مشاهده RSS Feed

باز گشت دوباره

از دست دادن

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ شنبه ۰۳ اسفند ۹۲ در ساعت ۱۸:۲۵ (1167 نمایش ها)
[SIZE=3][FONT=tahoma]اگر انسانی چیزی را از دست بدهد،نشانه این است که ذهن نیمه هشیارش به این امر معتقد است.هنگامی که این باور نادرست را از ذهنش می زداید،همان چیز و یا معادل ان را به دست می اورد.
زنی قلم نقره اش را در تئاتری گم کرد.تمام تلاش خود را به کار برد تا ان را پیدا کند،ولی موفق نشد.
او منکر گم شدن قلمش شد و همواره این [URL="redirect.php?a=mahpishoni2000.ir/1392/12/03/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/"]عبارت روح بخش[/URL]] را تکرار کرد:من گم شدن را نفی می کنم چون در ذهن الهی جایی ندارد.از این رو قلمم گم نشده است.ان را پیدا می کنم و یا مشابه اش به دستم می رسد.
چند هفته گذشت.روزی با یکی از دوستانش بود که دید قلم طلایی زیبایی با زنجیر به گردنش اویخته است.دوستش رو به او کرد و گفت:
این قلم را می خواهی؟
زن مات و مبهوت شد و بدون این که از دوستش تشکر کند،گفت(اوه خدایا تو چه قدر خوبی! و نشان دادی ان قلم نقره در شان من نبود!)
انسان تنها چیزی را از دست می دهد که خداوند ان را حق او نمی داند و یا در شانش نیست.[/FONT][/SIZE]
برچسب ها: از دست دادن ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
سرگرمی

نظرات