مشاهده RSS Feed

شخصی

1. عاشقانه

[COLOR=#008000][SIZE=4]قـــلمم به نـوشتـــن نمی آیــد!

بـــه چِــشـمـانـَم خیــره شـو ؛

عــاشــقــانــه هــــای ِ مــَـرا بــخــوان …[/SIZE][/COLOR]:-89
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  2. .::::: سپاس گذاري:::::.

توسط در تاریخ جمعه ۰۸ شهریور ۹۲ در ساعت ۰۱:۰۲ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    سلام با تشكر از دوستاي گلي ك در وبلاگ سمفوني استفراغ فعاليت دارند و مطالبشونو در اينجا ب اشتراك ميذارند بنده ب عنوان ادمين سمفوني استفراغ جا داره از اين افراد تشكر كنم دوستان گلي همچون:سجاد + فاطيما+نيلو و ديگر... دوستان عزيز.
    در ضمن عزيزاني ك ميخوان در سمفوني استفراغ عضو بشن و بصورت حرفه ايي كار كنن ميتونن ب بنده در طي يك پ.خ درخواست بدن.
    با سپاس فراوان
    Dr.DayaN's
  3. كسي كه رفت؟

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۷ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۵:۳۰
    رفت؟
    به سلامت!!!!!!!!!!!!
    من خدا نیستم بگویم:صد بار اگر توبه شکستی بازآی...
    آنکه رفت به حرمت انچه با خود بردحق بازگشت ندارد.
    رفتنش مردانه نبود لااقل مرد باشد برنگردد...
    خط زدن برمن پایان من نیست آغاز بی لیاقتی اوست!!!
    دسته بندی ها
    شخصی
  4. رژ لب

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۷ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۱:۴۰
    [CENTER][SIZE=4][COLOR=#006400][ . . ببیـــن لکــــ[/COLOR][COLOR=#FF9900] [COLOR=#FF0000]رژ لبــــ[/COLOR] [/COLOR][COLOR=#006400]روی یقــهـ . . ][/COLOR][COLOR=#FF9900][/COLOR]

[COLOR=#FF9900][/COLOR][COLOR=#006400]! ! . . تـــآ لکــــ[/COLOR][COLOR=#FF9900] [/COLOR][COLOR=#000000]سیـــآهـ ریمـــل[/COLOR][COLOR=#FF9900] [/COLOR][COLOR=#006400]روی شـــونــهـ . . ! ![/COLOR][COLOR=#FF9900][/COLOR]

[COLOR=#006400][ ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  5. دوستت دارم هایت را...........

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۷ شهریور ۹۲ در ساعت ۰۹:۴۸ (لا له سیاه)
    دوستت دارم هایت را باور داشتم وان ها را بروی قلبم باتمام وجود هک میکردم وان موقعه که میگفتی : دوستت دارم وبا اغوش باز مرا در اغوش میکشید ی باورت داشتم اما حیف............تا ان روز باورت داشتم که تورا باکسی دیگر نبینم اما ..............................................
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  6. زندگي

زندگي هماني است كه مااز ان مي سازيم انچه ما مي بينيم چيزي نيست كه ميبينيم: بلكه اني هست كه ما هستيم.
    دسته بندی ها
    شخصی
  7. احساس............

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۳ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۵:۳۷ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    تمام احساسم شده سنگ .......سنگی برای شکستن دلی دیگر ...........دیگری برای شکستن دلم اقدر تلاش مکند که.....که دیگر توان ندارد....توان ندارد که دلی دیگر را بشکند ...........
    دسته بندی ها
    شخصی
  8. کاش ..............

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۳ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۵:۰۰ (لا له سیاه)
    -گاش ادم ها برای لحظه ای درست فکر می کردند ................../کاش برای یک لحظه چشمانشون زا باز می کردند .................../چشماشون باز میکردندو فرق دشمنو دوستو با عقلشون می پسندیدنو می فهمیدند ................../ای کاش....................................
    دسته بندی ها
    عاشقانه , سرگرمی , شخصی