فال روزانه _ مرداد _ 1391

موضوع: فال روزانه _ مرداد _ 1391

برچسب ها: فال, فال فردا, فال و طالع بینی, فال روز, فال روزانه, فال روزانه مرداد
 1. وکیل گفت:

  فال روزانه _ مرداد _ 1391

  لطفا در این تاپیک فال روزانه مرداد ماه 91 را درج کنید

  [B]فال و طالع بینی روز یکشنبه 1 مرداد ۱۳۹۱
  [/B]
  [B]فروردین[/B]: امروز حتی اگر به خودتان قول بدهید كه فعالیتهایتان را بیشتر كرده و سخت*تر كار كنید، باز هم نمی*توانید به خودتان كمك كنید. خوشبختانه شما چند ترفند دارید كه به كمك آنها می*توانید نسبت به شرایطی كه در حال حاضر دارید پرمشغله*تر و سازنده*تر شوید. به جای اینكه به دنبال خوشی و تفریح كردن باشید، اول وظایفتان را انجام دهید و بعد به سراغ تفریح كردن بروید. اگر بتوانید اعتماد دیگران را جلب كنید، احترام و اعتبار بیشتری كسب خواهید كرد.


  [B]اردیبهشت[/B]: شما حتی اگر دوست داشته باشید دیگران به خاص بودنتان اعتراف كنند، ولی دوست ندارید كه زیاد جلب توجه كنید. خورشید در چهارمین خانه شما قرار دارد و زمان مناسبی برای ماندن در خانه است. زمانی كه شما یاد گرفتید اصلاً خود را به خاطر تفكرات دیگران ناراحت نكنید، خواهید توانست كارهای عقب افتاده زیادی را به اتمام برسانید.


  [B]خرداد[/B]: امروز روز بخصوصی برای شما است؛ چون خورشید در سومین خانه شما (مكانی با هماهنگی كامل برای شما) كه مربوط به ارتباطات است قرار دارد. اما در حالی كه عطارد سیاره بخت شما خودش را با اورانوس سازگار می*كند، شما می*توانید امروز یك گفتگوی خیلی طولانی داشته باشید. حتی اگر شما فكر می*كنید كه همه چیز خوب پیش می*رود، اگر ندانید كه چه مواقعی باید سكوت اختیار كنید برای خودتان دردسر درست خواهید كرد.


  [B]تیر[/B]: كارهایی كه شما ماه قبل شروع كرده بودید اكنون باید جایگزین داشته*های قدیمی *شما بشوند. اگر شما سعی نكنید كه محركهای خود را پنهان كنید، با آرامش و محكم حركت كردن احساس بهتری در شما ایجاد می*كند و می*تواند موفقیت شما را در دراز مدت تضمین كند. هیچ كدام از حرفهایی كه شما می*خواهید بزنید از نظر دیگران غیر قابل قبول نیست.


  [B]مرداد[/B]: امروز خورشید مدت زمان زیادی در نشانه شما می*ماند و شما می*خواهید دیگران هم بفهمند كه این اتفاق چقدر شگفت*انگیز است. اما وقتی با دیگران صحبت می*كنید آنها خیلی زود خسته می*شوند. البته آنها به شما بی*اعتنایی نمی*كنند، بلكه فقط از محبتهای بی*جای شما نسبت به دیگران خسته شده*اند.


  [B]شهریور[/B]: شما امروز خیلی پرانرژی نیستید، برای اینكه زیاد مورد توجه واقع نشده*اید. اما احتمالاً موفقیتهای مهمی *كسب خواهید كرد. شما اكنون واقعاً آنقدر توانایی دارید كه بدانید دقیقاً چه حرفهایی می*خواهید بزنید و حتی این*گونه به نظر می*رسد كه شما توانایی خواندن فكر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت*های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت كرده و عجولانه تصمیم*گیری می*كنید و به نظر می*رسد كه اطلاعات زیادی دارید.


  [B]مهر[/B]: روزهایی كه در پیش رو دارید برای شما همراه با فعالیتهای اجتماعی زیادی هستند كه برای مدت زمان طولانی نیز ادامه می*یابند. اما با وجود این حتی اگر ذهن شما حول و حوش مسائل شخصی خانوادگی سیر كند باز هم می*توانید در محل كار مؤثر باشید. نباید همه چیز را به همه اطرافیانتان بگویید. بعضی از مسائل را فقط باید پیش خود نگه دارید. لبخندهای مرموز شما آنها را در شك و گمان نگه خواهد داشت.


  [B]آبان[/B]: در حالی كه اكثر مردم در حال برنامه*ریزی كردن برای تعطیلات خود می*باشند، شما اكنون قصد برنامه*ریزی كردن برای زندگی شخصی و كاری خود را دارید. خورشید در دهمین خانه شما كه مربوط به مسئولیتهای اجتماعی می*باشد قرار دارد، و الان وقت این رسیده كه وظایف كاری خود و وظایفتان نسبت به كسانی كه دوستشان دارید را انجام دهید. به جای اینكه همه تلاشتان را معطوف به كار كردن بكنید، زمانی را هم به كارهای ساده مثل بازی كردن اختصاص دهید.


  [B]آذر[/B]: شما امروز به راحتی می*توانید از احساسات خود آگاه شوید، برای اینكه شما در حالی كه از صحبت كردن دست كشیده*اید، به جای جنگ و دعوا كردن بر سر عواطفتان نسبت به آنها منطقی فكر می*كنید. در این صورت شما می*توانید هردو جهان خود را به بهترین شكل بسازید؛ در حالی كه مسائل عاطفی قدرتمندی را تجربه می*كنید، می*توانید میزان حساسیت خود را نیز ثابت كنید. اگر شما در مورد آنها صحبت كنید، باز هم می*توانید نسبت به آنها كمی *بی*اعتناتر شوید.


  [B]دی[/B]: شما امروز با یك نفر ارتباطی برقرار كرده*اید كه تمام حواستان را برانگیخته كرده، تمام قواعد معمول و عرفی را در هم شكسته و شما را كاملاً از انزوا خارج كرده است. توانایی خاص به وجود آوردن و خلق كردن چیزهای جدید و متفاوت، حتی اگر موضوعاتی غیر واقعی به نظر برسند، مسائلی هستند كه شما دوست دارید در مورد آنها با زوج خود صحبت كنید. هر قدر كه شما بیشتر در مورد افكارتان صحبت می*كنید، راه حل*های خیلی خوبی برای مشكلاتتان كشف می*شوند.


  [B]بهمن[/B]: این ماه مشكل اصل شما این است كه در حالی كه شما به طور هم زمان هم می*خواهید در زندگی خانوادگی شریك باشید و هم عضوی از یك گروه منسجم باشید، نمی*دانید كه چگونه این رفتار عجیب خود را توجیه كنید. گویی كه شما باید بخشی از اوقات فراغت خود را از دست بدهید تا بتوانید به چیزهایی كه آرزویش را داشتید نزدیك بشوید. سعی نكنید كه برای حل كردن این مشكل اقدام كنید. فقط روشی را پیدا كنید كه به واسطه آن بتوانید به راحتی با افراد دیگر تبادل نظر داشته باشید.


  [B]اسفند[/B]: نباید فكر كنید كه امروز هم مثل دیروز روز آرامی* خواهد بود، برای اینكه ماه در حال حاضر به اورانوس نزدیك می*شود، و شما را غرق در افكار ناراحت كننده می*كند. بعضی از ایده*های جدید شما مهم هستند، اما تا موقعی كه آنها را پرورش نداده*اید، تبدیل به واقعیت نمی*شوند. قبل از اینكه روزهای آرامی *كه در پیش رو دارید فرا برسند، شما كاملاً نسبت به كارهای كوچكی كه باید به اتمام برسانید آگاهی پیدا خواهید كرد.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 2. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز دوشنبه 2 مرداد ۱۳۹۱

  [B]فال و طالع بینی روز دوشنبه 2 مرداد ۱۳۹۱
  [/B]
  فروردین: ماه در نشانه شما قرار گرفته است و شما را به خاطر اتفاقات بدی كه افتاده است نگران كرده است. حتی اگر شما به منظور بررسی كردن كارهایی كه انجام داده*اید آرام*تر پیش بروید، ولی باز هم احتمال اینكه تخیلاتتان را زیاد جدی نگیرید وجود دارد. چند دقیقه فكر كنید و حتی اگر نتوانستید احساسهایتان را درك كنید، خود را برای روبرو شدن با وظایف كاریتان آماده كنید. شما از چیزی فرار نخواهید كرد؛ فقط شما در حال حاضر مجبورید تجربه*های امروزتان را به بعد موكول كنید.


  اردیبهشت: شما امروز احساس می*كنید كه مطلبی را از دیگران پنهان كرده*اید، اما حتی قبل از اینكه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشكار خواهد شد و دیگران متوجه آن می*شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینكه رازهایی كه شما از گفتنشان خودداری می*كنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می*شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه كردن كسی داشته باشید، حتی اگر یك غفلت آگاهانه باشد، لحظه*های فراموش نشدنی و خاطره*انگیز خیلی زود از بین می*روند.


  خرداد: امروز حتی اگر شما كارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید ولی روز خوشی برای شما خواهد بود. به جای اینكه به فكر فرار كردن از زیر بار مسئولیتهایتان باشید، در حالی كه وظایفتان را انجام می*دهید فقط سعی كنید كه از انجام دادنشان لذت ببرید. فراموش نكنید كه سوت زدن در حین كار كردن بهتر از خوابیدن در محل كار است.


  تیر: امروز شما دید تازه*ای نسبت به شغلتان پیدا كرده*اید. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشد كه در نتیجه كار سخت و زیاد حاصل شده است. هم اكنون شما ترجیح می*دهید كه به خرید بروید، و همین موضوع می*تواند شما را برای بیشتر كار كردن مشتاق*تر كند. انگیزه*ها و محركهای شما هرچه كه باشند برایتان مفید و سازنده هستند چون باعث شده*اند شما احساس بهتری پیدا كنید.


  اَمرداد: اگر شما قبلاً در مورد كمك گرفتن از دیگران در پروژه*تان فكر كرده بودید، هم اكنون فرصت خوبی نصیبتان شده است، برای اینكه این اعتماد و اطمینان شما به دیگران هم منتقل شده است. فقط حواستان باشد كه زیاد صحبت نكنید، چون هرقدر بیشتر حرف بزنید، كمتر می*توانید دیگران را قانع كنید.


  شهریور: وقتی دیگران شاد و موفق به نظر می*رسند شما رنجیده خاطر می*شوید، برای اینكه شما اعتقاد دارید آنها از واقعیت فرار می*كنند. از سوی دیگر شما با ورزش كردن و سیر كردن در رویاها می*توانید به خودتان سود برسانید. حالا تفكرات دیگران واقعیت ندارد، برای اینكه شما مجبور نیستید به آنها بگویید كه به چه چیزی فكر می*كنید. اگر به خودتان اجازه بدهید كه از معنویات لذت ببرید این می*تواند بهترین هدیه برای شما باشد.


  مهر: ماه در هفتمین خانه شما كه مربوط به دوستان و همكارانتان است قرار دارد و می*تواند تأثیر خیلی زیادی بر ارتباطات شما داشته باشد. متأسفانه حتی اگر شما دست از منفی بافی كردن برداشته باشید، باز هم آنها ذهنی استدلالی دارند. سعی كنید به ندای قلبتان گوش بدهید و از روی منطق تصمیم گیری نكنید.


  آبان: امروز شانستان را امتحان كرده و در مسائلی كه مربوط به سلامتیتان هستند تغییراتی ایجاد كنید. ماه در ششمین خانه شما قرار دارد كه مربوط به جزئیات می*باشد و اكنون به شما توصیه می*شود به موضوعات كوچكی كه می*توانند خیلی مفید و سازنده باشند توجه كنید. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی*تان و تلاش كردن برای داشتن روزی متفاوت می*تواند تأثیر خیلی زیادی بر زندگی شما داشته باشد.


  آذر: امروز سیاره*های بسیار زیادی در اطراف نشانه شما پراكنده*اند و گرمایی كه از سوی دیگران احساس می*كنید به خاطر همین است. امروز شما توانایی این را دارید كه از دیگران الهام بگیرید و منبع الهام آنها باشید، به دیگران عشق بورزید و خودتان هم مورد محبت دیگران واقع شوید. به دنبال مادیات نروید كه شما را به هیچ جا نمی*رسانند، فقط به ندای قلبتان گوش دهید.


  دی: درستكاری شما بهترین اسلحه*ای است كه می*توانید داشته باشید، برای اینكه وقتی دیگران قصد و نیت شما را می*فهمند كمتر می*توانند در مقابل شما مقاومت كنند. اما امروز اهداف شما ارتباطی با جهان مادی ندارد. برای اینكه شما می*خواهید تجربه معنوی مهمی داشته باشید كه به هیجانات دامن بزند. سعی نكنید جلب توجه كنید؛ به جای حرف زدن در مورد خود سعی كنید با اعمالتان خود را مطرح كنید.


  بهمن: تمام كردن كارهای نیمه كاره قبلی*تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب كند. اگر لازم بود یك لیست از كارهای ناتمامتان تهیه كنید و آنها رابر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه*بندی كنید. ابتدا از كارهایی شروع كنید كه انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ كارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید كه لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.


  اسفند: روابط متقابل شما با یكی از اطرافیانتان تا موقعی كه تبدیل به یك مشكل واقعی شود می*تواند در طول روز ادامه پیدا كند. اگرچه شما سعی می*كنید از این مشكلات دوری كنید، ولی وسوسه می*شوید كه دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید كه كشمكش و دعوا كردن اصلاً برای شما خوب نیست و بهترین كار این است كه از هر مجادله*ای پرهیز كنید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 3. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز سه شنبه ۳ مرداد ماه ۹۱

  [B]فال و طالع بینی روز سه شنبه ۳ مرداد ماه ۹۱
  [/B]
  فال روزانه متولد فروردین:


  شما امروز تصویر روشنی از خواسته*های خود دارید ولی با وجود اینکه ماه در نشانه شما قرار می*گیرد، الزاماً کار درستی نیست که آرزوهای خود را به زبان بیاورید. مشکل اصلی این است که یکی از اطرافیانتان در حالی که حتی در بهترین شرایط با شما خوب همکاری نمی*کند، در خوشی*هایتان هم شرکت نمی*کند. بعضی از روزها بهتر است که احساسهایتان را مخفی نگه دارید.


  فال روزانه متولد اردیبهشت:


  امروز شما مجبور نیستید حرف بزنید، برای اینکه حتی اگر خود شما فکر کنید که احساسات خود را مخفی و به صورت یک راز پیش خود نگه داشته*اید، ولی یک فرد بخصوص از قبل از احساسات شما باخبر است. راههای زیادی برای برون گرا شدن وجود دارد و با وجود اینکه ارتباط برقرار کردن از راه صحبت یک امر بدیهی است، اما کافی نیست. کمی مهربانی کردن با افرادی که دوستشان دارید پیامهای شما را واضح*تر و رساتر به آنها می*رساند.


  فال روزانه متولد خرداد:


  شور و اشتیاق شدید شما می*تواند در روابطتان با یکی همکاران یا با نامزدتان باعث بروز اختلاف بشود. اما زیاد صحبت کردن در این مورد فقط تأثیر منفی می*گذارد، مگر اینکه شما در جستجوی حقیقت و راستی باشید. مردم از این اخلاق شما که خیلی راحت حرف می*زنید و خیلی راحت هم قول می*دهید خسته شده*اند. فراموش نکنید که نباید در مورد یک کار صحبت کنید بلکه فقط باید آن را انجام دهید.


  فال روزانه متولد تیر:


  اگر شما خیلی نگران دوستتان هستید نباید طوری رفتار کنید که او این موضوع را بفهمد. عجیب اینکه گاهی اوقات شما به راحتی در مورد احساسهایتان صحبت می*کنید و دیگران فکر می*کنند که شما تا به حال هیچ وقت آنقدر صادق نبوده*اید. اما امروز نباید این کار را بکنید، چون می*تواند برایتان مشکل ساز بشود.


  فال روزانه متولد مرداد:


  امروز اگر شما بتوانید تصویر خیلی زیبایی از عشق و دوست داشتن برای خودتان ترسیم کنید، مطمئناً خیلی موفق خواهید بود، ولی این تمام داستان نیست. ونوس عاشق امروز در نشانه شماست و به شما گرما و عشق ارزانی می*دارد، اما پلوتو ممکن است برایتان مانع تراشی کند. بنابراین شما نباید در اظهار عشق چرب زبانی کنید؛ گفتن حقیقت برقراری رابطه*تان را خیلی راحت*تر می*کند.


  فال روزانه متولد شهریور:


  دقت در مسائل اجتماعی امروز ارزش حیاتی دارد، برای اینکه شما واقعاً درحال کند و کاو کردن و جستجوی حقیقت هستید. اما شما نیاز دارید که از افراد دیگری هم کمک بگیرید، برای اینکه باید با یک مشاور و روان*شناس در این باره حرف بزنید و این موضوع شما را از فردی که دوست دارید دور نخواهد کرد.


  فال روزانه متولد مهر:


  فکر نکنید که شما قادر به فهمیدن عکس*العمل دیگران هستید. به جای اینکه کلماتتان را سبک و سنگین کنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت کنید که مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دیگران نشان دهید. آنها برای شنیدن حرفهای شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می*دهند، اما اگر بفهمند که شما با آنها مخالفید به حرفهایتان اهمیتی نمی*دهند.


  فال روزانه متولد آبان:


  امروز شما طرز فکر خود را عوض کرده*اید و برای همین کارهای شما نسبت به دیگران متفاوت*تر است، شما همچنین قوانینی که دیگران آنها در زندگیشان به صورت پایه و الگو قرار داده*اند را اصلاح می*کنید. متأسفانه امروز این طرز فکر شما باعث شادی و خوشبختی شما نمی*شود، برای اینکه ونوس زیبا امروز ترجیح می*دهد که بی طرف بماند و پلوتو هم تشویقتان می*کند که بعضی از چیزها را پنهان نگه دارید.


  فال روزانه متولد آذر:


  امروز شما می*ترسید که سفره دل خود را باز کنید، برای اینکه ممکن است یکی از دوستی*های قبلی*تان را به یاد بیاورید که این موضوع ناراحتتان می*کند. اما خیلی هم سعی نکنیدکه آسیب پذیریتان را پوشیده نگه دارید. صحبت کردن در مورد این موضوع اگر چه یادآور خاطرات قدیمی و ناراحت*کننده است ولی شما را آرام می*کند. پس به یکی از دوستانتان که خیلی بهش اطمینان دارید بگویید که دقیقاً چه احساسی دارید.


  فال روزانه متولد دی:


  امروز دوستان شما خیلی دور و برتان می*چرخند، اما آنها نمی*خواهند به خودشان هم بد بگذرد. متأسفانه این عمل آنها برخلاف میل شما است و اگر شما توانستید مکالمه را به موضوعات مورد* علاقه خودتان بکشانید نباید میدان را خالی کنید. در عین حال که نسبت به دیگران حساس هستید پس باید با آنها کاملاً صادق باشید.


  فال روزانه متولد بهمن:


  شما این روزها اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده*اید و این موضوع همان قدر که می*تواند خوب باشد می*تواند برایتان مشکل*ساز نیز باشد. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما این است که می*توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنید. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تواند جلوی بعضی از کارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می*تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده*اید که کاری جدید را شروع کنید و خیلی سریع آن را تمام کنید. فرامش نکنید که احتیاط داشتن شرط عقل است.


  فال روزانه متولد اسفند:


  شما اصلاً قصد ندارید که احساسات خود را تغییر دهید، اما کاملاً نسبت به حرفهایی که می*زنید و نسبت به عواطفی که دارید آگاهی دارید. درضمن برای شما راحت*تر است که به جای صحبت کردن در مورد عملکردهایتان و یا نوشتن آنها، با اعمالتان آنها را نشان دهید. فراموش نکنید شما مسئول عکس*العمل دیگران در برابر حرفهایتان نیستید. شما فقط باید همه حرفهایتان را بزنید و بعد همه چیز را به خدا بسپارید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 4. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز چهار شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱

  [B]فال و طالع بینی روز چهار شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
  [/B]
  فروردین: شما امروز توانایی این را دارید که قدم به عقب برداشته و به گذشته خود نگاهی بیندازید، بنابراین می*توانید دقیقاً بفهمید که در چه جایگاهی قرار دارید و چه چیزهایی دارید. ماه وارد دومین خانه شما که به مسائل مالی اختصاص دارد می*شود و توجه شما را از سوی نیازهای معنوی به سمت نیازهای مادی و دنیوی برمی*گرداند. در حال حاضر بهترین کار این است که به موضوعات ساده*تر روی بیاورید.


  اردیبهشت: وقتی که ماه وارد نشانه شما می*شود شما کمی عبوس می*شوید، برای اینکه احساس می*کنید به چیزهایی که می*خواهید نمی*رسید. اما ناامیدی حقیقی از انکار کردن لذت نشأت نمی*گیرد. مشکل شما این است که خیلی از وقتتان را به خوشگذرانی کردن می*گذرانید. هم اکنون پایین آوردن توقعات بیش از اندازه*تان بیشتر از هر چیز دیگری باعث خوشبختی شما می*شود.


  خرداد: شما فکر می*کنید که زیادی نسبت به دیگران حساسیت نشان می*دهید، اما آنها به هیچ وجه این موضوع را متوجه نشده*اند. آنها در حالیکه نسبت به قبل بیشتر شما را کنترل می*کنند به شما توجه می*کنند. به کارهای قبلی*تان نگاهی بیندازید، برای اینکه کاری کرده*اید که باعث شده دیگران پیامهایی نامفهومی را از طرف شما دریافت کنند و این موضوع باعث شده که آنها فعالیتهای شما را سوءتعبیر کنند. فقط سعی کنید که متظاهر نباشید، هرکس به زودی خودش حقیقت را خواهد فهمید.


  تیر: حتی اگر شما تعطیلات آخر هفته خیلی پرمشغله*ای داشته باشید، ولی هر روزی که آغاز می*شود شما جدی*تر می*شوید. ممکن است شما توانایی این را نداشته باشید که به همه قرار ملاقات*های کاری*تان برسید و چون نمی*توانید در تمام جلسات شرکت کنید نگران عکس*العمل دیگران هستید. اگر کسی قصد دارد برنامه*های شما را تغییر دهد او را موفق کنید. در حال حاضر شما بهتر از هر کس دیگری می*دانید که چه چیزی به نفعتان است.


  مرداد: امروز مسئولیتهای شعلی شما باعث شده علاقه*تان به حمایت کردن از دیگران کم*تر بشود، اما لازم است که قبل از اینکه به کسی قول بدهید اول تعهداتی که قبلاً به دیگران داده*اید را انجام دهید. شما واقعاً دوست دارید به کسانی که بهتان احتیاج دارند کمک کنید، اما زمان لازم برای انجام دادن این کار ندارید. به خاطر کارهایی که نتواسته*اید انجام دهید زیاد به خودتان سخت نگیرید، فقط به نوبت و یکی یکی همه آن کارها را انجام بدهید.


  شهریور: با وجود اینکه شما در حالیکه به برنامه*های آخرهفته و تعطیلات خود فکر می*کنید به فکر شادی کردن و تفریح نیز هستید، نگذارید حالات و گرایشات جدی شما مانع از رویاپردازی*تان بشود. هم اکنون واقعاً برایتان بهتر است که از جذابیتهای جدید خود استفاده کنید و بیشتر به جنبه*های کاربردی*تر زندگی توجه کنید تا بتوانید زیربنای محکمی برای مسافرت بزرگی که قبلاً فقط تصورش را می*کردید بسازید.


  مهر: ونوس سیاره بخت شما امروز می*تواند شما را گمراه کند و باعث شود شما علاقه*مند شوید کالای لوکسی که اصلاً بدان احتیاج ندارید را بخرید. باز هم ونوس در یازدهمین خانه شما که مروبط به دوستان و روابطتان است می*شود، بنابراین دیگران سعی می*کنند شما را درگیر موضوعی کنند که اصلاً به نفعتان نیست. امروز با تلاش کردن برای توجیه کردن فعالیتهایتان خودتان را به سختی نیندازید. فقط موفقیتهایی که تاکنون کسب کرده*اید را باور کنید و طبق آنها کار کنید.


  آبان: یکی از دوستان لجباز شما یا یکی از همکارانتان امروز می*تواند شما را به سمت مسائل حاشیه*ای بکشاند، اما نباید نگران باشید؛ فقط عجله نکنید. در حقیقت هرچقدر هم که این فرد تأثیر گذار باشد، نمی*تواند با شما برابری کند. اگر شما با درستکاری کار کنید، هیچ کس قادر نخواهد بود مانع از رسیدن به اهدافتان بشود. اما انتظار موفقیت یک شبه را نداشته باشید، به ثمر رسیدن چیزهای خوب زمان زیادی می*برد.


  آذر: حالا که ژوپیتر در دومین خانه شما که مربوط به مسائل مالی می*شود قرار می*گیرد، بهتر است که کمتر پول خرج کنید. اما وقتی چیزهای لوکس زیادی شما را وسوسه می*کنند خیلی سخت است در برابر این خواسته*تان مقاومت کنید. الان بهترین کار این است که توجه خود را بر روی جزئیات مسائل کاری خود معطوف کنید تا فکر خرید کردن از ذهنتان خارج شود.


  دی: امروز برای شما سرشار از عشق و عاطفه است و شما اصلاً انتظار چنین روزی را نداشته اید. فهمیدن اینکه شما عوض شده*اید یا نه خیلی سخت است، اما هم اکنون ظاهر شما تغییر کرده است. حتی اگر شما ابتدا این تغییر را دوست نداشته باشید، مادامی که چیزهایی که قابل تغییر نیستند را قبول می*کنید، می*توانید خیلی سریع به شرایط جدیدتان عادت کنید.


  بهمن: اگر شما نخواهید با مردم دیگر مصالحه و سازش داشته باشید، ممکن است رابطه*تان با یکی از اعضای خانواده*تان در خانه شکر آب بشود. بحث کردن منطقی می*تواند مثمر ثمر باشد، بنابراین به جای اینکه دیگران را متقاعد کنید که همه کارهای شما درست است، به دنبال پیدا کردن نقطه*های مشترک باشید. یک مذاکره همه جانبه از یک گفتمان یک طرفه مفیدتر است.


  اسفند: اگر برنامه*ریزی*های شما بیش از اندازه ثابت و غیر قابل تغییر باشند، ممکن است به مشکل بر بخورید. یک اهمال کاری در طول روز می*تواند باعث به هم خوردن نقشه*های شما بشود. زیاد شدن مسئولیتهایتان نه تنها بهتان اجازه نمی*دهد از روزتان لذت ببرید، بلکه باعث می*شود شما هر موقع که لازم شد تغییرات غیر منتظره*ای در برنامه*های خود بدهید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 5. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز پنج شنبه 5 مرداد ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز پنج شنبه 5 مرداد ۱۳۹۱

  فروردین:
  امروز کاملاً آمادگی دارید که یک ترانه و آهنگ عاشقانه را در میان جمع بخوانید، اما اگر شما با صدای بلند بخوانید، حتی زیباترین ترانه*های عاشقانه نیز شعارگونه به نظر می*رسند. خیالهای زیبا داشتن قابل تحسین است، اما به یاد داشته باشید که لزومی ندارد آن را به حد افراط برسانید.

  اردیبهشت:
  شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیتهایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حدقال کاری را که می*توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت.

  خرداد:
  همه چیز گویای این است که شما بدون دوستانتان هیچ کاری نمی*توانید بکنید. امروز شما احساس رخوت و سستی می*کنید و فکر می*کنید که توانایی کمی برای کار کردن دارید، اما زمانی که بتوانید کاری انجام دهید خیلی خوشحال خواهید شد. نباید یک جا بنشینید و در مورد احتمالاتی که وجود دارد بحث کنید. اصلاً اهمیتی ندارید که شما چه تصمیمی می*گیرید. فقط با دیگران ارتباط داشته باشید و فرصت تفریح کردن و شاد بودن را از دست ندهید.

  تیر:
  حالا که عطارد در سومین خانه شما (خانه ارتباطات) قرار گرفته است، شما می*توانید در مورد تغییراتی که به وجود آمده صحبت کنید. شما توانایی*های خود را بازیافته*اید و الان بهتر از همیشه می*توانید از پس کارهای متنوع بربیاید. همان طور که در بالا گفته شد، شما در زندگیتان به تحرک نیاز دارید، بنابراین فقط در موردش صحبت نکنید، از خانه*تان بیرون بروید وکاری را انجام بدهید که هم برایتان جالب باشد و هم یک کار بدنی به حساب بیاید.

  مرداد:
  حتی اگر شما از اینکه همیشه نقش قهرمان را بازی کرده*اید خسته شده باشید، امروز هم افراد زیادی به شما تکیه کرده*اند و از شما می*خواهند که از آنها حمایت کنید. عطارد در ماه اسد قرار دارد و اگر آنها متوجه بشوند که خودشان هم باید بیشتر تلاش کنند شما خوشحال*تر خواهید شد. شما از اینکه یک نفر کار بقیه را هم انجام دهد ناراحت می*شوید.

  شهریور:
  در حالیکه عطارد سیاره بخت شما وارد نشانه*تان می*شود، امروز می*تواند برای شما روزی جادویی باشد. امروز چند ساعتی را در سکوت و خلسه به تمرکز کردن بگذرانید و یا برای پیاده روی کردن به طبیعت بروید. این گونه فعالیتها نه تنها از نظر روانی برایتان مفید است، بلکه به شما توانایی سر و سامان دادن به اهدافتان را می*دهد و در نتیجه شما می*توانید برنامه روشنی برای خود تهیه کنید که در نهایت لبخند را بر صورت شما خواهد نشاند.

  مهر:
  در حالی که عطارد وارد یازدهمین خانه شما (مربوط به دوستان و فعالیتهای گروهی) می*شود، زندگی شغلی شما که همیشه پرمشغله بوده، امروز نسبت به روزهای قبل پرمشغله*تر هم می*شود. اتفاقات جدیدی که پیش می*آید تا حدودی شما را عصبانی می*کند، به خصوص اگر شما بخواهید ساعتی را در خلوت و تنهایی سپری کنید. فراموش نکنید که یازدهمین خانه شما به آینده شما مربوط می*شود، بنابراین حتی اگر احساس می*کنید که به تنهایی نیاز دارید، اجازه بدهید که رویاهایتان شما را به هر جا که می*خواهند با خود ببرند.

  آبان:
  در حالیکه عطارد در یازدهمین خانه شما به چندین سیاره دیگر ملحق می*شود، زندگی شما نیز در ظاهر خیلی خوب به نظر می*رسد. الان وقت در خانه ماندن و فکر کردن به اینکه چه کاری می*توانید انجام دهید نیست. لازم است که از خانه خارج شوید مردم دیگر را ببینید و آنها هم شما را ببینند. رویا پردازی کردن را رها کنید و به روزهای دیگر موکول کنید. الان وقت این است که خودتان را مطرح کرده و مورد تعریف و تمجید واقع بشوید.

  آذر:
  در حالیکه شما مدافع انقلاب و اعتراض کردن هستید، برای به ثمر نشستن ایده*های بزرگتان بیش از اندازه تلاش می*کنید. شما می*توانید امکانات شگفت*انگیزی که در همه جا وجود دارد را ببینید. صحبتهای روحیه دهنده شما به افراد دیگر هم انگیزه داده است که در این جستجو با شما همراه شوند. اجازه ندهید این لحظه بدون اینکه اولین قدمتان را بردارید سپری شود، این قدم هر چقدر هم که کوچک باشد، در آینده نتایج فوق العاده*ای خواهد داشت.

  دی:
  گاهی اوقات شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید، برای اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه کارتان اهمیت می*دهید. با وجود این حالا کمی تغییر کرده*اید. شما می*خواهید کارهای زیادی انجام دهید و برای انجام دادن این کارها توانایی کافی نیز دارید. اما شما به کیفیت کارتان زیاد اهمیت نمی*دهید و می*توانید در جلوی دیگران هم این کارها را انجام دهید. قبل از اینکه تصمیمی بگیرید در موردش خوب فکر کنید، برای اینکه جلب توجه کردن و مورد توجه دیگران قرار گرفتن کاملاً شما را راضی نخواهد کرد.

  بهمن:
  اکنون برایتان سخت است که تصویر روشنی از اهدافتان در ذهن تجسم کنید، برای اینکه خیلی به اطرافیانتان وابسته شده*اید. اگر توجه شما از کارهای خودتان به طرف شخص دیگری معطوف شده است، قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرید حواستان را خیلی جمع کنید. شما به هیچ وجه قصد ندارید که چیزی را تغییر دهید، فقط این روزها باید از اهمیت روابطتتان آگاه شوید.

  اسفند:
  اگر امروز همسر شما یا یکی از دوستانتان خیلی پرخاشگر شده است سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید. سریع واکنش نشان دادن باعث می*شود طرف مقابلتان عقب نشینی کند و بنابراین شما می*توانید برتری خود را ثابت کنید. اما این استراتژی قدیمی شده است، برای اینکه اگر کسی مجبور بشود به شکستش اعتراف کند، در حقیقت یعنی هیچ برنده*ای وجود نداشته است. از مجادله کردن اجتناب کنید، اما چیزهایی را اعتقاد دارید واقعیت دارند را به زبان بیاورید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 6. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز جمعه ۶ مرداد ماه ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز جمعه ۶ مرداد ماه ۱۳۹۱

  [RIGHT]فروردین:
  امروز چیزهایی در حال تغییر کردن است و شما کاملاً نمی*توانید بفهمید که آن چیزها چیست. شما می*توانید با ناراحتی روزهایی را به یاد بیاورید که به خاطر طرز فکر مردم دیگر محدود شده بودید و هنوز هم همکاران و شریکان شما آن طور که انتظار دارید نیستند. به جای اینکه بخواهید این دو موقیعت را با مقایسه کنید، در لحظه حال زندگی کنید و تمرینهایتان را بدون هیچ قضاوتی دنبال کنید.[/RIGHT]

  اردیبهشت:
  اگر امروز کارهایتان خیلی کند پیش می*رود زیاد ناراحت نشوید. فقط در حالی که سرعت خودتان را بیشتر می*کنید از کار کردن نیز لذت ببرید. اگر شما سعی کنید که خیلی سریع برنامه*هایتان را مرتب کنید ممکن است ناامید بشوید، برای اینکه در عین حال که احساس خستگی می*کنید انرژیتان نیز تحلیل می*رود. در حال حاضر سعی کنید که نکات مبهم را برای خود از بین ببرید تا همه چیز خوب به نظر برسد؛ شما بعداً هم می*توانید به کارهایتان برسید.

  خرداد:
  شما برنامه*های بزرگی در سرتان می*پرورانید. مثل اینکه به سرزمین رویاها سفر کرده*اید. اما امروز واقعیات روزمره زندگی مانع رویاپردازی*های شما می*شود. اجازه ندهید که دوباره این اتفاق بیفتد. اگر فکر می*کند که می*توانید این رویاها را به واقعیت تبدیل کنید اشتباه کرده*اید برای اینکه به اندازه کافی زحمت نکشیده*اید.
  تیر: شاید این روزها شما دوست داشته باشید که رابطه نزدیکتری با افراد خانواده*تان داشته باشید. ممکن است شما فکر کنید که در تصمیم*گیری*هایتان شکست خورده*اید، برای اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی*رود. اما مقایسه کردن آرزوهای قبلی*تان با واقعیت حاضر کار اشتباهی است؛ این دو مقوله کاملاً با هم متفاوتند. زندگی کردن در زمان حال بهتر از سفر کردن در گذشته است.

  مرداد:
  شما امروز می*توانید خیلی پر*انرژی و فعال باشید، اما از نظر فکری زیاد خوش*بین نیستید. شما می*دانید که لازم است خود را به سمت جلو هل بدهید؛ و به خاطر همین ظاهراً خودتان را خوشحال نشان می*دهید. وقتی به گذشته فکر می*کنید، احساس می*کنید که قایق*های نجات خود را از دست داده*اید و این موضوع باعث ناامیدیتان شده است. شما باید از فکر کردن به گذشته دست بردارید، فقط در این صورت است که می*توانید واقعاً شادی را تجربه کنید.

  شهریور:
  امروز تفکرات فلسفی می*توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، به خصوص اگر هم دارای جنبه*های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیتهای هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می*کنند.

  مهر:
  شما اعتقاد دارید یکی از مسیرهایی که برای تمام کردن کارهایتان باید طی کنید به روابطتتان بستگی دارد. درحال حاظر شما کارهایی که باید انجام دهید را تجزیه و تحلیل می*کنید، اگر مشا برای خود اهداف کوتاه مدت تعیین کرده باشید می*توانید به مقصد برسید. به جای اینکه در شک و بدبینی سیر کنید، از جملاتی مثل «من می*توانم» و «باید این کار را بکنم» استفاده کنید.

  آبان:
  شما این روزهای در خانه*تان احساس کمبود می*کنید. این احساس می*تواند بازتاب یکی از اتفاقاتی باشد که در دوران کودکیتان اتفاق افتاده است. برای مثال ممکن است شما آرزوی داشتن همسر، فرزند، خانواده و یا یک سگ خانگی را داشته باشید. رویاپردازی و آرزو کردن می*تواند برایتان مفید باشد، اما شما نباید آنها را با واقعیت اشتباه بگیرید و باید در زمان حال زندگی کنید تا شاد باشید.

  آذر:
  امروز خواهر و برادرانتان و یا دوستان نزدیکتان می*توانند برای شما گرفتاری درست کنند. با وجود این اگر این مشکلات موقتی باشند برایتان بهتر که بهشان رسیدگی کنید. نگرانی*هایتان به خاطر مسائلی که مستقیماً به شما مربوط نمی*شود می*تواند به شما انگیزه بدهد که به مشکلات حل نشده خودتان هم توجه کنید. ولی اکنون زمان مناسبی برای مطرح کردن مشکلات خود و پیجیده*تر کردن اوضاع نیست.

  دی:
  فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می*دهید فکر می*کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روشهای شخصیتان را امتحان کنید تا محرکهایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می*شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به مقصود خود خواهید رسید.

  بهمن:
  شاید شما امروز نتوانید خواب ناراحت کننده*ای که دیشب دیده*اید را به یاد بیاورید. اما به راحتی در مورد خود قضاوت کرده و خودتان را دست کم می*گیرید. این حس ریشه در دوران کودکی شما دارد، زمانی که یکی از والدینتان، معلمتان یا یکی از دوستانتان به شما حرفی زده است که دلتان نمی*خواسته آن را بشنوید. قبول داشتن خود به معنای این است که نقص*های خود را بشناسیم ولی به آنها فکر نکنیم. یک بار که این کار را بکنید شک و بدبینی*تان برطرف شده و اعتماد به نفستان نیز بیشتر می*شود.

  اسفند:
  شما ارتباط زیاد بین توانایی*های بشری و کارهایی که انجام می*دهیم را درک کرده*اید. هم اکنون رویاهای شما کاملاً زنده هستند، و وقتی به واقعیت تبدیل می*شوند وضوحشان نیز بیشتر می*شود. به جای اینکه وقتتان را صرف فکر کردن به اتفاقات بدی که در زندگی و در خانواده*تان افتاده است بکنید، بر روی کارهایی که می*توانید انجام دهید تمرکز کنید. و به جای اینکه تلاش کنید چیزهایی که قابل تغییر نیستند را تغییر بدهند، چیزهایی را که می*توانید اصلاح کنید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 7. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۱

  [B]فروردین:[/B]
  امروز شما می*ترسید به چیزهایی که می*خواهید نرسید. شما می*توانید با حضور پیدا کردن در مکانهای مذهبی یا انجام دادن یک فعالیت اجتماعی دیگر فشاری که نیازهایتان بر شما وارد می*کنند را کم کنید. انجام دادن کاری که تأثیری قابل توجه در دیگران داشته باشد باعث می*شود شما نسبت به خود احساس بهتری پیدا کنید.
  [B]
  اردیبهشت[/B]:
  امروز دیگران از شما می*خواهند که نقش راهنمای آنها را بازی کنید و شما هم دوست دارید تا جایی که می*توانید به آنها کمک کنید. ماه در دهمین خانه شما به نیازهای جدید شما اشاره می*کند و شما را فردی دلسوز می*داند. کمک کردن به به کسانی که با شما رابطه نزدیکی دارند کار قبل تحسینی است، اما انگیزه*های شما می*توانند کارهای خوبی که هم اکنون انجام می*دهید را کم ارزش کنند. شما نباید در عوض کاری که انجام می*دهید چیزی بخواهید. کمک شما زمانی باارزش می*شود که شما فقط به خاطر خود آنها بهشان کمک کرده باشید.
  [B]
  خرداد[/B]:
  شما امروز می*توانید رویاهای عجیبی در ارتباط با تعطیلات و یا مسافرتهای آخر هفته داشته باشید. شما تا موقعی که رویاهای غیر ممکن نداشته باشید قدرت عملی کردن تخیلات خود را دارید. تصور کردن آنچه که می*تواند اتفاق بیفتد بدون اینکه هیچ مانعی وجود داشته باشد کار جالبی است[URL="********www.yasgroup.ir/"]،[/URL] اما آوردن آنها به جهان واقعیت می*تواند باعث اتفاق افتادن آنها شود.
  [B]
  تیر[/B]:
  اگر دیگران به سردی با شما رفتار می*کنند و شما انتظار چنین رفتاری را از آنها نداشته*اید نباید فوراً به آنها اعتراض کنید. شما می*توانید پیامهای دوگانه*ای بفرستید. با وجود اینکه شما خواستار برقرار کردن کردن ارتباطی احساسی هستید ولی اعمال شما نشان دهنده چیز دیگری است. اگر شما از نوع واکنش دیگران می*ترسید، دلیلش این است که شما کم حرف*تر شده*اید. شما می*توانید با صحبت کردن در مورد نیازهایتان همه چیز را به نفع خود تغییر دهید.
  [B]
  مرداد[/B]:
  وقتی که دیگران نمی*توانند خودشان را با عشق شما تطبیق بدهند ممکن است صدمه ببینند. و به این دلیل ممکن است احساس کنید که بهتر است به جای اینکه نشان دهید واقعاً چه انسانی هستید از نظر احساسی تواناییهای خاص خود را ثابت کنید. متأسفانه این کار باعث خواهد شد افرادی که در زندگی شما هستند از شما دورتر بشوند. اگر شما بفهمید که هر انسانی عشق خود را با روش خود ابراز می*کند، خواهید توانست با سخاوت پیشنهاداتی که بهتان می*شود را بدون قضاوت قبلی قبول کنید.
  [B]
  شهریور[/B]:
  هدفی را بیابید که بتوانید کاملاً بهش ایمان داشته باشید. اگر اهداف شما اهدافی باشند که با گروهی بزرگتر یا یک هدف اجتماعی در ارتباط باشند، شما می*توانید بدون اینکه متوجه بشوید در خدمت مردم دیگر باشید. در این صورت شما واقعاً نیاز ندارید در عوض کاری که انجام می*دهید چیزی مطالبه کنید[URL="********www.yasgroup.ir/"]،[/URL]احساس خوبی که از کمک کردن به دیگران بهتان دست می*دهد بهترین پاداش برای شماست.
  [B]
  مهر:[/B]
  شما امروز می*توانید کاملاً خلاق باشید، برای اینکه شما در حالی که با یک هدف معنوی والا ارتباط برقرار کرده*اید، فکرتان نیز آزادتر شده است. این خلاقیت می*تواند به صورت اظهاراتی هنرمندانه متجلی شود و شما می*توانید به روشی در مورد خودتان صحبت کنید که به دیگران هم کمک کنید تا بتوانند سرشت واقعی خود را بشناسند. شما بدون اینکه خیلی تلاش کنید به واسطه نشان دادن خصوصیات واقعی خود به سادگی می*توانید از استعدادهای خود استفاده کرده و در زندگی افرادی که دور و برتان هستند تأثیر مثبتی بگذارید.
  [B]
  آبان[/B]:
  ممکن است شما نیاز داشته باشید که از خانه خارج شده و در مورد اتفاقاتی که در داخل خانه افتاده دیدگاه*های جدیدی کسب کنید. اگر شما در رابطه*ای عاطفی گیج و سردرگم شده*اید به جای اینکه فکر کنید در اینده چه اتفاقاتی می*افتد برای مدتی از فکر کردن به آینده اجتناب کنید. از بین بردن محدودیتها مشکلات را حل نمی*کند اما به شما کمک می*کند تا بتوانید اتفاقاتی که در پیرامونتان می*افتد را با وضوح بیشتری ببینید.
  [B]
  آذر:[/B]
  امروز شما کارهای بسیار زیادی دارید که باید در محل کار به آنها بپردازید، به گونه*ای که حتی شاید نفهمید که از کجا شروع کرده*اید. به جای اینکه دیگران را درگیر مشکل خود بکنید، بهتر است که سریع دست به کار شده و تا حد توانتان تلاش کنید. زمانی که به جای کنترل کردن یک موضوع فقط تظاهر به انجام دادن این کار می کنید در حالیکه واقعاً آن را انجام نداده*اید[URL="********www.yasgroup.ir/"]،[/URL]این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است.
  [B]
  دی:[/B]
  این روزها برای شما روزهای بسیار سختی است، بنابراین پیدا کردن یک روش مفید برای ابراز کردن احساسهایتان امری حیاتی است. در حالیکه واکنش سریع به عملکرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می*رسد، اما قبل از اینکه کاملاً تنش*ها را فرو بنشاند شما را قادر می*سازد آنها را مدیریت کنید.
  [B]
  بهمن[/B]:
  فقط زمانی که شما از نادیده گرفته شدن احساسهایتان ناراحت می*شوید، توجه دیگران به سمت شما جلب می*شود. اما باز هم ممکن است که شما به اندازه*ای که آرزو داشتید احساس راحتی نکنید. خوشبختانه شما قادر خواهید بود به حد کافی خودتان را مطرح کنید در حالی که برخی از بخشهای وجود خود را هنوز مخفی نگاه داشته*اید. مقاومت کردن در برابر رازهای زندگیتان هنوز می*تواند منشأ اولیه آسایش خاطر شما باشد.
  [B]
  اسفند[/B]:
  ممکن است فردا شما نیاز پیدا کنید روز جدیدی را آغاز کنید و در مورد احساستان با یک نفر صحبت کنید. اما امروز شما باید توانایی این را داشته باشید که احساسات خود را مخفی نگه دارید. تا جایی که می*توانید در خلوت خود به سر ببرید و از رویا پردازی*های خود لذت ببرید؛ یا اینکه فیلم ببینید و یا یک کتاب بخوانید تا اینکه از فکر و خیال کردن زیاد از حد دوری کنید. اما به یاد داشته باشید که شما نمی*توانید برای مدت زمان طولانی رازهایتان را پیش خود نگه دارید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 8. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز یک شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز یک شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۱

  [B]فروردین:[/B]
  با نزدیک شدن به یک رویداد خاص و البته جالب و هیجان انگیز، شما و اعضای خانواده از همیشه سرحال تر هستید.
  پیش بینی روابط شما: برای بهتر کردن رابطه خود با دیگران، لازم است هوش احساسی و توانایی درک دیگران را در خود تقویت کنید.
  پیش بینی شغل شما: بعضی حرکات و رفتارهای شما در محل کار یا تحصیل دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد. سعی کنید از این ویژگی خود به نحو احسن استفاده کنید.
  [B]
  اردیبهشت[/B]:
  اگر روی بعضی جنبه های شخصیت خود کار نکنید، فرصت هایی را از دست خواهید داد. این جنبه ها بیشتر به روابط انسانی و دوستانه شما مربوط هستند.
  پیش بینی روابط شما: دیگران اگر از رفتار و کردار شما راضی نباشند در مواقع نیاز شما را تنها خواهند گذاشت[URL="********www.yasgroup.ir/"].[/URL]پس بیشتر مراقب باشید.
  پیش بینی شغل شما: در محل کار یا تحصیل کسانی هستند که از روحیه ریاست طلب شما گریزانند. اشکال از شما است یا آنها؟ این سوالی است که شما باید به آن پاسخ بگویید.
  [B]
  خرداد[/B]:
  کسانی هستند که از بعضی رفتارهای شما گلایه دارند. آنقدر این گلایه ها تکرار شده که کم کم به آنها بی توجه شده اید.
  پیش بینی روابط شما: چون از خوبی و محبت کسی مطمئن شده اید، ممکن است از کنار آن بی تفاوت بگذرید و قدردانی لازم را به عمل نیاورید.
  پیش بینی شغل شما: تنبلی را کنار بگذارید و از فرصت های زندگی خود بیشتر استفاده کنید.
  [B]
  تیر[/B]:
  از بعضی شرایط زندگی خود راضی نیستید ولی مراقب باشید قدر چیزهایی را که دارید بیشتر بدانید.
  پیش بینی روابط شما: ممکن است از کسی یا کسانی ناراحت باشید، ولی قبل از هر عکس العملی لازم است از درست بودن دیدگاه خود اطمینان حاصل کنید.
  پیش بینی شغل شما: اگرچه به بعضی آرزوهای خود در زمینه کار و تحصیل نرسیده اید، ولی آینده ای روشن در سرنوشت شما وجود دارد که به تلاش و پشتکار شما بستگی دارد.
  [B]
  مرداد[/B]:
  دیگران شما را سرسخت، مغرور و حتی گاهی یکدنده می دانند. اما شما فقط سعی می کنید آنچه را که از نظر خودتان درست است انجام دهید.
  پیش بینی روابط شما: مراقب باشید کسی که دوستش دارید را با محبت بیش از اندازه خود از خود دور نکنید.
  پیش بینی شغل شما: هرچند از شرایط کنونی چندان راضی نیستید، ولی فعلا ریسک کردن را عاقلانه نمی دانید. این تصمیم به نفع شما خواهد بود[URL="********www.yasgroup.ir/"]،[/URL] به شرط آنکه به توصیه های دیگران نیز توجه کنید.
  [B]
  شهریور[/B]:
  ممکن است کسی یا کسانی پشت سر شما بدگویی کنند. اهمیت ندهید، چون مسیری که در زندگی خود انتخاب کرده اید شما را به جایی که باید خواهد رساند.
  پیش بینی روابط شما: کسی هست که به حرفتان گوش نمی کند، و خیرخواهی شما را نادیده می گیرد. او را به حال خود رها کنید چون دیر یا زود پشیمانی به سراغش خواهد آمد.
  پیش بینی شغل شما: اخیرا در محل کار یا تحصیل وجود شما بسیار موثر بوده است، به طوری که خود شما نیز نقشی را که ایفا می کنید احساس کرده اید.
  [B]
  مهر:[/B]
  در بسیاری از مواقع آنچه را برای خود نمی پسندید در مورد دیگران انجام می دهید، اما بد نیست اگر لحظه ای خود را به جای آنها بگذارید.
  پیش بینی روابط شما: از هر گونه تنشی در روابط دوستانه یا کاری خود دوری کنید، شما به اندازه کافی دلمشغولی و دغدغه دارید، پس چه لزومی دارد به دلایل واهی دچار اضطراب شوید؟
  پیش بینی شغل شما: در هر دعوا و بحث هر دو طرف مقصرند، پس شما هم چندان بی تقصیر نبوده اید.
  [B]
  آبان[/B]:
  زندگی با همه لحظات خوب و بد خود در جریان است، پس خود را به جریان آب بسپارید و زندگی را از آنچه هست سخت تر نگیرید.
  پیش بینی روابط شما: شاید بهتر باشد برای دانستن ارزش آنچه که دارید، نگاهی به زندگی دیگران بیندازید.
  پیش بینی شغل شما: یک اتفاق خود و به دنبال آن دستاوردهای تازه در انتظار شما است. اما قبل از آن باید یک تصمیم قاطع بگیرید و پای آن بایستید.
  [B]
  آذر:[/B]
  بعضی ها شخصیت شما را مبهم و غیرقابل درک می دانند. آنها هنوز موضع شما را در مورد بعضی مسائل خاص نفهمیده اند.
  پیش بینی روابط شما: مراقب باشید روابط شما با بعضی افراد موجب ایجاد شک و شبهه در ذهن های دیگران نشود.
  پیش بینی شغل شما: چون آینده مبهم و نامشخص است، کمی نگران هستید. اما مطمئن باشید با توکل به خدا و سعی و تلاش آینده ای روشن در انتظارتان خواهد بود.
  [B]
  دی:[/B]
  بر سر یک دو راهی بوده اید ولی بالاخره تصمیم خود را گرفته اید. تصمیم شما انجام ندادن کاری است که از مدتی پیش به فکرش بوده اید.
  پیش بینی روابط شما: آفرین به شما که تسلیم رو دربایستی و وسوسه های دیگران نشدید و کاری را انجام داده اید که خودتان درست می دانسته اید.
  پیش بینی شغل شما: درآمدتان بیشتر می شود و می توانید مقداری پس انداز کنید. مراقب باشید دچار افراط یا تفریط نشوید.
  [B]
  بهمن[/B]:
  چه بخواهید چه نخواهید، دیگران همیشه تحت کنترل و فرمان شما نیستند. شاید بهتر باشد شما کمی کوتاه بیایید.
  پیش بینی روابط شما: کسی که دوستش دارید مدتی از شما دور می شود، مراقب باشید این دوری رابطه شما را سرد نکند.
  پیش بینی شغل شما: مراقب باشید در محل کار یا تحصیل رفتارهای خودخواهانه از خود نشان ندهید. ممکن است این روزها رفتار شما بیشتر از قبل زیر ذره بین باشد.
  [B]
  اسفند[/B]:
  برای انجام بعضی کارها عجله نکنید. هنوز وقت کافی باقی است و دیگران نیز به شما کمک خواهند کرد.
  پیش بینی روابط شما: دوستان از شما انتظارات بی جایی دارند. یادتان باشد شما مسئول خوشحال کردن دیگران نیستید.
  پیش بینی شغل شما: یک پیشنهاد شغلی جدید مطرح می شود. قبل از قبول یا رد آن همه چیز را به خوبی بررسی کنید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 9. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱

  فروردین:
  معمولاً شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم*گیری می*کنید، اما حالا در هر تصمیمی که می*گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه کرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممکن است در کارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نکنید که به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و کاری را که صحیح است انجام دهید.


  اردیبهشت:
  ممکن است شما مجبور شوید با فردی روی پروژه*ای کار کنید و اگر شما با این فرد مخالف هستید، به دنبال زمینه*های مشترک بودن برای شما بیشتر از آن چیزی که خودتان می*دانید خطرساز است. باید رسیدن به چیزهایی که دوست دارید را فراموش کنید. امروز که ماه در خانه همکاری و تعاون قرار گرفته است باید خودخواهی را فراموش کنید. در این روزها چیره شدن بر سرسختی*هایتان یک امر بدیهی است و مهم*ترین کاری است که باید انجام دهید.


  خرداد:
  امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی*هایتان را برای تفریح کردن ذخیره کنید. فکر نکنید که این سخن بدین معنی است که شما باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب کنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور کنید. اگر شما در تفریحات لذت*بخش شرکت کنید، می*توانید بهتر روی وظایف شغلی که باید حتماً انجامشان دهید تمرکز کنید.


  تیر:
  شاید بهتر باشد وقتی که فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی که این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی که همه چیز خوب پیش می*رود نسبت به مواقعی که این گونه نیست، راحت*تر بتوان ناامیدی را تحمل کرد. ولی هنوز بالا بردن توقعات می*تواند باعث ناراحتی شود. پس بهتر است قبل از اینکه شکست بخورید، جاه*طلبی*های خود را کمتر کنید.


  مرداد:
  حتی وقتی که همه چیز خوب پیش می*رود، ممکن است شما احساس تضاد کنید. توانایی*های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می*رسد که هرکاری که باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش کنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش کنید. برای اینکه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمرکز کنید. تا موقعی کار کنید که بتوانید زمان خالی برای استراحت کردن پیدا کنید.


  شهریور:
  در محل کار فشار زیادی بر روی شما است، برای آنکه به غیر از مسئولیتهای کاری، تعهدات شخصی نیز دارید که باید آنها را انجام داده تا به رضایت کافی برسید. حتی اگر شما منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی که برایتان گذاشته شده ناراحت هستید،و این می*تواند پیشرفت کاری شما را به خطر بیندازد. تا جایی که می*توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همکارانتان را از مشکلات زندگی خود آگاه کنید.


  مهر:
  در حال حاضر شما از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید. حتی ممکن است شما برخی از برنامه*های شخصی مهمتان را برای اینکه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. نگران تغییراتی که به وجود آمده نباشید برای اینکه تقدیر اینگونه بوده است و همه چیز به موقع خودش درست می*شود.


  آبان:
  ماه در دوازدهیمن خانه مربوط به اسرارتان قرار دارد و کاملاً واضح است که چیزهای کمی وجود دارند که شما دلتان نمی*خواهد در موردش با کسی حرف بزنید. هنوز شما آمادگی این را ندارید که در مورد خودتان حرف بزنید، در عین حال وسوسه می*شوید بیشتر از آن چیزی که لازم است رازهایتان را افشا کنید. نباید قربانی مثبت*اندیشی خود شوید. اگر شما احساس می*کنید که آمادگی صحبت کردن در مورد رازهایتان را دارید، به عقب برگشته و تمام دلایلی را که برای توجیه کردن خود در ذهنتان آماده کرده*اید را بازبینی کنید.


  آذر:
  سیاره بخت شما یعنی ژوپیتر شاید خیلی بزرگ باشد، اما نمی*تواند با خورشید مقابله کند، هر دوی آنها به سمت خانه*های شما پیش می*آیند. ممکن است شما در نظر داشته باشید سرمایه*گذاری تازه*ای داشته باشید یا به عبارت دیگر حسابهای خود را دوباره سازماندهی کنید. اگر شما در حال معامله کردن هستید یا با شریک مالی جدیدی وارد مباحثه می*شوید، آگاه باشید که واقعاً شما بهتر از آنها می*توانید همه چیز را به وضوح ببنید. اگر امکان دارد، تا موقعی که دید شما واقع بینانه*تر شود صبر کنید.


  دی:
  امروز شما می*توانید نسبت به روزهای قبل خوش*بین*تر باشید، برای اینکه وقتی افراد زیادی به شما می*گویند که شما چقدر عالی و موفق هستید، نمی*توانید مثبت*اندیش نباشید. لازم نیست که نگران خطرات غرور کاذب گذشته*تان باشید، برای اینکه شما می*دانید چگونه به اهدافتان برسید. درعوض نیاز به کسی دارید که آنها را به شما یادآوری کند.


  بهمن:
  اگر شما احساس می*کنید که احتمال شکت خوردن وجود دارد، قبل از آنکه دست به کار بشوید در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطیمنان حاصل کنید. الان زمان این نیست که بینش خود در مورد حقیقت را تغییر بدهید، برای اینکه حتی اگر خیلی با مهارت هم این کار را انجام دهید، شما واقعاً قادر نیستید توجیه کنید که چگونه بینش خود را به سمت واقعیت متمایل کرده*اید.


  اسفند:
  در حالی که یک نفر سعی می*کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می*شود. اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می*دهید. آماده مبارزه کردن برای چیزهایی باشید که می*خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری کنید بعدها از نتایح آن شگفت*زده خواهید شد
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

 10. وکیل گفت:

  فال و طالع بینی روز سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱

  فال و طالع بینی روز سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱

  [B]فروردین:[/B]
  شما امروز احساس می*کنید که از خواب غفلت بیدار شده*اید، برای اینکه در بخشهای مهمی از زندگیتان خیلی سریع عمل کرده*اید. با وجود اینکه هم اکنون کیفیت کار شما بهتر شده است، اما برایتان لازم است که کارتان را متوقف کرده تا نتایج واقعی آن را نظاره کنید. اگر شما برای منتظر ماندن و فکر کردن زمان کافی ندارید، فقط پس از اینکه فهمیدید که تمام برنامه*هایتان را طوری پرداخت کرده*اید که بتوانید به رویاهایتان برسید، به راحتی می*توانید خودتان را مقاعد کنید که انسان کاملی هستید.
  [B]
  اردیبهشت[/B]:
  اهداف غیر عادی کاری شما امروز باعث ناامیدی*تان می*شوند. از سوی دیگر شما با استفاده از رویاهایی که برای تمام کردن کارهایتان بهتان انگیزه می*دهند می*توانید تصویر بسیار روشنی از آینده خود در ذهنتان مجسم کنید. نگران رسیدن به اهدافی که در ذهنتان تجسم کرده*اید نباشید. در حال حاضر فقط حرکت کردن در مسیری معمولی برایتان کافی خواهد بود.
  [B]
  خرداد[/B]:
  حتی اگر شما از زندگی روزمره*تان راضی هم هستید، با فکر کردن و تمرکز کردن توانایی بهتر شدن را هم دارید. به جای اینکه بی هدف رویاپردازی کنید[URL="********www.yasgroup.ir/"]،[/URL] در حالیکه با احتیاط افکارتان را به مسیری می*کشانید که تصاویر مثبتی را در ذهتان می*پروراند، آنها را تحت کنترل خود درآورید. شما همانگونه هستید که خودتان فکر می*کردید، بنابراین با تغییر دادن تصویرهایی که نگرش شما را می*سازند، روزهای بهتری داشته باشید.
  [B]
  تیر[/B]:
  با وجود اینکه شما چند فرد بسیارخلاق و سازنده را می*شناسید، زمانی که شما از ورای فیلترهای ذهنی خود به آنها نگه می*کنید، می*توانید ارزش کارهای آنها را درک کنید. تشویق کردن دیگران برای استفاده کردن از استعدادهایشان عملی در خور تحسین است، اما نباید استعدادهای خودتان را هم نادیده بگیرید. به جای اینکه احساس خود از زیبایی را به فرد دیگری نسبت دهید برای تخیلات زنده و روشن خود یک راه خروجی خلاقانه بیابید.
  [B]
  مرداد[/B]:
  اعتماد کردن به یک داستان خوب کاری کاملاً جذاب است، اما شما باید بیشتر مواظب باشید، برای اینکه سادگی و بی*تجربگی شما هم کنون می*تواند باعث فریب خوردن شما شود. به دیگران انگیزه دادن برای اعتمادکردن به خودشان کار پسندیده*ای است، اما سادگی مبرهن شما می*تواند به افراد دیگر برای فریفتن شما شهامت دهد. امروز به ندای درونتان بیشتر از حرفهای دیگران گوش کنید.
  [B]
  شهریور[/B]:
  امروز باید حواستان جمع باشد که خودتان را به دردسر نیندازید و قربانی نکنید. قبل از اینکه مسئولیتهای بیشتری را قبول کنید، به وعده*هایی که باید بهشان عمل کنید با جدیت بیشتری توجه کنید. شما با تأمل کردن به راحتی می*توانید یک مأموریت پیچیده را به یک شغل ساده تبدیل کنید. اما در حال حاضر ذهن شما با جزئیات بخصوصی که باید وجود داشته باشند ارتباط برقرار نمی*کند، بنابراین باید بخشهای مهم شغلی*تان را پراهمیت تر نشان دهید. وقتی که واقعاً نمی*توانید کاری را انجام دهید، فکر نکنید مجبورید جواب مثبت بدهید.
  [B]
  مهر:[/B]
  امروز شما به راحتی می*توانید زیبایی*های دنیای بچه*ها را ببینید– به خاطر اینکه شما می*توانید کودک درون خودتان را هم ببینید. حتی اگر امروز مجبورید کار کنید، در زمان حال بودن را تجربه کنید و لذت ببرید. اگر در اطراف شما افراد جوان زیادی وجود دارند، شادی طبیعی آنها نیاز شما به شاد بودن و تفریح کردن را ارضا خواهد کرد و شما را راضی نگه خواهد داشت.
  [B]
  آبان[/B]:
  امروز وقتی که شما به دوران کودکی خود نگاهی می*اندازید، بر خاطرات بدتان تمرکز نکنید. درعوض به روزهای لذت بخش فکر کنید، روزهایی که لبخند را به لبان شما نشانده*اند. اگرچه شما می*توانید در مورد زندگیتان کاملاً واقع بین باشید، حتی اگر مجبورید از قدرت تخیل خود برای تغییر دادن آنچه که در گذشته اتفاق افتاده استفاده کنید، یادآوری گذشته هم می*تواند آرامش بخش باشد. برای داشتن دوران کودکی شاد هیچ وقت دیر نیست.
  [B]
  آذر:[/B]
  امروز شما از برنامه*های خود جلو افتاده*اید و این موضوع می*تواند افرادی را که قصد مشکل درست کردن برای شما را داشتند ناراحت کند. شما دلتان می*خواهد به جای اینکه درگیر و بند عقربه*های ساعت باشید، بتوانید آزادانه زندگی کنید. شاید چشم پوشی و گذشت کردن لازم شود، پس سعی کنید به دوستانتان احترم بگذارید. به دیگران اجازه دهید که از قبل بدانند شما به خاطر اینکه مانع از ناراحتی کسی شوید، ممکن است کمی دیرتر به قرار ملاقات خود برسید.
  [B]
  دی:[/B]
  امروز هیچ تصمیم مالی مهمی نگیرید، برای اینکه شما همه حقایق را نمی*دانید. قضاوتهای کاربردی شما ممکن است درگیر اعتقادات معنویتان باشد، اما وقتی که به مسائل مالی دقت می*کنید، زمانی که باید این کار را بکنید، باور این موضوع که همه چیز عالی پیش خواهد رفت کار خیلی سختی خواهد بود.
  [B]
  بهمن[/B]:
  امروز حتی اگر مشا بارها و بارها در مورد خود با دوستان و همکارانتان حرف بزنید، آنها نمی*توانند شما را درک کنند. اما آنها به جای ایجاد کردن جو متشنج در حالی که فکر می*کنند منظور شما را درک کرده*اند به علامت توافق فقط سر خود را تکان می*دهند. با وجود این ممکن است که شما به طرز ناراحت کننده*ای متوجه اختلاف نظرهای خود بشوید. سعی نکنید که این خلاء را پر کنید، فردا وقتی که مشکلات برطرف شد همه چیز به حالت طبیعی خود برمی*گردد.
  [B]
  اسفند[/B]:
  امروز به شما توصیه می*شود که فکر خود را بر روی جهان مادی متمرکز کنید، چون شما به خاطر اینکه بیشتر به فعالیتها و مشغولیتهای معنوی فکر کرده*اید احساس رضایت می*کنید. در حالی که سیر کردن در مسیر پر پیچ و خم متافیزیک هیچ اشکالی ندارد، اما لازم است که حضور خود در شغل و وظایف کاری خود را نیز ادامه بدهید. خوشبختانه مادامی که شما وظایفی که برگردنتان است را انجام می*دهید، امروز امکان این را هم دارید که به طور یک در میان هم به واقعیت و هم به معنویات رسیدگی کنید.
  صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.