مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. چگونه وب سایت خود را بطور کامل ارزیابی کنیم؟

سلام

یک وب سایت مفید و کاملا رایگان من از اون استفاده می کنم تمام دل و روده وب سایت رو نشان می ده URLrate.net

ارزیابی وب سایت ، پیج رنک گوگل ، رتبه الکسا ، هویز ، بازدید سایت,

[LIST][*]بررسی بک لینک های وب سایت[*]پیدا کردن موقعیت کلمات کلیدی در موتورهای جستجو[/LIST] ...
  2. تاثیر علمی ماههای تولد ...-سوتات"

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۸:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.
    محققان دانشگاه کلمبیا و نیویورک در این تحقیق 536 نفر را با استفاده از تصویربرداری مغزی (ام.آر.آی) مورد بررسی قرار دادند.
    محققان در تحقیقات خود به نتایج جالب توجه و تاحدودی عجیب دست یافتند؛ افرادی
    ...
  3. یک روز خوب

**دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
    دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه ...
  4. مناجات ...

توسط در تاریخ دوشنبه ۰۶ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۴:۰۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    گفتم" " آن" غیر ممکن است . خداوند گفت:
    همه چیز برای من ممکن است . گقتم : هیچ فرد مرا دوست ندارد. گفت : من ترا
    دوست دارم . گفتم : خیلی خسته هستم.
    گفت : من بتو آرامش میبخشم.گفتم: من
    توان ادامه دادن را ندارم . گفت : رحمت من
    برایت کافی است . گفتم : نمیتوانم مشکلات روحی یا جسمی و... را حل کنم.
    گفت : من گام های تو را هدایت میکنم.
    گفتم : من نمیتوانم " آن " را انجام دهم .
    گفت : تو هر کاری را با من میتوانی
    ...

آپدیت شده دوشنبه ۰۳ آذر ۹۳ در ۱۷:۳۶ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (قرار گرفتن این مطلب در وبلاگم لطفا")

دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , دینی , روانشناسی , گوناگون , جالب , اضافه نمودن دسته بندی
  5. نبودن انتخاب خواننده دیگر سونات

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۲ تیر ۹۳ در ساعت ۱۷:۳۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    با سلام . محسن یگانه یکی از خوانندگان مورد علاقه منه .امیدوارم در مورد آلبوم ها یا تک ترانه های بعدی
    بیشتر تعمق کند. از شما نیز تشکر

با احترام " سونات "
  6. اشاره به کلام متبرک

توسط در تاریخ شنبه ۲۱ تیر ۹۳ در ساعت ۲۰:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم پیام صلح است به دنیا و تمام تمدن ها و فرهنگ ها و ملیت ها " گذشتگان
    امروزیان و آیندگان " . 114 سوره مبارک الا یکی همه با این عبارت شگفت آور و زیبا شروع و تکرار می
    شود. که گنج بشارتهای الهی است مثل شاه کلیدی برای گشودن قفل . بنابراین ما با 113 باب
    روبرو میشویم. ابر بارنده است و مثل هر انسان که امضائی دارد / بسم الله الرحمن الرحیم مهر و
    امضاء حضرت حق است و تائید برای بندگانش . نماد کامل از تجلی رحمت الهی که به باران قابل
    تشبیه است
    ...
  7. حافظه ی من...

[B][SIZE=4]به یادم خواهد آمد تمام آن لبخند های سرد ونگاه های خشکت را
    حال
    اثری از آن نمی بینم
    زیرا
    هیچکدام برای من نیست...[/SIZE][/B]
  8. انسان ها....

توسط در تاریخ سه شنبه ۰۸ بهمن ۹۲ در ساعت ۱۸:۴۶ (لا له سیاه)
    ....................................................................
    دسته بندی ها
    شخصی , روانشناسی
صفحه 1 از 17 123456711 ... آخرینآخرین