کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تصمیم گیری مدیران سایت

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۰۸ مرداد ۹۸ [ ۱۶:۵۹]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassThree Friends10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 243 در 29 پست

تصمیم گیری مدیران سایت

با سلام

باتوجه به افزایش کاربران انجمن و همچنین افزایش افراد مهمان سایت نیاز به مدیریت انجمن بیش از پیش احساس می شود

هم اکنون مسئولیت مدیریت انجمن روی دوش چند مدیر است که بیش از همه ،دنیای خاموش من، مسئولیت ها را عهده دار شدند

بنده به دلیل مشغله ی کاری فراوان فرصت رسیدگی به اکثر امور را ندارم و به همین جهت مسئولیت ها را به ایشان محول کردم

لازم به ذکر است تمامی مدیر ها حق برخورد با کاربران متخلف را در چهارچوب قوانین سایت دارند ، حق حذف و یا انتقال مطالب را باتوجه به صلاح دید خود و انجمن دارند

اما چنانچه نیاز به مشورت بود میتوانید با ایشان (دنیای خاموش من) موضوع را مطرح کرده و پس از مشورت تصمیم گیری کنند

از کاربران و همچنین فعالان انجمن نیز کمال قدردانی را دارم ، لطفا به مواردی که مدیران اشاره می کنند دقت نمایید.

با احترام.

2. 9 کاربر از پست مفید admin سپاس کرده اند .

chichak (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),Eastern girl (جمعه ۱۸ مرداد ۹۲),hosein49 (جمعه ۱۶ فروردین ۹۲),nasim.h (سه شنبه ۰۱ اسفند ۹۱),saman (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),پری عاشق (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),ya30 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),ƝԈѪƩѤ (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),دنیای خاموش من (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)