مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. شنیدی که میگن ...

شنیدی که میگن: اونی که گریه میکنه یه درد داره اما اونی که میخنده هزارتا!! من میگم: اونی که میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا از درداش خندیده اما جلو یکیشون بدجور کم آورده
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. سلام

این اولین روزی هس که دارم مینویسم.امیدوارم که از پست های من خوشتون بیاد و...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. ....

سری جدید شارژ رایگان ایرانسل ارسال عدد 865674081 بفرستید به737462 کاملا مجانی با سیم بدون شارژم میشود
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. مطالب آموزشی و کاربردی ورزشی

سلام بر دوستان عزیزانی که سایت دارند و دوست دارند در یک جا همه مطالب ورزشی مورد نیاز خود را داشته باشند من این آدرس رو پیشنهاد می کنم [url]redirect.php?a=marvdashtbadminton.blogfa.com/[/url]
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. کسب و کاربا ویندوز 10

با ویندوز 10 از کسب و کارتان مراقبت کنید، کارمندانتان را راضی نگه دارید و ابتکار به خرج دهید.با مطالعات فراوان، ویندوز 10 مشخصاتی را تعریف کرده است که می تواند از وقوع حملات سایبری جدید جلوگیری کند یا امنیت کاربر خود را در برابر چنین حملاتی تامین نماید. ویندوز 10 به شما این امکان را ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. ویندوز 10 ، برای تمام کسب و کارها

نتیجه تحقیقی که در مورد ویندوز 10 انجام شده است،نشان می دهد که 60% از بخش های IT مورد بررسی، قبلاً در مورد این ویندوز جدید مایکروسافت مطالعه کرده اند و 40% از آنها تصمیم دارند که از این ویندوز ددر اولین سال ورود آن به بازار استفاده کنند. 74% از کل شرکت ها می خواهند از ویندوز 10 در سال 2017 ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. ویندوز 10 ، برای تمام کسب و کارها

نتیجه تحقیقی که در مورد ویندوز 10 انجام شده است،نشان می دهد که 60% از بخش های IT مورد بررسی، قبلاً در مورد این ویندوز جدید مایکروسافت مطالعه کرده اند و 40% از آنها تصمیم دارند که از این ویندوز ددر اولین سال ورود آن به بازار استفاده کنند. 74% از کل شرکت ها می خواهند از ویندوز 10 در سال 2017 ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. موزیک بی کلام شماره 21

[QUOTE=robinsonm;119783][QUOTE=ali;88684]سلام ، خصوصی براتون ارسال کردم[/QUOTE] mishe vase mnm bfresiiin ? kheeili ahange ro doos dashtam[/QUOTE]
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده