراحي شده*اند كه خطر کمتري براي استفاده خانگي داشته باشند و بتوان به سادگي از آنها استفاده كرد.

  افکارنیوز: دستگاه*هاي ليزر موهاي زائد خانگي که به تازگي وارد بازار ايران شده*اند، کاري شبيه به ليزر براي از بين بردن موهاي اضافي بدن مي*کنند. در اين دستگاه*ها از فناوري ipl استفاده شده است. Ipl فناوري جديدي در از بين بردن موهاي زائد است که در بيشتر سالن*هاي زيبايي هم از آن استفاده مي*شود...

  اين دستگاه*ها، پالس*هاي نوري را به ريشه موها مي*تابانند و باعث از بين رفتن آنها و كندشدن رشدشان مي*شوند. انواعي از ليزرهاي خانگي موجود در بازار براي از بين بردن موي صورت مناسب نيستند و برخي از آنها براي اصلاح موي ناحيه تناسلي طراحي نشده*اند بنابراين بايد هنگام خريد، نياز خود را از چنين وسيله*اي در نظر بگيريد. در مورد اين دستگاه*هاي تازه*وارد که قيمتشان هم بالاست (بين يک تا سه ميليون تومان)، حرف*وحديث*هاي بسياري وجود دارد. به همين دليل به سراغ دکتر رضا رباطي، متخصص پوست و مو و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي رفتيم تا بدانيم که خريد ليزر موهاي زائد خانگي به درد چه کساني مي*خورد و به درد چه کساني نمي*خورد.

  روش كار دستگاه*هاي ليزر موهاي زائد خانگي با انواع کلينيکي*شان تفاوت زيادي دارد؟

  روش کار دستگاه*هاي ليزر موهاي زائد خانگي شبيه دستگاه*هاي ليزر موهاي زائد کلينيکي است با اين تفاوت که طوري طراحي شده*اند كه خطر کمتري براي استفاده خانگي داشته باشند و بتوان به سادگي از آنها استفاده كرد. متاسفانه انواع نامرغوبي از اين دستگاه*ها هم در بازار وجود دارد که به هيچ*وجه شبيه ليزر عمل نمي*کنند بنابراين اگر قصد خريد چنين محصولي داريد، حتما از ميان مارک و نشان*هاي معتبر جهاني انتخاب کنيد.

  آيا استفاده از اين دستگاه*ها براي خانم*هاي باردار يا شيرده مي*تواند خطرناك باشد؟

  تا به حال از نظر تئوري ثابت نشده نور ليزر يا اين دستگاه*هاي خانگي اثر منفي چشمگيري بر جنين يا مادر شيرده داشته باشد. البته ليزردرماني براي رفع موهاي زائد، چه در خانه و چه در کلينيک، درماني است و ممکن است باعث ايجاد استرس و اضطراب در افراد مختلف شود. به همين دليل و از آنجا که ليزر موهاي زائد، نوعي درمان اختياري محسوب مي*شود، بهتر است مادران باردار و شيرده براي پيشگيري از ايجاد مشکل احتمالي، از انجام چنين کاري صرف*نظر کنند. اگر خانمي اصرار به اين کار دارد، بهتر است با پزشك معالجش مشورت كند.

  آيا مي*توان از اين دستگاه*ها براي از بين بردن موي زائد تمام نقاط بدن استفاده كرد؟

  اين به نوع دستگاه ليزر خانگي بستگي دارد و اگر در دفترچه دستگاه تاکيد شده آن را مثلا براي صورت، سينه يا ناحيه تناسلي استفاده نکنيد، حتما اين توصيه را جدي بگيريد چون ممکن است پالس*هاي نوري آن دستگاه براي اين نواحي بدن مناسب نباشند اما اگر محدوديت مصرفي در دفترچه ذکر نشده بود،* مي*توان از آن براي از بين بردن موهاي زائد تمام قسمت*هاي بدن کمک گرفت.

  استفاده از عينک مخصوص يا دستکش هنگام استفاده از ليزرهاي خانگي لازم است؟

  به نوع دستگاه بستگي دارد. اگر لزومي به انجام اين کار وجود داشته باشد، حتما کارخانه توليدکننده، يک عينک يا دستکش همراه محصولش ارائه مي*دهد و روش استفاده از آنها را در دفترچه يا سي*دي آموزشي*اش عنوان مي*کند. اگر عينکي همراه محصول وجود داشت، حتما بايد از آن هنگام کار با دستگاه استفاده كرد تا عارضه چشمي پيش نيايد.

  آيا امکان سوختن پوست با استفاده از اين دستگاه*ها وجود دارد؟

  بله، يکي از شايع*ترين عارضه*هاي پوستي ليزر، سوختگي است. اگر در استفاده از ليزرهاي کلينيکي يا خانگي دقت* نشود، ممکن است پوست فرد دچار سوختگي شود. به همين دليل قبل از استفاده حتما بايد به دقت برنامه*هاي سي*دي آموزشي دستگاه را ديد يا روش کار آن را در دفترچه* راهنما مطالعه كرد.

  آيا خود افراد هم مي*توانند شخصا از دستگاه*هاي ليزر خانگي استفاده کنند يا فرد ديگري بايد اين کار را برايشان انجام دهد؟

  اين دستگاه*ها براي استفاده فردي مناسب هستند. يعني هرکسي مي*تواند به تنهايي و بدون کمک ديگران در خانه از آنها استفاده کند.

  ميزان اثربخشي اين ليزرهاي خانگي با انواع کلينيکي*شان برابري مي*کند؟

  ليزردرماني کلينيکي روشي براي از بين بردن تقريبا دائمي موهاي زائد است يعني مي*توان ادعا کرد اين موها در روش کلينيکي ليزر هم صددرصد از بين مي*روند. البته مي*توان مطمئن بود که با ليزر موهاي زائد، سرعت رشد و تعداد آنها به مراتب کمتر از قبل مي*شود. در مورد ليزرهاي خانگي هم هدف همين کم کردن نياز به اصلاح موهاي زائد است. از آنجا که ليزرهاي خانگي سابقه چنداني ندارد، هنوز کمي براي اظهارنظر قطعي يا جبهه*گيري مثبت و منفي در مورد آنها زود است. بايد افراد مختلفي با جنس و نوع مو و پوست*هاي متفاوت تجربه استفاده از اين دستگاه را بيان کنند تا بتوان گفت مي*توان اثربخشي آنها را دقيقا برابر با ليزرهاي کلينيکي دانست يا خير.

  آيا شما خريد اين ليزرهاي خانگي را به تمام خانم*ها توصيه مي*کنيد يا نه؟

  خريد اين دستگاه*ها کاملا انتخابي است. اگر خانمي موهاي زائد بسيار زيادي در ناحيه صورت، دست*ها يا پاهاي خود دارد، ليزر خانگي از وسايل اصلاح قديمي*تر براي او مناسب*تر است اما تهيه اين محصول براي افراد کم*مو يا آنهايي که حداکثر سالي ۲بار براي ليزر موهاي زائد خود به کلينيک مراجعه مي*کنند، ضرورتي ندارد. ضمن اينکه اين دستگاه*ها به تازگي وارد کشور شده*اند و بهتر است تا اطمينان از عملکرد و اثربخشي آنها، براي خريدشان عجله نكرد.

  آيا نكته خاصي وجود دارد که رعايت آن قبل يا بعد از ليزر مو با اين دستگاه*هاي خانگي ضروري باشد؟

  بهتر است قبل از ليزر، حتما پوست تميز، خشک و عاري از هرگونه لوازم آرايشي يا کرم باشد. بعد از ليزر هم بايد تا چند ساعت يا يک روز، *البته در صورت امکان، پوست را در معرض نور آفتاب يا مواد آرايشي قرار نداد و آن را خشک و تميز نگه داشت.

 2. #2
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴ [ ۱۲:۴۸]
  نوشته ها
  1
  امتیاز
  23
  سطح
  1
  Points: 23, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست
  من خودم صورتم رو تو کلینیک لیزر دایود کردم که بعد از 5 جلسه موهای زائد صورتم کامل از بین رفت ,بخاطر همین تصمیم گرفتم کل بدنم رو لیزر کنم که هزینه اش خیلی بالا میشد,بخاطر همین تصمیم گرفتم لیزر خونگی بخرم,بعد از کلی تحقیق و از همه مهمتر اینکه لیزرش حتما دایود باشه ,و اینکه آی پی ال نباشه,چون قبلا ای پی ال رو انجام داده بودم و نتیجه نگرفته بودم,بالاخره لیزر خونگی تریا رو گرفتم ,و الان خیلی راضیم واقعا بعد از 8 جلسه استفاده موهام کامل از بین رفته.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •